Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

siostra dala mojej córce głupia lalke

Polecane posty

Gość gość

Ja wiem ze nie maja za bardzo kasy. Ona pracuje za 1400 zl jej maz mial przestoj. Ale dla swojego dzieciaka wydali 100 zl na prezent a dla mojej corki kupili dwie lalki po 6 zl. Czyli 12 zl na lalki wydali kiedy ja dalam 30 zl dla ich dzieciaka. W d***e mam takie święta. Mogli wziąć zabawkę od swojego dziecka jeszcze i dac mojemu. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a twoim zdaniem barbie po dwie stowy sa madre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee to wydałaś majątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No na 6 dzieci po 30 zl to co innego niz jak ona po 6-12 zl na 6 dzieci. Nosz kuzwa. Lalki za 12 zl :-/ powiedziałam jej nie chcacy na osobnosci, ze mogliście sobie odpuścić taki szmelc i nic nie kupować. Święta maja byc dla dzieci i mega prezenty itp. Ja wiem ze kasy sie nie ma to sie w sierpniu odklada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama tez dałas zaledwie 30 zł wiec cudów nie oczekuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe... Porażka! Wstydziłabyś się takie rzeczy tu wypisywać! Ile mogła tyle wydała na prezent dla Twojego dziecka. Swoją drogą twój prezent wartości 30 zł dla jej dziecka to też nie jakiś mega drogi więc o co chodzi?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie k***a prowo. Dla was kazdy temat to prowo. Mam sie cieszyć bo ktos wydal 12 zl na dziecko? Jej dziecku kupiłam za 30 zl. Innym dzieciom w różnych cenach bo rozne zabawki. Najwięcej na cudze dziecko wydalam 50 zl. Na swoje 200 zl. No ale 12?! Mi by bylo wstyd. Kolejnemu dziecku kupila cos za 5 zl jakis samolot. Widac które prezenty sa od niej. Nie mamy super stosunków ale mogla sie postarać. Swoeta sa co roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko zrozum, że Ty nie dałaś o wiele droższego prezentu. Zresztą co to za oburzenie... Liczy się gest i powinnaś docenić, że cokolwiek dała i że pamiętała o Twoim dzieciaku. Mogłabym zrozumieć jakbyś była wkurzona jak Ty wydałabyś na prezent dla jej dziecka kilka stów, ale tutaj różnica pomiędzy cenami prezentu to tylko 18 zł! Ja p*****le w ogóle co za temat haha :D myślę, że jednak marne prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nikomu nie zrobilam prezentu za mniej niz 50zl . wstyd by mi bylo.. autorka wydala 30zl i to przezywa... MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko sama dałas jakis szajs za 30 zł a sie burzysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama się wstydź.... słoma z butów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogole co to za licytacja ile kto wydal na prezenty? żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja matka to k***a i nigdy juz jej nie zobacze zmanipulowana suka 333 www.youtube.com/watch?v=WKZKItSfrTw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marne prowo. Nikt normalny nie podlicza wartości otrzymanych prezentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam w tym roku 5 dzieci do obdarowania oraz moja corke. dla kazdego zrobilam prezent za ok 30zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego mam nie podliczac? Dawac jakieś gowno za grosze? Sorry za 30 zl chociaz cos fajnego większego a nie małe g****o za grosze. Jak córka nie zauwazy to wyrzucam do kosza, nie potrzebne mi śmiecie w domu. Moze nie dalam 100 zl ale tez nie śmieszne 10 zl plus minus! Lepiej 30 zl jak 10 . Za 30 zl sa juz lepsze rzeczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię takich świąt. P*****le za rok tez kupuje dzieciakom po 5 zl i niech sie cieszą. Ja mam wydawać 30-50 zl a moje dostanie za 5 zl? Zabawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swieta dla dzieci sa to skad idiotko dziecko wie ,ze lalka kosztowala 6 zl czy 50 zl :O zeby tak do siostry powiedziec wstydu nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie ma obowiązku kupowania prezentów dla swoich siostrzeńców,bratanców a nawet chrześniaków !Ja sama mało kiedy podarowałam coś swojej chrześnicy i nikt o nic nie miał pretensji. W tym roku dałam jej puzzle monster high za parę złoty i do tego mam jeszcze lalkę MH. O te puzzle tez nikt jakis zali nie mial...Rok temu nie dalam jej nic. Moja siostra rowniez nic nie da mojemu dziecku z okazji tegorocznych swiat i tez urazona sie nie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak was nie stać to po co sie spotykać w gronie rodzinnym? W domu siedzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha, widzę, że małolatom się nudzi w święta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko zupełnie cie rozumiem. Nie wiem czemu inni się dziwią? Ustalać kwotę kto co zaile i tyle. Jak ja wydam 40 zl to oczekuje ze ktoś tez tyle wyda na moje dziecko. A ze ja mam troje dzieci a brat jedno, siostra jedno to mnie to tanio wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie. Ja mam jwdno dziecko. Siostra ma 4 dzieci. Jak ja bym miala dac 50 zl na każde to bym nie miala co jeść. Do tego druga siostra dwoje a brat troje dzieci. Dla nich na moje to grosze. Wiec wal sie autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego mam nie podliczac? x Bo to żenujące. Ale ktoś taki nie zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A twoja corka to pewnie nikola :D jest taka swiatowa a musi bawic sie jakims duwelszajsem za 12 łzl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierdziu! nie podobają się dwie lalki za 12 zł?! mój synek dostał kiedyś od chrzestnej na urodziny szampon Nivea i patyczki do uszu, wszystko skrzętnie zapakowane ale jak to dziecko synek zaczął rozpakowywać... trochę było niezręcznie ale nie powiedziałam nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie! Nie Nicola. Kasia ma na imię. Co ma imie mojego dziecka do prezentów. Bede podliczac. Dlaczego mam wydawać więcej a ktoś grosze? Następnym razem nie obchodze świąt a zrobię to co wielu Polaków, wyjade w tym czasie za granicę nad morze. Jak mam miec takie żenujące święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj godzinę temu dzwonila do mnie i mówi żebym się nie obrazala i jak bardzo mi tak zależy to ze dokupi cos 10 tego przy wyplacie w ramach przeprosin. Powiedzialam jej ze nie wiem bo mieli juz swój czas i ze nie mam czasu rozmawiać. Matka na mnie zła, wydzwania od rana bo jak zawsze moja wina a jej druga córka wspaniała. Wszyscy teraz ze świeta popsulam wczoraj, wiec za rok mnie nie zobaczą ani tak fajnych zabawek jakie kupuje im dzieciakom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem Cie autorko , tez mnie wkvrwia jak ktoś chce " szkłem dvpę podetrzeć " Wole nic nie dostać niż jakis szajs :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×