Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pinezka123

sex z byłym

Polecane posty

Gość no to co.,.
madra jestes jesli tak bylo to swiadczy tylko o waszej inteligencji lub zupełnym jej braku, ale co tam dupa nie mydło , jak był dobry to niech jeszcze pochedozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja powiedziałam że to zrobiłam... a pytanie kieruje do ludzi ktorzy maja coś do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniPuchatkowa
Oj mialam ... i dzieki temu jestesmy znowu razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikulinkia./;
ja mialam i wiedzialam na co sie "pisze" wiedzialam ze nie moge liczyc na nic wiecej ,a jednak tlila sie gdzies nadzieja taka malutka . Poddawalam sie chwili i w tym momecie to bylo dlamnie wazne ...czy zaluje =NIE te momenty byly dlamnie namiastka szczescia ulotnego bardzo i bylam tego swiadoma ,co on myslal niemialo znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani łazienkowoa
Tak był kiedyś daaaawno temu i z perspektywy czasu żałuję bardzo. Ja wtedy podświadomie liczyłam, że jednak On do mnie wróci a dla niego był to po prostu czysty sex bez najmniejszych zobowiązań. Nigdy w zyciu bym tego nie powtórzyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żenada? (wstyd, skrępowanie, zawstydzenie, zażenowanie) ... nie widzę w tym nic wstydliwego. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepsze to niz wkladanie sobie sztucznego przedmiotu do trzipi badz jakiegos obcego malego chh*uja ;] FIZJOLOGI NIE OSZUKASZ tak wiec nie zalowac tylko cieszyc sie chwila :) bedzie pozniej co wspominac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolina chochołowska
ja uprawiałam seks z byłym, 3 razy sie z nim spotkałam, oboje za soba tesknilismy, mielismy ochote na seks to i sie spotkalismy, kazdy wiedział na co sie pisze, ze to tylko seks, ale to nie był tylko seks, były w tym całe uczucia....dzis pracujemy nad tym żeby do siebie wrócić więc było warto i wcale nie załuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I ja tez
Praktykowalam i zdecydowanie nie zaluje :) a wrecz polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak - żanada, czyli wstyd jakby nie można było myślec głową, tylko dupą i dawać tej dupy kazdemu, kto sie nawinie i ją zechce żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkkkkkk
niestety też mnie to spotkało, raniło... ale cóż życie, i tak do mnei doszło ze nic z tego ,a sex był przyjemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że niby mam stanik w robocie ściągnąć? no bez przesady, bez przesady.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×