Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawskaskaska

siłownia, odzywki białkowe a karmienie piersia

Polecane posty

Gość ciekawskaskaska

witam, czy wie ktos czy podczas karmienia piersia mozna stosowac odzywki bialkowe. ? dziecko juz skonczyło rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żal czytać. Tacy ludzie naprawde istnieją ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
choć czas nas goni nieubłaganie, a ty bracie jesteś w kiepskim stanie, i trenerów bez liku prosiłeś o pomoc, lecz ciągle słyszałeś to samo zdanie- „spadaj na drzewo za późno tumanie!” to igor twój trener wyciąga dziś ręce, podejmie wyzwanie i zmienić cię zechce! usiądź wygodnie, odkorkuj szampana od dzisiaj zaczyna się twoja przemiana! masz dość niedziałających diet i planów treningowych? zmień swoją sylwetkę raz a dobrze - nawet w ciągu jednego tygodnia z najlepszym trenerem w polsce!!! wejdź teraz na : www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat jestem w temacie bo po ciąży :) Dieta przy karmieniu piersią powinna być odpowiednio zbilansowana, zazwyczaj odradza się stosowania odżywek, bo nie wiadomo jak zareaguje dziecko. Później ewentualnie spróbuj allnutrition są pyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nie próbuj bo zaczniesz pezypominać to dziewcze ze zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam kontakt z dietetykiem :) Ja jestem pod opieką www.igortreneronline.pl i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam serdecznie na stronę najlepszego trenera w polsce: www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×