Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

silny rwący ból z lewej strony brzucha

Polecane posty

Gość gość

Witam mija 5 dni odkad radzilam sie tu na forumm. w piatek dopadla mnie ostra biegunka, z takim bolem ze myslalam, ze umre. Nagle i niespodziewanie. Od tamtej pory lekko pobolewal mnie brzuch. Od 2 dni bol brzucha daje i ostro popalic. Nagle, rwace bole po lewj stronie pod zebrai ( chyba).Brzuch jest wzdety. Sidzac pochylona nei odczuwam bolu. Gorzej z lezeniem. Nie mam juz sily, prosze doradzcie mmi. Zaraz musze isc do pracy, wczoraj dopadl mnie taki bol ze myslalam, ze zemdleje ::(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ty jestes normalna? Z pewnością rady na forum Ci pomoga Und Cie wylecza :] do lekarza !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu jeszcze u lekarza nie byłaś? Masz w nosie zdrowie? Przyczyny są różne: Nagły, silny ból w okolicy lewego podżebrza Bardzo silne bóle w górnej części brzucha po stronie lewej z opasującym promieniowaniem do pleców mogą świadczyć o ostrym zapaleniu trzustki. Ból brzucha jest stały, uporczywy i długotrwały - trwający nawet kilka dni. Ból zmniejsza się, gdy chory przyjmuje pozycję siedzącą z pochyleniem się do przodu, a nasila się podczas kaszlu lub głębszego oddychania. W większości przypadków bólowi towarzyszą nudności i wymioty nie przynoszące ulgi, natomiast mogą one prowadzić do odwodnienia chorego i pogorszenia jego stanu. Ostre zapalenie trzustki wymaga leczenia szpitalnego, gdyż jest to stan zagrożenia życia. Przewlekłe bóle w okolicy lewego podżebrza lub dołka podsercowego po jedzeniu Przewlekłe bóle w okolicy lewego podżebrza lub dołka podsercowego po jedzeniu mogą być objawem przewlekłego zapalenie trzustki, które jest spowodowane stopniowym nieodwracalnym uszkodzeniem tego narządu. W takim przypadku bólowi towarzyszą: uczucie pełności po jedzeniu, wzdęcia brzucha, nudności i wymioty, z czasem również biegunka tłuszczowa. Ból może promieniować do lewej łopatki i barku. Pulsujący ból brzucha z lewej strony Pulsujący ból brzucha z lewej strony, często promieniujący do krzyża oraz krocza, może być objawem tętniaka aorty brzusznej. Pulsujący ból brzucha z lewej strony wymaga jak najszybszego kontaktu z lekarzem, bo gdy dojdzie do pęknięcia tętniaka, ból staje się nieznośny i dochodzi do wstrząsu krwotocznego. Jest to stan najwyższego zagrożenia życia i tylko natychmiastowa operacja naczyniowa może uratować chorego. Kurczowe bóle brzucha silniejsze po lewej stronie Kurczowe bóle brzucha i ból nasilający się przy uciskaniu chorego miejsca, często silniejszy po stronie lewej, nudności, gorączka, dreszcze, biegunka, zaparcia, cienkie, ołówkowe stolce - to może być zapalenie uchyłków jelita grubego.Nie zwlekając, zgłoś się do lekarza. W przypadku zaparć nie stosuj lewatywy. Nie przyjmuj leków przeczyszczających. Silny skurczowy ból w lewym podbrzuszu Silny skurczowy ból w lewym podbrzuszu może być objawem zapaleniu jajnika czy zapaleniem przydatków macicy. Ból jest rozlany, ma zmienne natężenie, często jest odczuwany obustronnie, przy czym rzadziej niż w innych przypadkach występuje obrona mięśniowa. Jak najszybciej trzeba skonsultować się ginekologiem, bo przedłużający się stan zapalny może prowadzić nawet do niepłodności. http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/uklad-pokarmowy/bol-brzucha-z-lewej-strony-jakie-sa-przyczyny-bolu-brzucha-z-lewej-strony_41283.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bylam u lekarza poniewaz prauje w glupich godzinach i zwyczajnie nie mam czasu a na wolne nie mam co liczyc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czekaj az cie wywiozom z pracy nogami do przodu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zreszta niekoniecznie to musi byc trzustka, pisalam to bardziej liczac na rady ;/ jakbym mogla isc do lekarza to bym sie nawet nie pytala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze byc zespol jelita drazliwego ,mam tak od 1,5 roku ,meka nieziemska . Wczoraj lylnelam 2 no-spy ,imodium a biegunka mnie wyczerpala .Tak sie powtarza co kilka dni lub kilka dni pod rzad ,masakra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra, wygraliscie zaraz jade na pogotowie, bole nie przechodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajaj :( mam to samo!!! rwie mnie jak cholera :(( z lewej strony brzucha :/ od wczoraj w ncoy, pół nocy nie przespałam! teraz od rana siedzę i sięzwijam z bólu i szukam info! nawet do pracy nie poszłam :(( chyba to bedzie trzustka jak tutaj duzo osob pisze, nawet sobie sprawdzilam objawy: http://www.ukladu-pokarmowego.objawy.net/Objawy+zapalenia+trzustki i te nagle napady bolowe moga o tym swiadczyc bo tak wlasnie mam :(( jejuuu :( jak nie przejdzie to pogotowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiftek222
Ja miałam takie kłucie w lewym boku też zwlekałam bardzo długo zanim poszłam do lekarza i okazało się że miałam zapalenie jelita grubego także czasami to może być błaha sprawa no ale czasami lepiej udać się do lekarza od razu zerknij jeszcze na to https://adamed.expert/klucie-i-bol-w-lewym-boku-jakie-sa-mozliwe-przyczyny-bolu-brzucha-z-lewej-strony/ Ja dzięki temu trafiłam do lekarza w porę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×