Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Temat o Air Max

Skąd taki szał na Nike Air Max

Polecane posty

Gość Temat o Air Max

Skąd taki szał na Nike Air Max (na podróbki też)? Airmaxy potrafią kosztować 400-600 zl, co jest kosmiczną ceną jak na buty sportowe "plastiki" z siateczką. Podobnie 300 zł jak na New Balance 457 (też plastiki, bo z pełnej skóry kosztują z 340-350 zł) to również spora cena. A właśnie jest szał na Airmaxy i NB 457. Ludzie za 250 zł czasem wolą kupić podróbki Air Max, niż inny, oryginał model Nike. Ja rozumiem dać np. 300 zł za adidasy z pełnej, prawdziwej skóry, ale dawać tyle za buty z tworzywa sztucznego i siatki? Czy ten dopisek Air Max dodaje butowi jakiejś magii? Notabene tenisówki New Balance z pełnej skóry kosztują 170-180 zł. Wytłumaczy mi ktoś ten cały szał na Air Max? Naprawdę to aż takie wielkie coś, że lepiej kupić podróbkę, niż oryginalne Nike, ale z innej serii? Dzisiaj bez problemu można dopaść np. buty firm takich jak Nike, Reebok, Adidas, Puma, New Balance (5 najpopularniejszych w Polsce i chyba kiedyś najczęściej podrabianych marek produkujących odzież i obuwie sportowe) za 150-200 zł, ale rynek podróbek ma się dobrze - bo nie każdego stać na kultowe modele za więcej niż 300 zł i ludzie szukają "okazji" na Allegro oraz w różnych "retrobutach". Za buty z tworzywa stucznego i siatki (lub z np. z nubuku, czy zamszu, ale także z przewagą siatki czy tworzywa stucznego)) nie dałbym więcej niż 200 zł. Uznaję tylko ładne i solidne skórzane obuwie sportowe oraz typowo biegowe "plastiki", jeśli uda mi się kupić grubo poniżej 200 zł (okazja to okazja) - można nosić jako codzienne lub do pracy, ale nie na imprezy. No, ale ja w ogóle nie biegam (nawet żeby zdążyć na autobus), więc mnie walory sportowe mało interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Temat o Air Max
Był nawet taki sklep Retrobut, który sprzedawał podróbki Airmaxów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze kupuję w sklepach, najczęściej go sport. Raczej nie zamawiam ubrań przez internet, tym bardziej butów. Może dlatego nie spotkałem się z podróbkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka podróba hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka7787
Klasyki :-) każde pokolenie chce je mieć :-) fason, kolory, wygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są fajne i wygodne. Szału nie rozumiem, ale markowe buty niestety, ale nie mają zamienników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie nike air max są spoko i mega wygodne mam już 2 pary z butyjana.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo dzięki nim kurduple dodają sobie kilka cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podróbki najaczy to powiedzmy poniżej 350 zł, na pewno się spotkaliście chociaż może nawet nie wiecie. Kupujcie w stacjonarnych sklepach nike, jeżeli zalezy wam tak bardzo na oryginalnych. Ja również jestem za podróbkami. Air maxy mają fajny kształt, ale za taką cenę? Zupełnie się nie opłaca. Ja kupiłam na taniozchin.pl. Noszę już 3 miesiąc i naprawdę nie czuję różnicy w noszeniu i wyglądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam oryginalne, nie lubię podróbek, nie kupuję ich na pęczki a na jedne na jakiś czas mogę sobie pozwolić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Butyjana
Bo to fajne i bardzo wygodne buty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tak jak z butami emu - może i nie wyglądają ale komfort noszenia nie do porównania. Oczywiście tylko oryginalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferite
E tam, nie do końca prawda. Ja mam dla porównania, jedną parę Air Maxów, oryginałów - kupiłam sobie w zeszłym roku, z pierwszej wypłaty :) Jasne, są fajne, chodzę w nich cały czas. Ale w zeszłym miesiącu kupiłam sobie tańszą wersję, dokładnie taką: http://sklepzchin.pl/pl/p/Buty-Nike-Air-Max-90-Hyperfuse/163 trzy razy taniej. A jakość na pewno nie jest trzy razy gorsza. Właśnie dzięki zakupom w sklepiezchin.pl (taniozchin też jest ok, ale więcej roboty:P) wiem, że nie warto przepłacać za oryginały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo teraz są modne. A bogate bachory nowobogackich rodziców muszą mieć wszystko co modne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem całego szału. Wizualnie mi się nie podobają. Wolę jakieś skejciarskie Vansy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wandalik
A ja kupuję trochę tańsze, ale bardzo dobre jakościowo adidasy w sklepie badmin.pl które też są markowe: http://www.badmin.pl/buty-damskie-c-41.html ;) są wygodne, dobrze się je nosi i nie niszczą się szybko, pomimo że często w nich biegam. A przy okazji wyglądają ładnie i można je modnie nosić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablo999
Nie rozumiem jak ktoś może pisać że airmaxy są dla gimbusów... ludzie przecież to są najlepsze buty sportowe, mega wygodne i komfortowe. Jak ktoś kupi airmaxy to zakładam że już żadnych innych nie będzie chciał nosić... na chwilę obecną mam - http://oryginalnebuty.pl/air-max-90-ltr-84620 i nic ich nie przebije. Pozdro dla fanów airmaxow :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spotkałam się jeszcze z podróbkami. Może dlatego, że zawsze kupuję w sprawdzonych miejscach. http://sklep-air-max.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaq91
Zgadzam się z @Butyjana Air Maxy to naprawdę wygodne buty, a przy tym świetnie wyglądają. Ja nie przepadałam za butami sportowymi tego rodzaju - zazwyczaj jedynie tenisówki czy trampki, ale te najki są naprawdę świetne. Oczywiście wydawanie dużej kaski na takie buty to faktycznie bezsens, tym bardziej że można je nabyć dużo taniej, a co za tym idzie kupić kilka modeli o różnej kolorystyce. Ja teraz przymierzam się na kupno tych: http://www.szch.pl/pl/p/Buty-Nike-Air-Max-90-Sneakerboot-NS/468 cena niziutka, a przysyłają świetnej jakości buty - zdjęcia na instagramie są realne, z ich sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baster1234
Wszystkie Air Maxy są i tak z chin, myślicie że firma NIKE skąd to bierze :D ja swoje Maxy kupuję na tzch.pl :D płacę jakieś 160zł i nikt nawet nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubaer22
no jak skąd widzieliście ceny Air Maxów na tzch.pl ?? sam kupiłem już 2 pary ! i wolę kupować na tzch niż na aliexpress :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manius23ew
ja w sumie 2 razy kupowałem już na www.tzch.pl i nie mogę narzekać, przelew zrobiłem w złotówkach a jak chciałem o coś zapytać to normalnie po polsku można się dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W orginalnych chodzisz lata ,a podróby są za jakiś czas do wyrzucenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataszynka
Dobra cena jest w www.szch.pl Z tego, co widzę, to ich buty promują różne bloggerki, więc myślę, że wszystko powinno być ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×