Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaika89

sklep Internetowy Havva home

Polecane posty

Gość kaika89

Witam serdecznie, zastanawiam się nad kupnem ręczników ze strony havvahome.com czy ktoś już może coś tam kupował i wie jaka jest jakość produktów? Rzeczy wyglądają naprawde pięknie ale nie wiem jak z jakością, nib piszą że jest ok ale nigdy ie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kupuj, pewnie szajs :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam u nich pościel i jestem zadowolona, co prawda cena nie była mała ale szajs to na pewno nie jest.. za taką cenę to by było przegięcie.. nie wiem jak z ręcznikami ale pościel polecam! Dodam jeszcze ze kupowałam pościel haftowaną nie wiem jak jest z innymi. Jak dla mnie super! Ps. Jakość materiału bardzo wysoka i super wzory hafu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetiii
Kupiłam u nich kilka ręczników ale tych zwykłych, bez żadncyh koronek itp i jak dla mnie wszystko ok, moje były 100 % bawełna i jestem zadowolona, cena nie była jakaś kosmiczna bo mały kosztował coś koło 25 zł a duży 45 z tego co pamiętam, u nas w centrum są dużo droższe i do tego badziewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza098
Ogólnie to jestem średnio zadowolona, bo kupiłam dywaniki do łazienki i jakość jest ok ale kolor w rzeczywistości jest trochę inny, miał być kremowy a jest brzoskwiniowy... uroki zakupów przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaika89
A który dywanik kupiłaś? Bo też się zastanawiałam ad dywanikiem ale chciałam fioletowy chyba Berze sie nazywa za 40 zł i teraz nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ręczniki z Ikei, fajne są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaika89
też mam trochę ręczników z ikea ale nie ma w nich nic specjanego a chciłąbym coś ładnego włąsnie z jakimś haftem czy coś, chyba jednak jutro zamówie i potem napisze czy były ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej tez ostatnio znalazłam ten sklep, mają fajne rzeczy. Kupiłas moze te reczniki? Tez się zastanawiam czy coś kupić na prezent, widział tez ich rzeczy na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaika89
Tak tak kupiłam dywanik BERZE i ręczniki z haftami i są cuuuudowne!!! wyglądają 100 razy lepiej niz na zdjęciu, doszły bardzo szybko bo chyba na drugi dzień z tego co pamiętam, teraz zbieram kase na pościel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×