Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Silownia i zakwasy na drugi dzien

Polecane posty

Gość gość

Poszlam pierwszy raz w zyciu na silownie, zapisalam sie na miesiac, bylam 1,5 h instruktor mowil jakie cwiczenia na danych urzadzeniach wykonywac i ile razy po ile, ale na drugi dzien wszystko mnie boli..., mam zakwasy... Czy isc znow mimo zakwasow czy poczekac az mina i dopiero wtedy kolejny raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TenTyp
Nie można codziennie chodzić na siłownię. Zrób sobie dzień przerwy co najmniej a jeśli nada będziesz mieć zakwasy to przełóż na kolejny dzień trening.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz pójść, ale zrób lekki, krótki trening aerobowy. A trening siłowy powinien trwać do 40 minut, ale rozumiem, że jak się dopiero uczysz to wytłumaczenie wszystkiego trwa, stąd te 1,5 h. I każdą grupę mięśni ćwiczy się raz, maks dwa razy w tygodniu, dzięki temu też i zakwasy mniej przeszkadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pociskacie jej jakieś pierdy, przecież tych zakwasów nie będzie miała za każdym razem, pierwszy raz to nie któryś kolejny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,doklanie cwiczeniabtrwaly jakies 40 min bo tez bylo tlumaczenie,rozmowa.Bylam w srode,w czwartek nie i teraz che isc znow dzis.Kurs aerobiku maja w poniedzialki.Jak chce wyszczuplic uda,ale na silowni to chyba raczej na kondycj***ardziej a zadnych diet Nie stosuje,duzo jem alé nie jestem gruba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×