Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arturek24

sex analny...

Polecane posty

Gość arturek24

czy sa jakies dziewczyny ktore lubia sex analny ???? piszcie jak to bylo pierwszy raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
Ja bardzo lubię. Zależy od nastroju, ale mogę czerpać z tego ogromną przyjemność. Pierwszy raz był spontaniczny... mój facet lubił sie tam bawić, no to rozciągnął dobrze i nawilżona byłam. Wszedł i nic a nic nie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania121
NIENAWIDZE!!!!!!!!!!!!!!!bol jak cholera nawe z zelem nigdy wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturek24
jeb sie na ryj smieciu....ja sie pytam dziewczyn a nie ciebie pedale !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie miałam takiego sexu. Ciężko byłoby mi się do tego przekonać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty arturek 24
sam jesteś pedał i dlatego zakładasz takie tematy. wsadź se bejsbola w doopsko, bedziesz miał odlot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcjelina
Conflux--Hm,"Pierwszy raz był spontaniczny" Nie wiedziałam,ze seks analny można ot tak spontanicznbie uprawiac i do tego ten pierwszy raz:-) Spontaniczność to odruchowe działanie,bez przygotowań.Spontanicznie to mozna wejsc w cipke ktora jest juz rozdziewiczona a nie anlanie kogos rozdziewiczac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
Nie, nie o to chodzi ze wsadził i już. Po prostu tam sie bawił, coś majstrował i byłam rozciągnięta, rozluźniona. No i spróbowaliśmy, nie planując tego. O to mi mniej więcej chodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcjelina
Conflux--rozciagnieta byąłs :-) qrcze,to ty chyba masz duż adziure w tej swojej kloace ,ze rozciagnał Ci dobrze za pioerwszym razem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
Wiesz, to była naprawde długa zabawa... tak z 2h? i tak przybliżając to najpierw palec potem dwa... dużo nawilżenia... i serio nie bolało :) tlyko nie pamiętam cz nie byłam troszkę pod wplywem, bo to też mogło jakoś oddziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturek24
pisac dziewczyny!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja82krakinteria.Pl
Jak sie raz sprobuje to sie chce jeszcze. Wazne zeby kobieta byla dobrze przygotowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz dostalam orgazmu po 3 ruchach.......mowie o pierwszym razie z kutasem w pupie... wczesniej byly zabawy....dluzsze czas paluszkiem wokol dziurki...potem delikatne naciskanie na dziurkie..potem maly wibratorek delikatnie sie dobieral.. oczywiscie zawsze jakis krem albo balsam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana-M
było bardzo fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajny maz
Ja lubie taka zabawe: leze na plecach. Zona na mnie tez plecami do mnie. Ptaszek w jej dupci a wibrator w cipce. Razem wyobrazamy sobie oczywisci, ze to jej kochanek. Swietna zabawa - goraco polecam... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię, ale tylko wtedy, gdy mam na to ochotę, oczywiście. Dużo kremu, i na dziurkę i na penisa, za każdym razem wchodzi powoli, bo jednak trochę boli, nie ważne, który to raz, mnie zawsze na początku pobolewa, ale potem jak już się całkowicie rozluźnię, przestaje boleć i zostaje sama przyjemność.. Analnie są najlepsze orgazmy. :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×