Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

siedzcie w pracy po 12 godzin wychowujcie bezstresowo i wiecej bedzie takich

Polecane posty

Gość gość

slodkich nożownikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co proponujesz? Siedzenie w domu na zasiłku z Mops-u? Kiedy, jedna z drugą pojmiecie w końcu, że praca to nie zbrodnia, że każdy człowiek potrzebuje jej aby się realizować, ale także po to, aby zarobić na chleb? Aaaa, wiem, jesteś bezrobotna, siedzisz w domu z dzieciakiem i musisz sobie znaleźć jakiś pretekst dla własnego nieudacznictwa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć i czołem kluski
Autorko, to nie średniowiecze, żeby kobieta do końca życia siedziała w domu, i żyła życiem dzieci, zamiast swoim. Moi rodzice, rodzice męża, pracują do dziś i nikt ich nie zadzgal. To przypadek jeden na ileś milionów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie wychowuje dzieci bezstresowo, rozejrzyj się, wszędzie matki drą ryja na dzieciaki :D tzn. stresują dzieciaczki krzykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 2,5 sama powinna wychowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko;) robcie co chcecie ale efekty widzicie wyraznie teraz gówniarze sa niewychowani i nikogo nie szanuja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda to prawda,ostatnio odbierałam syna z przedszkola,i jakies starsze dziecko biegało po szatni jak opetany i nauczycielka zwracała mu uwage zeby przestał a ten dalej swoje,a tatus tego chłopca zamiast zareagować i powiedziec zeby usiadł na tyłku to sie cieszył,niezły imbecyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migdałowa
Jakoś normalni ludzie pracują i na tę całą Polskę trafił się nożownik. Dobrze, że w tych domach pełnych dzieci, miłości i bezrobotnych rodziców na zasiłkach mopsu nie szerzy się patologia i przestępczość, a dzieci na prawdziwe słodziaki wyrastają :) - słowa kieruję to tych popierających autorkę kretynek, które dały się sprowokować :) Autorko wymyśl lepsze prowo albo wracaj do kurnika kapuchę z makarunem ważyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorsze sa dzieci na ktore matka dmucha i chucha do ukonczenia 18 roku zycia. Wole isc do pracy a dziecko niech uczy sie samodzielnosci. Nie bede calego zycie podporzadkowywala pod dziecko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja sie zastanawiam kiedy ktos doceni pracuajcych rodzicow. Pracuej, zeby zarobic na chleb dla rodziny. Dzieci sa w dobrych przedszkolach i szkolach. sa zdolne i ulozone. mamy dobry kontakt; Wberw pozorom uwazm, ze jestem lepsza matka odkad pracuje. Mam wiecej czasu dla dzieci, bo kolacje jemy wspolnie i sa to proste posilki. Do sprzata pani raz w tygodniu, wiec nie latam na mopie non stop. i mam srodki, zeby zrobic potrzebne remonty i wyjsc czy wyjechac gdzies z dziecmi. ten czas jest duzo fajniejszy niz bycie 24 h na dobe razem. wtedy nie mialam czasu ani pîeniedzy, zeby z dziecmi fajnie spedzic czas: rano wtaje, szybko sie ogarniam sniadnie, sprzatanie po sniadaniu, jakies pacer i dod domu robi obiad, potem znow trzba oigarnac, bo dzieci w domu = balaga>. wioeczne pranie rpasowanie. Przecytanie ksiazeczki na dobranoc to dla mnie byl wyczyn, bo czekalm tylko zeby usnely i zebym ja mogla chwile usiac na kabnapie a potem isc spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd autorka wie ze akurat ta dwojka była oddana do złobka od 6 miesiaca lub rodzice sie nimi interesowali. lepiej gdy matka jest bezrobotna ajej jedynym zajeciem i pasją jest dziecko? nigdy w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×