Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1008

sex i sekty wyznaniowe

Polecane posty

Gość 1008

Witam wszystkch Jak wygląda to w sektach wyznaniowych ? Własne doswiadczenia ,usłyszane? Zapraszam do podzielenia sie informacjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari2
Moja znajoma była w sekcie w austrii,na poczatek ideologia miłosci cos ala znana wszystkim na zachodzie tzw poprawnosc polityczna,nastepnie pranie umysłu ,odejscie od rodziny i znajomych i kasa ,kasa była bardzo istotna ona była wazna tam bo zarabiała i to duzo ,a sex był z szefem sekty jego pomocnikami i goscmi Znajoma odeszła teraz przebywa pod opieką psychologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sektach jest możliwy tylko seks analny. Młodzi chłopcy są posuwani przez dziadków, a dziewczynki przez murzynów wielkimi czarnymi pałami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powracajaca
Mnie wciagała sekta do siebie ,na szczescie w pore sie ocknełam ,przy pomocy rodziny i przyjacioł o sexe na tym etapie gdy ja byłam nic nie wspominano ,nie polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kipii
Unikajcie tego typu zgromadzen i zwiazkow ,to naprawde nic dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1008
Do tej pory tylko dwoje debili ,mysle ze to dobry wynik,pozostałe wpisy wartosciowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powracajaca
To nie są zarty ,sekty są bardzo grożne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1008
Allium jestes ? Debilem ? Kretynem? Czy tylko nieukiem? Jesli kims innym to prosze napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol Krasek
Pomimo przemocy w rodzinie ze strony męża straciłam prace chociaz przełożeni o tym wiedzieli i napewno nie znajdę nowej, chyba sie o to postarają. Chodzą za mna jakieś męty przeważnie stare baby i dziady z siatkami, gadają jak nacpani, ubrani w łachy, przepoceni i brudni. Gdy ide do Sądu to przechodzą koło mnie i mówią słuchaj, wyzywają, to jest zastraszanie. Oczywiscie śledzenie to podstawa, patrzenie gdzie, z kim, po co, podsłuchiwanie, utrudnianie życia. Mówią ze nigdy nie będę mieć spokoju. A jak coś to nienormalna. Na policji gdy policjant klął od k**w nikt mu uwagi nie zwrócił. Do tej pory pracuje Rafał Drąg w Wieliczce, jeżeli sie tak nazywa. W Sądzie oczywiscie nie mogłam udowodnić winy męża ktory sie znęcał. Często jakieś psychole łażą za mna i gadają od rzeczy. Stosują odpowiedni kolor ubrań. Raz taki idiota ubrał sie na czarno i gadał głośno to dla mnie to dla mnie...Często kolorki przyciągające uwagę czerwony, różowy. Im bardziej p******y tym jaskrawszy kolor. Głośne rozmowy, sztuczny tłok to najczęściej. No gapienie sie, przy tym są to najczęściej osobnicy obleśni, niskie kurduple staruchy najczęściej, chcący pokazać swoją wyższość, ale najczęściej to idioci. Nie wiem co to za sekta, ale przyp*****laja sie do matek, najczęściej je wykorzystują, nie chodzi tu o seks ale o wykorzystywanie w kazdy inny sposób. Zastraszanie, klniecie, wyzywanie, osłabianie poczucia wartości obiektu itd Oczywiscie znajdzie sie zainteresowany taka mamuśka, ale na końcu jej powie ze jest za stara lub wybierają do tego pedała oblecha, idiotę. Oczywiscie ów osobnik ktory chciał mi podać rękę prosił zebym sie otworzyła co niniejszym robię. Oczywiscie jestem zastraszana ze w Kobierzynie skończę, nie będę miała gdzie mieszkać, koło domu pies u sąsiada ujada non stop, w nocy zakłócanie ciszy nocnej, policja oczywiscie ci nie pomoże. Oczywiscie wycie karetki obowiazkowe kolo domu pare razy na dzien nagrane i puszczane, rzadko prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W malych miejscowosciach najczesciej osiedlaja sie sekciarze. Spotkalem sie ze sekciarzami ktorzy udaja katolikow. Bardzo lubia gdy ofiara jest katolikiem sami maja w domu czarne krzyze i czarne rozance, ale nie pomylic ich z katolikami. Udaja katolikow i tak sie przedstawiaja w rzeczywistosci sekta. Laza za ofiara jezdza tez autami. Osobnicy biedni starzy fizjonomia godna frankensteina dla lepszego efektu i ofiare tez chca wpedzic wbiede. Pranie mozgu wyzywanie nekanie gadanie co ma robica w rzeczywistosci zniszczyc. odradzam osiedlanie sie kolo Wieliczki Skawiny.Robia z ofiar wariatow. Na powitanie po wprowadzeniu sie do nowego domu wjezdzaja i zawracaja swoimi autami dezlami przed domem ofiary na dzien tak z 10. Gdy zglosisz to na policje nic nie zrobisz tylko sie smieja. Odradzam male miejscowosci. Sasiad tez sie okazuje sekciarz. Ich slownik: zamienianie, da, po szpitalu, fajna-do bicia do gnebienia, uda sie znaczy zwolnia cie, sluchaj, do szkoly nie do roboty, baby tylko w domu, ale sami maja stanowiska, bic s********a a sami s*******ny, lubia gnebic ofiary w miejscach publicznych. Powinni z psychiatrykow nie wychodzic taka jest prawda o sektach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W malych miejscowosciach najczesciej osiedlaja sie sekciarze. Spotkalem sie ze sekciarzami ktorzy udaja katolikow. Bardzo lubia gdy ofiara jest katolikiem sami maja w domu czarne krzyze i czarne rozance, ale nie pomylic ich z katolikami. Udaja katolikow i tak sie przedstawiaja w rzeczywistosci sekta. Laza za ofiara jezdza tez autami. Osobnicy biedni starzy fizjonomia godna frankensteina dla lepszego efektu i ofiare tez chca wpedzic wbiede. Pranie mozgu wyzywanie nekanie gadanie co ma robica w rzeczywistosci zniszczyc. odradzam osiedlanie sie kolo Wieliczki Skawiny.Robia z ofiar wariatow. Na powitanie po wprowadzeniu sie do nowego domu wjezdzaja i zawracaja swoimi autami dezlami przed domem ofiary na dzien tak z 10. Gdy zglosisz to na policje nic nie zrobisz tylko sie smieja. Odradzam male miejscowosci. Sasiad tez sie okazuje sekciarz. Ich slownik: zamienianie, da, po szpitalu, fajna-do bicia do gnebienia, uda sie znaczy zwolnia cie, sluchaj, do szkoly nie do roboty, baby tylko w domu, ale sami maja stanowiska, bic s********a a sami s*******ny, lubia gnebic ofiary w miejscach publicznych. Powinni z psychiatrykow nie wychodzic taka jest prawda o sektach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sekta jak sobie kogoś upatrzy to najpierw zrobią go wariatem potem wywalą go z pracy dyscyplinarnie, nie będzie mieć z czego żyć. Odizolują go od rodziny, i powoli będą osaczać swoimi ich dzieci. Wszystko w rękawiczkach i bez śladu i w świetle prawa. Zawsze matkom "G****O". Matki upokarzają na każdym kroku, ale za to mąż jest czysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy juz Sekta zrobi z ciebie wariata, zwolni cie dyscyplinarnie z pracy, to jedyna rzecza dla ciebie bedzie czekanie az znowu cie dadza do szpitala psychiatrycznego i zaden z psychiatrow nie odwola opinii psychiatrycznej chociaz jestes zdrowy. Reka reke myje, mafia psychiatrow. Niszcza czlowieka, jego zycie. Sekty sa ukierunkowane na niszczenie ludzi, to ich cel. I maja w swoich szeregach ludzi ze wszystkich galezi zycia i zawodow. Totalnie SYF i wszystko w swietle prawa.Nazwy nie znam tego s****wa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×