Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Al Kapa

Seks z brzydką

Polecane posty

Gość Al Kapa

Moze nie z brzydka, ale z taka, ktora sie nie podoba, nie jest w moim typie. Oplaca sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al Kapa
Zle nazwalem troche temat, bo dziewczyna nie jest brzydka, po prostu nie w moim typie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli ci sie nie podoba
to co za różnica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włoooodek
Seks z brzydka jest dobry i kosciol katolicki nie uznaje tego za zdrade. A jak babka jest jeszcze grubsza i starsza to nawet mozna to uznac jako pokute, no chyba ze ktos znajduje w tym przyjemnosc, to sie bedzie smazyc w piekle Ave satan!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al Kapa
Trudno ja okreslic... ma piekne, pelne, spore piersi, niezwisajace. Wciecie w talii... ale z drugiej strony ma spory tylek i grube nogi. Nie chodzi o to, ze jest gruba, bo nie jest. Taka ma po prostu budowe. Ja wole mniejsze pupcie i nogi tez chudsze ;p z twarzy tez mi sie tak sobie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisiek z wioski
Jak masz mieć potem torsje z powodu nieciekawych wrażeń estetycznych, to odradzam, no chyba że jesteś w potrzebie, to wtedy można przeciąć nawet potworka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al Kapa
Ja jestem chyba z tych, ktorzy potrzebuja jakiegos uczucia do takich zblizen, bo potem mam wyrzuty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka.......
Po tych wszystkich tekstach na temat kobiet....to ci sie nie dziwie że masz wyrzuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad wiesz ze da sie puknąć? powiedziala Ci to? poza tym wiem to z własnego doswiadczenia ze do ciala ktore wydaje sie nam nieciekawe i nie interesujace mozna sie przyzwyczaic. a kto wie... czasami nawet pokochac wiec wiesz... nie masz nic do stracenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al Kapa
Tzn. seksu jeszcze nie bylo, bo narazie to sa poczatki... ale chodzi tylko o to, nie ma i nie bedzie w tym uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radzę Ci: dorośnij do seksu, a potem się za niego bierz. Po cholerę chcesz to robić skoro już nawet przyjemności Ci nie sprawia??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisiek z wioski
nie ma seks i nie ma uczucia, to co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al Kapa
Powiedziala, cos w stylu, ze zyje sie raz i czy bym chcial tego, ale to bylo w chwili uniesienia :P No ale poki co nie daje sie bezposrednio dotknac miedzy nogami ;P Troche za slabo mnie podnieca, czuje nawet, ze nie staje mi calkowicie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buchalter
pytasz czy sie opłaca- a dużo ci obiecała pieniędzy za jedno bzyknięcie?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al Kapa
Bo to ona mnie sprowokowala, znamy sie od paru lat, ale tylko jako kolezenstwo. Ja jej sie podobam, ale ona mi juz nie za bardzo. Na poczatku to byla chwilowe uniesienie, ale po paru razach, po paru zblizeniach juz mnie to nudzi i mam dosyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al Kapa
Wirtualnie - masz racje... troche zle sie czuje z tym, ze jeszcze tego nie robilem, mam 19 lat, ale chyba nie warto robic tego za wszelka cene...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka.......
Odpocznij od komputera to i życie zobaczysz w innym świetle........Trzymaj sie do jutra..............zobaczymy co wymyslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na plus Ci zaliczam, że chociaż nad tym myślisz.... Słuchaj, jeśli kobieta ma na Ciebie ochotę, to wielce prawdopodobne jest, że się zakochała albo coś. Pokaż, ze jesteś facet z jajami i powiedz jej na osobności, delikatnie, ale szczerze, że nic z tego nie będzie, że nie jest w Twoim typie, że nie chcesz żeby cierpiała, więc mówisz jej to zanim się zaangażowała. Możesz ofiarować tylko przyjaźń. Myślę, że doceni to, prędzej czy później. Zachowasz twarz, ona też. Zachowasz się jak człowiek honoru (to takie mocno już zdewastowane słowo, ale ciągle ważne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz kolejnego plusa. Po co masz wspominać swój pierwszy raz jak porażkę i wstydzić się sam przed sobą. Poczekaj na tą właściwą, tą z którą będziesz CHCIAŁ to zrobić. Nic Cię nie goni. W Twoim wieku jest mnóstwo facetów prawiczków. W starszym również. Szanuj się chłopie (bo szacunek nie dotyczy tylko kobiet).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al Kapa
Ale ona na nic nie liczy... ma chlopaka, tzn. raz z nim jest, a raz nie. Do tego jestesmy wspollokatorami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobacz na wypowiedzi na tym i innych topikach. Chcesz potem cynicznie myśleć, że wystarczy torba na głowę i każdą można \"przelecieć\". Kurde, chcesz być taki prymitywny zając: gówno w głowie, głowa w spodniach? Sorry za wulgaryzmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al Kapa
Wstydze sie, bo nie jestem brzydki, ani glupi, po prostu niesmialy ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvv
Będziesz żałował gdy to zrobisz, gdy tego nie zrobisz też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al Kapa
I przez ta niesmialosc nie mam zbyt duzo okazji na zblizenia :/ poza tym po ostatniej dziewczynie jakos nie mam ochoty na milosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×