Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kulka85

xxx

Polecane posty

Gość Benny B. Good
E tam, lepszy jest z prawdziwymi kobiecymi stopami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fetysz
moja sasiadka trzyma swe buty w szafce na klatce co noc sobie je biore i w nich dochodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fetysz
twoje black lady tez pewnie ktos zalicza i nawet nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeee
idealny fetysz dla szewca :)))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Etam zaraz psychole... Zboczenie jak każde inne, ale o tyle sympatyczne, że nic w tym złego... Ten fetysz jest bardzo popularny, jest nawet takie forum shoejobstory.yoyo.pl gdzie naprawdę mnóstwo ludzi się na ten temat uzewnętrznia. Ja tam z lubością rżnę mięciutkie kozaczki mojej laski :-P szpilki uważam za materiał podniecający jednak raczej do patrzenia :-P choćby dlatego że są dla penych części ciała nieprzyjemne w dotyku. Jak w ogóle można rżnąć coś w miarę twardego to naprawdę nie kumam. Poza tym mimo, iż sam wykazuję mocne zboczenie w tym kierunku jakoś dziwnie mnie mierzi czytanie tych tematów na wspomnianym forum. Jakieś to się staje takie obrzydliwe... Nie wiem dlaczego, skoro sam wywijam podobne numery :-P Chyba do tego potrzebny jest nastrój chwili :-o Prawda jest taka, że kobhiety nawet nie mają pojęcia, że ich buty są rżnięte na maksa. Robią to synowie, kuzyni, pracownicy sp[ółdzielni mieszkaniowych, pogotowia, straży i mnóstwo innych. Dlatego jakieś specjale zdziwienie "psychole!" wskazuje tylko nieznajomość życia :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wroc49
Ja też lubię buciki mojej żony.szczególnie w nie sikać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby mi się facet spuścił DO buta, to chyba bym mu potem wepchala tego buta do dupy. Nie wyobrrazam sobie jak potem taki but musi walić starą spremą :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karateeka
JAk walicie dalej do butow. Ja dzisiaj powtorka z rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wąchacz
Ja pracuję jako szatniarz na basenie to mam bucików kobitek sporo do wyboru. Zawsze powącham jeszcze ciepłe i jak jest apetyczny aromat to sobie robię nimi dobrze i zalewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubacki1232
Fajny fetysz z takimi stopkami i bucikami :D Ja się na maxa jaram stopami mojej bratowej,ale przecież ich nie wypieszcze bo tak głupio wiec często zadowalaj się jej bucikami :D Niektóre ma takie podniecające :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła:)))))))))
Mój się spuszczał czy to na buty, czy na stopy. Ale potem musi wyczyścić to co nabrudzi swoim językiem. Do środka nie pozwoliłabym mu tego zrobić, bo by nie sięgnął językiem. Tylko od zewnątrz brudzi buciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła:)))))))))
Chętnie wsadziłabym mu taką szpilkę, w odbyt i ruszała stopą, bo to wygląda strasznie podniecająco. Ale może można coś przebić. Sama nie wiem czy próbować. Jak na razie to wpycham mu tylko do ust, czy to stopę, czy z wyczuciem obcasik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jorg
ja do łóżka zakładam pantofle, a mój partner na chwilę przed wytryskiem zdejmuje mi je z nóżek i zalewa, lubimy tak oboje, albo zakładam mu szpileczkę na małego i trzepię aż do ubicia pianki, świetna zabawa, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jorg
z przyjemnością zaleję też szpileczki chętnej pani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nei_nei juz nie raz pewmie zalane mialas kozaczki i nawet niewiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RICO45
Z chęcią zapoznałbym miłą panią do 30 która dała by sie spuszczać do swojego obuwia też to człowiek uwielbia chwila relaksu :) gg10451597

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do bucika nie ale na buciki a potem to wylizać tak jak pisała Miła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RICO zawsze możesz postarać się poszukać na mynago. Istnieje duża szansa że uda Ci się tam znaleźć zainteresowaną kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fet
też uwielbiam damskie buty,zapach potu smak jego z wkładki oraz spuszczać się do nich co noc.Moja kobieta akceptuje ten fetysz i wspiera mnie dając mi co noc jakieś ze swojej kolekcji , uwielbiam spuszczać się do nich a potem patrzeć jak wylizuje spermę ze środka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja spuszczam się w buty mamy, babci i w biustonosze oraz majtki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś myślałem że jestem psychicznie chory, miałem nawet z tego tytułu myśli samobójcze. Ale widze ze ten fetysz jest powszechny. Ja też uwielbiam damskie buciki ale tylko na obcasie , wyjątek to japonki . Uwielbiam je lizać kutać wąchać oblizywać obcasa . Pamiętam raz jak w środku nocy nie mogłem spać (było to u bratowej w domu ) widziałem wcześniej jej buciki na obcasie , sama myśl o tych butach mnie podniecała . W końcu w środku nocy przystąpiłem do lizania. To była mieszanka potu ze skórą buta taki goszkawo kwaśny smak ..... Stopy i całe nogi zgrabnej kobiety to najbardziej podniecający kdształt pod słońcem ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocham sikać w szpilki i kobiece buty na obcasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×