Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona moze ilona 87

SILNE TIKI NERWOWE

Polecane posty

Gość ona moze ilona 87

przenosze temat tutaj, bo nie znam sie na forum i blednie go umiescilam ;) ona moze ilona 87 dziś [17:47] Witam! Mam nadzieję, że znajd tutaj osoby, które z tym wygrały lub wygrywają... To przekleństwo, z którym borykam się od dziecka. Silne zaciskanie powiek, obracanie głową, żuchwą, poczucie asymetryczności, natrętne myśli, ciągłe napięcie, brak koncentracji... Zastanawiam się, czemu jedni ludzie ja mają, inni nie smutas.gif i czy da się z tego wyleczyć? Byłam ostatnio u psychiatry, bo nie już nie wytrzymywałam, tak bardzo jest to widoczne. Przepisała mi sertagen, jeszcze nie miałam odwagi wziąć. Piszcie. Ja już nie mam sił, pojawiają się myśli samobójcze. Bo co to za życie? gość dziś [17:51] skoro tu siedzisz to faktycznie masz życie z******te,zażyj specyfik od doktora to może jutro zapomnisz że tu byłaś ona moze ilona87 dziś [17:58] trafilam na to forum niedawno, przez przypadek. jak nie masz tego problemu to ciesz sie i idz dalej, nawet nie wiesz ile jest Ci oszczedzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno, mnóstwo ludzi to ma, pooglądaj sobie na youtube. Jeśli jesteś fajną osobą, twoje tiki będą cechą charakterystyczną. Uroczym dziwactwem. Nikt nie jest doskonały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobotni gosciu
gosciu, Ty chyba nie wiesz, co piszesz. tiki nerwowe z fajnych osob potrafia zamienic je na wraki. to walka organizmu z silna nerwica, niemoc skupienia sie na czyms, wstyd, wykrzywiane twarzy, zaciskanie zebow az do ich starcia, ruszanie ramionami non stop i cioagly lek i strach ze tik wroci. i wraca. co kilka sekund. przestan pieprzyc o uroku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×