Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Belnea

Sex po plastyce pochwy

Polecane posty

Dziewczyny czy któras z was jest po plastyce pochwy i może powiedzieć jak wygląda u was sex ?? Czy jest różnica ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **kicia25**
hmmm... mnie tez nurtuje to pytanie, ciekawa jestem ile kosztuje i jak przebiega taki zabieg, jak długo czuje sie bol i dyskomfort po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **kicia25**
gdzie robiłas operację? niewiedzialam ze mozna to zrobic na kase chorych, jak to załatwiła? buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **kicia25**
idz na konsultacje do ginekologa, moze poprostu jeszcze niewszytsko sie wygoiło mam jeszce jedno pytanie jakiego typu mialas operacje, przedniej, tylnej czesci pochwy, a moze calosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huh Od razu wołaj CC, Gdybym wiedziała że przejde takie piekło tez bym zdecydowała sie na cc ale juz za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przednia i tylnia ściana pochwy. Operacja robiona w znieczuleniu dokregowym. Ale dali mi cos że prawie wogóle nie pamietam operacji. Najgorszy był cewnik z którym musiałam byc dobe po operacji. Na 3 dobe wychodzi sie do domu. Ból duzy ale jesli chodzi o ciasnośc pochwy to rewelacja. Tylko teraz doszły mi bóle podczas stossunku a wczesniej po operacji ich nie było wiec nie wiem co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyton Wielki
Nie dajcie się zwariować. Cesraka to operacja, a w Polsce poziom opieki zdrowotnej jest raczej mierny, więc ryzyko powikłań po cesarce jest większe.Nam doświadczenie z dziewczynami po dziecku urodzonym SN i były fajne ciasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huh
pyton, gowno wiesz o powiklaniach po sn i cc, wiec sie nie wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyton Wielki
źle trafiłaś, ale...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **kicia25**
niestety niekazda kobieta ma takie szczescie ze po nawet kilku porodach dalej jest ciasna. mialam 2 porody, syn był bardzo duzym dzieckiem i na dodatek, szwy mi popekały. teraz ledwo czuje ze maz jest wemnie, wiec raczej to nie jakas wyimaginowana paranoja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia 25 Ja czułam się strasznie po drugim porodzie dlatego zdecydowałam sie na ta operacje . Było mi strasznie ciężko nie można było dzwigać a mam roczne dziecko. Przetrwałam jakos przy pomocy rodziny. I na początku pooperacji było swietnie . Przez misiąc jak zaczeliśmy współżyc było super zero bólu. I nie wiem co teraz sie stało że tak bardzo mnie boli. Może to przez tabletki antykoncepcyjne, może jest za sucho po nich. Ale mimo wszystko i tak polecam. Teraz znowu czuje sie 100 % kobieta a nie wiadrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzxswerjh
Belnea, mozliwe ze na szwach porobily sie zrosty. Ja mam takie bole (tylko w 3 i 4 dniu cylku). Jak rodzilam syna to popekałam i lekarz spartaczyl robote a ja teraz cierpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **kicia25**
fajnie, ze poruszyłas ten temat, jest wiele kobiet ktore maja podobny problem, ale niestety czesto jest on tematem tabu, i zyja z tym myslac ze tak juz musi byc. Juz dawno zdecydowalam sie na operacje, a mozliwosc finansowania jej z kch jeszce bardziej mnie cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podbijam naprawde fajny temat, wiele kobiet się tym interesuje a w necie troche nie bogato informacji na ten temat!! Mam tylko prośbe do autorki żeby, napisała co jest przyczyna bóli - oczywiscie jak już ją odkryje!! Ta wiedza może sie bardzo przydac dziwczynom ktore chcą ten zabieg przejść!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keishha88
w pizd ach wam sie poprzewracalo KTO TO WIDZIAL zeby psi te ooperowac?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **kicia25**
jak bedziesz miala taki problem to wtedy glos zabieraj, w tej chwili niemasz o tym pojecia wiec nie krytykuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredkaaxd
ja po pierwszym porodzie jestem ciasna jak przed, a nawet bardziej delikatna niz wczesniej chwale sobie poród SN jednak przyznam sie ze boje sie drugiego porodu (w przyszlosci) ze juz nie bedzie tak fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertyuuuuuuuyt
Ja przez prawie 3 lata mam problem. Zszyli mi za duzo i seks przez tyle lat jest nieudany. Wlasciwie to nawet nie ma go wcale bo mnie boli a te chuje ze szpitala kaza tylko cwiczyc i rozciagac. A to nic nie daje:O Niedlugo zrobie afere!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elza 57
Uwaznie przeczytalam wszystkie wypowiedzi. Rodzilam 3krotnie SN; wszystkie dzieci z waga pow 4kg. Ostatni syn 4450kg, porod zle poprowadzony. Po 15 latach od ostatniego porodu poddalam sie operacji plastycznej krocza na koszt ubezpieczalni, gdzie "zreperowali" mi lekarze w Wejherowie ( goraco polecam rece ordynatora Oddz. GIN.-Poloz. dr Maciejewskiego czy Maciejewicza przepraszam nie pamietam) tylna sciane pochwy- pochwowy uchylek odbytnicy i zastarzale pekniecie krocza. Po 6 tyg przy sexie odczuwalam cos jakby szwy w pochwie. Ale jak pierworodka. Jakis czas abstynencji i wszystko wrocilo do normy. Dzis po 3 latach po operacji nie mam zadnego problemu z sexem nawet w tej ostrzejszej formie. Bol podczas stosunku moze byc spowodowany brakiem odpowiedniej gry wstepnej gdzie partner "wchodzi" troche za mocno. Odczuwalam swego czasu takie bole i ktorys z ginekologow spytal mnie :" Czy maz nie za bardzo pania popycha?" On pierwszy zlokalizowal problem. Najwazniejsze, zeby dwoje chcialo w tym samym stopniu, podobno XD. Ten bol ciagnal sie latami, bo mozg blokowal mnie skutecznie. Koszmar. Teraz mam kogos o b. intensywnych preferencjach i problemu nie ma. Nalezy unikac dzwigania. Moj ginekolog poinformowal mnie, ze moge tylko do 4kg i to juz przez cale moje zycie. Stosuje sie. Mam 57 lat a odczucia na poziomie 30 lat. Goraco polecam plastyke krocza. Sex jest wspanialy po niej. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny ,ja jestem 1,5 roku po plastyce przedniej i tylnej sciany pochwy i spodziewałam sie fajerwerków po niej ..niestety jest jeszcze gorzej niz przed bo teraz wcale nie moge uprawiac sexu!!!bój jest nie do zniesienia,zostałam za cioasno zeszyta tak przynajmniej czuję,z zewnątrz pieknie jakbym nigdy nie rodziła no cudnie ale srodek to masakra jakas!slalom...nie wiem co mam teraz robic lekarze twierdza że to moje urojenia ,ale to bzdura bo ja wiem co czuje nawet przy dotyku boli..sa jakies zgrubienia..gdybym wiedziała ,że to mnie spotka to bym nigdy sie nie poddała tej operacji,może jest ktos kto miał podobną sytuację i cos poradzi bo ja nie wiem co robic boję sie że strace męża teraz prosze o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela1956
Ja jestem 12 tygodni po plastyce pochwy i mam problem ze seksem.Mój partner nie może wejść i on odczuwa ból.Jurto ide do lekarza ciekawe co powie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pati
Jestem po plastyce tylnej ściany pochwy operacja wykonana w Lęborku na kasę chorych. Jestem 3 tygodnie po i nadal boli mnie pochwa. A o wspolzyciu nawet nie myślę bo po prostu boje się tego bólu skoro nawet dotyk w tym miejscu boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renamaj
ja miałam operacje 13.06.2016 tylna ściana pochwy ból do tej pory ...... wyglądowo oki :) ale w sumie po porodzie dziura zostawiona do krocza rękę było można włożyć, makra,,,, , wiec wszystko inne jest juz lepsze, jestem dobrem myśli zobaczymy jak bedzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis mija 3 tygodnie od mojej plastyki pochwy po 3 porodach ,oczywiscie to za wczesnie na wspolzycie ale zastanawia mnie kiedy wy podjelyscie pierwsze stosunki seksualne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boli boli boli ! żałuje , że wywaliłam tyle kasy by zadowolić męża co okazało się wręcz odwrotnie. Uciekam od współżycia a kiedy do niego dochodzi nie ma zadowolenia po obu stronach. Nie róbcie nic dziewczyny ! Odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ma ochotę na wirtualny seks? Jestem Wiola, moją fotkę znajdziesz na http://sexphone.pl/5.html uwielbiam uprawiać gorące igraszki przez telefon, jeżeli jesteś zainteresowany rozmową ze mną to zadzwoń, obiecuję, że Cię nie zawiodę, będę dla Ciebie ile tylko zechcesz kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×