Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

singielka na balu z parami

Polecane posty

Gość gość

Hej :) Piszę, ponieważ mam problem. Odbywa się bal, na którym będą same pary, wiem, że dodatkowo będzie dwóch facetów również bez partnerek. Ale to malo wazne, nie znam ich. Jakiś czas temu zakonczylam związek, po prostu chciałabym wyjść, rozerwać się. Będą tam również moi znajomi, ale oczywiście w parach :) Pytanie do Was, iść czy nie? Chciałabym wyjść, może poznać kogoś. Nie chcę brać też kogoś przypadkowego.. Jak myślicie? Pomocy??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopakzwawy
Idź, kogoś poznasz. Jak chcesz mogę iść jako Twój partner, to tym kimś kogo poznasz, będę ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie nie chcę iść z przypadkową osobą :) dziękuję za propozycje mimo wszystko. Po prostu zastanawiam się czy nie bede głupio sie czuła, wsrod wszystkich par... Juz widze spojrzenia dziewczyn, myslących, ze za chwilę rzucę się na ich faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie akcje sa dobre jak idziesz biznesowo, ale jak to cos w stulu karnawauli co robila polibuda to samotne wyjscie nie jest dobrym pomyslem... bedziesz po prostu przystawka bo to nie wesele, ani cos w ten desen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy jak się kumplujesz z pozostałymi parami, jeżeli jest ok, to i na balu będzie fajnie, a nie że wszyscy polecą się miziać tylko ze sobą :D A jak jakieś panienki poczują się zagrożone, to coś z nimi nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z parami, które znam mam bardzo dobry kontakt. Nie są oni osobami, które siedzialyby i sie calowaly, jestesmy dorosli 24-28 :) Własnie ciagle ten dylemat, są za i przeciw ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×