Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sklep internetowy z torebkami

Polecane posty

Gość gość

Polecam Eve Bag Shop. Skórzane torebki, torby damskie na każdą okazje. Torebki Nucelle, Just Star, Mefasi, Dimo. http://www.evebagshop.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salomejka
drogie i nie zbyt ładne, ale każdy lubi coś innego ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne torebki. Co do ceny... Za jakość trzeba zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Extra torebki !!! Ceny umiarkowane jak na torebki ze skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam wolę Eobuwie. Przywykłam do ich nawigacji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanie torebki: www.dodateria.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki1_2
Ostatnio odkyłam sklep internetowy http://www.royalpoint.pl/ posiadaja wiele znanych marek, rzeczy nie są drogie, teraz w sklepie jest najnowsza kolekcja, ja zamówilam sobie z nowej kolekcji torebke RALPH LAUREN jest boska maja swietne rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szału nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta33
Bardzo ładną turkusową kopertówkę kupowałam sobie ostatnio przez stronę www.shopperka.pl . Mają bardzo ciekawe wzornictwo i kolory do wyboru. Jak ktoś szuka mniej tuzinkowych modeli to ja bym tutaj proponowała sprawdzić. Można dostać zniżkę w promocji Urodziny przy większych zakupach, tam wystarczy wpisać kod rabatowy i tyle. No i jeszcze dostawa jest robiona za darmo przy odpowiedniej kwocie zamówienia. To też dla mnie było istotne. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodatki: www.dodateria.com.pl teraz mają wszystko w promocji, torebki za 20 zł, szaliki za 10 itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac i zachowywac jak ta panienka z fimika a facet nigdy nie zdradzi i kazdy sie zakocha bez pamieci 333 www.youtube.com/watch?v=w3p-iuXWDXE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Allinside. Super sklep w z dobrą galanterią. Mam od nich torebkę i jestem mega zadowolona, ładne wykonana, solidna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia11
Cervandone.pl - bardzo dobry sklep, torebki ze skóry naturalnej, ładne wzory, oryginalne wykończenia i zdobienia, mam dwie torebki Cervandone, sa idealne na każde wyjście, czy to bardziej formalne np w sprawie pracy czy po prostu na miasto na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często robię zakupy przez internet :) Moim ulubionym sklepem jest allinside. Jestem badzo zadowolonym klientem tego sklepu, obsługa jest świetna a rzeczy które tam kupowałam są rewelacyjne. Bardzo dużo rzeczy tam kupuję, od kosmetyków, przez ubrania i akcesoria dla dzieci, po elektronikę :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudne torebki są moim zdaniem tutaj - www.rozmiar32.pl! Na stronie sklepu pokazane są też torby w gotowych stylizacjach ;) Torby wyglądają pięknie, do tego są tworzone tylko w 1 egzemplarzu więc nikt nie będzie miał takiej samej torebki jak Ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.margarete.com.pl Polecam, torebki monnari w fajnych cenach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
carry.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maka

Jak dla mnie idealne ...enki na tegoroczne lato można kupić w internetowym sklepie e -manzana. Warto wejść do nich na stronę i zapoznać się z oferta na ...enki i torebki.  Teraz na stronie jest niezły rabat -70 %!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×