Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Skad tyle ludzi ma tyle pieniedzy?

Polecane posty

Gość gość

Mieszkam we wroclawiu, co 2 samochod to gablota za 100 tysiecy lub wiecej. W najdrozszych sklepach alma market piotr i pawel itp takie tlumy ze sie przepchac nie da, domy jak palace, niektore dzielnice wygladaja tak jak te w filmach o beverly hills. Mnostwo nowych osiedli apartamentowcow gdzie mieszkania sa po 800 lub wiecej tysiecy, wiekszosc wykupiona. No ja piertole. Ja jestem po powaznych studiach pracuje w szpitalu a nie stac mnie nawet na uzywanego golfa. Skad ludzie biora takie pieniadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja jestem po powaznych studiach pracuje w szpitalu a nie stac mnie nawet na uzywanego golfa" Wlasnie dlatego cie nie stac Polska to kraj gdzie dorabiaja sie tepe cwaniaczki na produkcji wafli kefirow dzemow i innych pierdol. Placa pracownikom tysiaka a sami inkasuja taki szmal ze ty przez cale zycie tego nie uzbierasz Polska to ukraina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
gdyby byli tępi to pracowaliby za tysiaka przy produkcji tych wafli i dżemów jak zapewne ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porównaj ceny w Almie czy P&P z tymi w Tesco np. :D Skąd się to wzięło, że są lepsze, w sensie bardziej prestiżowe i gorsze markety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
to sie marketing nazywa, poza tym w almie czyszcza podlogi i regaly w przeciwienstwie do tesco a w auchan zazwyczaj wszystko sie klei :D moze stad taka opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez pracuje. Jestem lekarzem i suedze na oiomie od 6tej do 21. Mam dyzury. I dostaje 2800 na reke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×