Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jedwabna25

seks z żonatym mężczyzną

Polecane posty

Gość jedwabna25

Jestem 25letnią studentką, pracuje dorywczo w miejscu gdzie przyjechał na szkolenie mężczyzna, który od dawna bardzo mi się podobał. Siedziałam z nim i jego znajomymi wieczorem przy drinku (uprzedzam - nie byliśmy pijani). Po pewnym czasie on stwierdził, że pojdzie sie położyc. Później przechodziłam obok jego pokoju i coś mnie tknęło żeby wejść. Zapukałam i zapytałam czy mogę,on powiedział proszę i wtedy wyszedł spod prysznica w samym ręczniku. Nie wiem co mnie pokusiło, ale stanęliśmy przed sobą i już wiadomo było o co chodzi. W prawdzie nie doszło do stosunku, nie chciałam żeby tak wyszło, ale jednak zrobiłam coś innego co dało nam dużo przyjemności. Po tym wieczorze mieliśmy ze sobą normalny kontakt. Wielokrotnie to wspominał, mówił że było mu bardzo miło. Więc ja pociągnęłam temat i zaproponowałam żeby dokończyć to co zaczęliśmy, na spokojnie u mnie. On na początku jakby się przestraszył, ma 40pare lat, mówił że nie może bo nie chce żebym się angażowała w coś co nie ma przyszłości a do tego żona i dzieci. Kiedy powiedziałam, że nie szukam partnera do stałego związku zaczął jakby zmieniać zdanie, mówił że w takim razie chętnie by to powtórzył, że mu się podobam itp. Wtedy uzgodniliśmy, że przemyslimy to jeszcze raz i wrócimy do tematu. Wiem, że dla niektórych brzmi to okropnie. Większość pomysli, że się nie szanuje albo mam niską samoocenę, ale nie pisze po to zeby być oceniana tylko proszę o radę. Bo nie oszukujmy się, większość ludzi zdradza i nie koniecznie musi się to wiązać z rozbijaniem czyjejś rodziny czy tym podobne. Ten mężczyzna po prosto podoba mi się, mam na niego ochotę i nie zamierzam w nic więcej się angażować, chce przeżyć z nim taką przygodę, którą oboje bedziemy mile wspominać i tyle. Niejeden lub niejedna z was pewnie przeżyła podobne sytuacje,dlatego proszę o radę - po pierwsze czy powinnam dale to posunąć, po drugie jak mogę sprawić żeby przestał się obawiać ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekasz pewnie na oklaski jaka to jestes porządnicka,chcesz tylko przeżyć przygode i nic więcej.ZGODA.Ale czy chciałabyś aby twoj mąz jakies szmacie wkładał a pozniej tobie.Bo ja nie.A ty to robisz z premedytacją.Jak cie swedzi to poszukaj rozwodnika,wdowca h,,,, wie jakiego a nie rozkladaj nóg żonatemu.Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on się obawia nie dlatego, że ma żonę i dzieci, ale obawia się twojego zaangażowania. a to jest koszmar dla faceta, wiecznie dulcząca przechodnia kobieta, psująca mu opinię i zawodowy prestiż. daruj sobie więc te wynurzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty chciałabyś żeby Twój mąż tak się zabawiał? Gdybyś urodziła mu dzieci i spędziła z nim całe życie? Żałosna jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedwabna25
Czy chciałabym żeby mój mąż tak robił - nie, ale mimo to własnie prawie wszyscy (jak nie wszyscy) tak właśnie robią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie,nie wszyscy ,tylko tacy którzy sie kręcą koł takich jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy zdradzający sobie to tak tłumaczą. Nie wszyscy zdradzają. Sama chcesz sobie to zracjonalizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedwabna25
Co do zaangażowania się to u mnie nie wchodzi w grę. Wiem czego chcę, nie szukam związku. Zapewne większość kobiet tak twierdzi w takich sytuacjach, ale ja naprawdę tego nie szukam. Perfidne - ale narazie chce korzystać z życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zlodzieje też twierdzą, że wszyscy kradną, tak się usporawiedliwiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję że za 20 lat Ciebie też mąż będzie zdradzał z taka jak TY. Miło Ci wtedy będzie, jak ktoś kogo kochasz robi Cie w konia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwki nie mają skrupułów,kobieta kobiecie potrafi zrobic swinstwo.Sama ma by nie chciala by jej maz obracał inna ale sama daje d... by miał możliwośc zdradzić .SZOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dajcie sobie kobitki spokój ,szkoda czasu na rozmowe ze sz...tą,to uwłacza naszej godności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie masz poczucia solidarności z innymi kobietami? Sama mu się jeszcze wpychasz do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama idzie do żonatego chłopa i robi mu loda a później proponuje poprawkę z rozrywki. typowa dzifka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedwabna25
Może nie wszyscy mężczyźni zdradzają, ale czy nie uważacie, że jeżeli byłaby okazja zrobić to bez zadnych problemów to i taki by zdradził ? Co niby w takim razie znaczy żona...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PROWOKACJA!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znów zaczynasz wywłoko swój bełkot, ze żona szmata lepsza od żony? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co Ty się mu do łóżka sama wpychasz? Miej odrobinę godności i nie rób syfu. Jak możesz chcieć uprawiać seks z kimś, kto robi w konia inną kobietę, która poświęciła się dla niego i urodziła mu dzieci? Z kimś kto przysięgał wierność? Mnie brzydzą tacy ludzie. Dzięki takim jak Ty, jest więcej zdrad. Nie rób drugiemu co tobie niemiłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedwabna25
Jeśli ktoś chce mnie obrażać to lepiej żeby wcale nie pisał. Wiekszość nie jest lepsza ode mnie. Zresztą nie Wam to oceniać. Nie, to nie jest prowokacja !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie w nim zakochasz zobaczymy co bedziesz pisala.tak sie skonczy jestes malolata ,ktora jeszcze nic nie wie.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośjedwabna25ć
Ale po co Ty się mu do łóżka sama wpychasz? Miej odrobinę godności i nie rób syfu. Jak możesz chcieć uprawiać seks z kimś, kto robi w konia inną kobietę, która poświęciła się dla niego i urodziła mu dzieci? Z kimś kto przysięgał wierność? Mnie brzydzą tacy ludzie. Dzięki takim jak Ty, jest więcej zdrad. Nie rób drugiemu co tobie niemiłe. Zgdzam się, to nie jest mile. Nie jestem tak zepsuta jak pewnie sądzisz. Widze to bardziej w ten sposób, ze jak już pisałam większość i tak zdradza (i kobiet i mezczyzn) więc dlaczego nie moge tego z nim zrobic, skoro pewnie jak nie ja to bedzie inna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedwabna ty się już sama obraziłaś najbardziej jak można. poszłaś ssać na siłę penisa cudzemu mężowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie jak ty to sie nie obrażają,nie ma słowa ktore jest cie w stanie obrazić.Dlatego tez jestes tym kim jesteś,po prostu NIKIM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, nie przejmuj się tymi, którzy Cie obrażają. Życie jest krótkie, korzystaj z niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Ty nie rozumiesz jednego, że wcale NIE większość zdradza. Tylko Ci co zdradzają tak to sobie tłumaczą. Wierność to kwestia zasad i wiele osób tego nie robi. Ty sama przed sobą to racjonalizujesz żeby się usprawiedliwić. A co będzie jak zaciążysz? Nie ma 100% zabezpieczeń. Obudź się kobieto. Poza tym kobiety się mogą zakochać poprzez uprawianie seksu, a mężczyźni nie. To nie jest pod Twoją kontrolą tak działają ludzkie mózgi. I to Ty na końcu za to zapłacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedwabna25
Poszłam na siłę ? Sadzę, że nie. Jeśli ktoś sobie tego nie życzy to się na to nie godzi. Choć podejrzewam, że nikt by w takiej sytuacji sobie nie odmówił więc nie rozmawiajmy tu o moralności bo jej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby facet powiedział jej spier...j to i tak by się z ryjem rzuciła na jego fiuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedwabna25
Może jakiś meżczyzna się wypowie jak by na to zareagował:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedwabna25 dziś A mamusia ci nigdy nie mówiła że to kobieta powinna być ostoją moralności?.A babunia nie mowiła ze suka nie da pies nie wezmie? Nie chce ubliżać seniorce ale jaka mać taka nać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obawiam się, że na kafe rady nie znajdziesz. Tutaj będą tylko Cię krytykować. Najważniejsze, żebyś po wszystkim sama ze sobą czułą się dobrze. Myślę, że lepiej w układy oparte na seksie wchodzić z wolnymi facetami. Pomyśl co by było, gdyby żona tego faceta się dowiedziała, możesz mieć dużo nieprzyjemności. Po komentarzach sama widzisz, jacy są ludzie. Zrobią wszystko, żeby innych stłamsić, oczernić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×