Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ochotka76

Sex z obcym mezczyzna

Polecane posty

Gość ochotka76

Witam Pytanie do Pan: jak sie zapatrujecie na sex z nieznajomym mezczyzna? Czy ktoras z Was to przezyla i moze cos na ten temat napisac? Pozdrawiam Ochotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym się bała
1. choróbska 2. zagrożenia (skąd wiesz że to nie świr któy przyprowadzi 3 kolegów albo będzie miał ochotę na seks analny wbrew tobie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka co chciała ukrasc słonce
Ja to robiłam i bylo bosko! Ale miałam szczescie i trafiłam na fajnych facetów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochotka76
A gdzie ich poznalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka co chciała ukrasc słonce
Nie jestem w stałym zwiazku. Lubie przygody ale jakos ostatnio nie mam ku temu okazji. Ale tego co zrobiłam nie zaluje, chociaz ktos mi tak kiedys powiedział i z chcecia bym powtórzyła wszystkoc o robilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie masz moze ochoty na dyskusje o tym poza forum?:) Np mailowo :) Moze i okazja jakas sie nadarzy :) Moj adres jest w moim profilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka co chciała ukrasc słonce
A CZEMU NIE TU ? O czym chcesz rozmawiac masz jakies pytania? Lubie odp na pytania :) Okazja raczej nie bo jesteśmy z innych miast :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem raczej skrepowany publika :) A poza tym moga nas przegonic za prywatna dyskusje.... Z innych miast... Czy dzisiaj, w epoce lotow na ksiezyc, to w czyms przeszkadza? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka co chciała ukrasc słonce
Tak, ponieważ jestem typem "teraz, tu" A ty jakie masz doświadczenie? jestes raczej stonowany , jestes stonowany ale masz ochote na szalenstwo, szalejszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje. Raczej stonowany jestem. Ale czasem wychodzi ze mnie diabel :) Szalec nie szaleje... i czasem zaluje. A Ty jakim jestes type oprocz \"tu i teraz\" ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka co chciała ukrasc słonce
Na codzien spokojna dobrze ulozona. Ale jak sie bawie a trafie na dobra zabawe to budze się i i oczekuję wiecej niz inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innina
Ja tez to robiłam i było super i na szczescie zadnych chorob nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka co chciała ukrasc słonce
Jestem z warszawy! Może faktycznie cos nas łączy mi niestety nie udało sie jeszcze nikogo spotkac kogo bym pragneła z kim chciała bym byc. Niestety musze zadowolic sie namiastką czyli balowaniem które już troche mnie nudzi poniewaz mezczyzni juz nie tacy sami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przeciez Wawa to rzut beretem od Lodzi :) A w jakim wieku jestes \"niedoszla zlodziejko jedynej gwiazdy w naszym ukladzie\" ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1
az trudno mi uwierzyc,ze są takie dziewczyny , ktore sex z nieznajomym męzczyzna trktuja tak , jakby ro bylo tak oczywiste jak zjedzenie sniadania!A co potem , kiedy ta adrenalina znika ?Zostaje moralny kac!!!!N o, ale jezeli ktos sex traktuje jak sport to nie ma oczym dyskutowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka co chciała ukrasc słonce
W wieku produkcyjnym, mobilnym ;) Raczej blizej początku tej skali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka co chciała ukrasc słonce
" az trudno mi uwierzyć,ze są takie dziewczyny , które sex z nieznajomym mężczyzna traktują tak , jakby ro było tak oczywiste jak zjedzenie sniadania!A co potem , kiedy ta adrenalina znika ?Zostaje moralny kac!!!!N o, ale jezeli ktos sex traktuje jak sport to nie ma oczym dyskutowac!" Wiem, że trudno to zrozumieć przeciętnemu osobnikowi :) Ja też wiem ze to "dziwne" ale taki mam charakter, taki temperament, trafiłam o odpowiedniej godzinie w odpowiednie miejsce. A ile jest osób które by tego chciały ale sie boja? wstydzą? boja opinii? Raz miałam kaca moralnego ale bynajmniej nie po nie znajomym. Częściej żałuje ze czegoś nie zrobiłam niż ze coś zrobiłam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1
Wszystko juz zrozumialam czytajac te slowa:taki mam charakter ,taki temperament....! Ja mam tamperament napewno wiekszy od ciebie, ale wiem ze mam tez hamulce ,ze jestem istota myslaca...Gdyby wszyscy ludzie majacy ognisty temperament mysleli twoimi kategoriami, zaesze i wszedzie zaroiloby sie od par podejmujacych przypadkowe kopulowanie!!Wiekszosc kobiet ma jednak szacunek do siebie i woli poczekac na "swojego " partnera.Z nim takze moze byc adrenalina!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyteoczymogaklamac
ja raz mialam taka przygode, po prostu spojrzelismy sobie w oczy i to MUSIALO SIE STAC...niesamowite, w ciagu sekundy wiedzialam jak to sie skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larysan
ona1 przestan z tym szacunkiem.Jezeli uwazasz ,ze kobieta ktora seksi sie z kims na kogo ma ochote nie ma do siebie szacunku to dlaczego facet tez nie moze miec do siebie szacunku bo seksi sie z kobieta na ktora ma ochote.Mysle,ze masz jakiegos mena i on nie tylko z toba sie sekisł wiec mozna twojego mena nie szanowac bo on sie seksił z innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larysan
kobieta ktora sie nei szanuje to taka kobieta ktora robi to za pieniadze lub seksi sie tylko po to aby partnera zdobyc i seks jej nie przynosi w ogole przyjjemnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gargunia
jak mnie ktos okresli łątwa kobieta po tym jak mnie przeleci to ja okresle faceta łatwym facetem i tez z nim sie nie zwiaze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka co chciała ukrasc słonce
"Wszystko juz zrozumialam czytajac te slowa:taki mam charakter ,taki temperament....! Ja mam tamperament napewno wiekszy od ciebie, ale wiem ze mam tez hamulce ,ze jestem istota myslaca...Gdyby wszyscy ludzie majacy ognisty temperament mysleli twoimi kategoriami, zaesze i wszedzie zaroiloby sie od par podejmujacych przypadkowe kopulowanie!!Wiekszosc kobiet ma jednak szacunek do siebie i woli poczekac na "swojego " partnera.Z nim takze moze byc adrenalina!!!" Czemu zakładasz, że masz większy temperament od mnie ? Ok, bez bicia przyznam sie że w pewnych sprawach nie mam hamulców, i co? Jestem gorsza, zła ? Bo lubię seks i wszystkie jego pochodne ? Mi nigdy nie zdarzyło sie zebym podaczas takiej sytuacji nie myslała, wrecz przeciwnie jestem opanowana, przwidująca czasem wyrachowana ;) Zle mnie zrozumiałas. Np twój facet ma ognisty temperament, ale okazuje to kochajac sie tlyko z toba. Jest wspaniałym kochnkiem ale nie lub tym sie dzielic z innymi. Ale sa ludzie którzy maja duzy temperament i lubią coś wiecej niż tlyko prawo nakazuje. Zreszta piszesz to tak jak by zaraz wszyscy mieli wyjsc na ulice i na lawce sie kochac. Lubie patrzec na pary, nie przeszkadza mi jak ktos patrzy na mnie, ale nie wyobrazam soebie zmuszac do tego osob postronnych./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyteoczymogaklamac
do autoras postu z godz. 18.09. motywacja do wstrzemiezliwosci seksualnej jaka prezentujesz jest dla mnie obrzydliwa, sama nie wiem dlaczego. Jakos wole kiedy moralizatorzy opieraja sie na wartosciach a nie na potencjalnym zysku..ehhh jakas ze mnie idealistka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka co chciała ukrasc słonce
"a nie przeraza cie ze nabijasz sobie licznik parnetow w lozku i dorabiasz opinie latwej? ze z taka przesloscia i przygodami na koncie porzadny facet nie bedzie sie chcial z toba zwiazac jako panienka lekkich obyczajow?" Juz wspominałam wczesniej, ze ja na codzien taka nie jestem. Jestem spokojna miła osóbka, dośc niesmiała. serio. Nigdy nie zrobiłam tego z kimś kogo potem mogła bym spotkac np w pracy lub w klubie ? Te osoby nie miały nigdy zadnego kontaktu z moim zyciem. Przeciez nikt mi w dowód nie patrzy ;) Jesli ja o tym komuś o tym nie powiem to nikt o tym nie będzie wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka co chciała ukrasc słonce
Zreszta trzeba zmieniac swiat który nas otacza, kazdy niech walczy dla swoich potrzeb. Ja uwazam ze jesli na cios mam ochotę i nie krzywdzę tym nikogo to nie ma w tym nic złego. Zresztą, to o czym piszecie to tylko normy obyczajowe z którymi nie wszyscy musza sie zgadzac i według nich życ. Zreszta nie przesadzajmy, nie jestem nifomanka która robi to co weekend tylko osobą która lubi czasem zaszalec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do taka co chciała ukrasc słon
przed mezem nie wypada klamac. a kota w worku na zone nikt nie bierze. napewno zapyta o przeszlosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka co chciała ukrasc słonce
Mało tego, zeby naswietlic wam w jakim stopniu jestem zepsuta dodam ze robiłam to również z zonatymi i nie miałam wyzutów sumienia. Uwielbiam podniecenie u faceta, lubie sie nim bawic ale nie zawsze je wykorzystuje. Czasem wystarczy mi sama swiadomosc ze mogła bym ;) Wiem wiem dziwne. Zreszta kobiety tez czasem myslą jak faceci - zdobyc fajnego facet ( nie oznacza to tylko przespania sie z nim) to jak zbieranie czegoś co cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka co chciała ukrasc słonce
Nie wypada kłamać ? Rany jak to słysze do ludzi to sie skrecam w poł Przecież wszyscy kłamią:) A po drugie narazie nie myślę o mężu i o tym jak to rozwiązłe. Zręszta nie wszyscy faceci są tacy pruderyjni. I nie sa tak samolubni zeby myślec jesli ona lubi seks to nie bedzie dobra zona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×