Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sklep online z modą

Polecane posty

Gość gość
Fajnie, ale raczej nie na kieszeń przeciętnego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukasz sukienek to polecam www.balladine.com Mega duży wybór, na różne okazje i w fajnych cenach. Sama mam kilka rzeczy z tego sklepu i jestem bardzo zadowolona. Szczerze polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep www.jusimoda.pl fajna odzież nowa outlet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.ELCANTO.pl - bluzki, bluzy, suknie, sukienki, bielizna, od A do Z. Elegancki i pokaźny asortyment :) Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam swój sprawdzony sklep on-line gdzie robię zakupy - http://tattera.pl/ - sukienki, włoska moda, ubrania i dodatki, spory wybór jest i nie ma problemów z wysyłką, jak to wiadomo - różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam świetny sklep http://www.morefashion.pl z unikatowymi projektami skarpet i pończoch wyprodukowanych z wysokiej jakości bawełny, w oparciu o nowoczesne technologie i wzornictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serwis sklepów internetowych mody , urody,obuwia,dla dzieci , dom i ogród, księgarnie ,finanse łącznie z załatwieniem online, sklepy z markowymi zegarkami - dosłownie wszystko w ponad 70 sklepach skupionych na stronie www.bardzomodna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrozekos
Zdecydowanie polecam - merg.pl Mój ulubiony sklep jeśli chodzi o obuwie, same fajne modele i zawsze znajduję coś, co mi się aktualnie podoba. Odwiedzam bardzo często - promocje w zasadzie przez cały rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na co dzień rzeczy polecam toproom.pl, dobra jakość i spoko ceny. A bardziej na wyjście to akurat online nie kupowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj do tego sklepu www.lejdi-sklep.pl duży wybór sukienek na każdą okazję. Sklep sprawdzony, parę razy już u nich kupowałam. Wysyłka w 24h i nie ma problemu z wymianą lub zwrotem towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Butów i torebek warto szukać na Eobuwie:) Naprawdę mają fajne ceny i rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o rajstopy, pończochy, legginsy i tego typu elementy garderoby - ostatnio znalazłam http://www.levante.pl/, mają fajne ceny i jest w czym wybierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasienkaGda88
Cześć. Najlepszy sklep online z modą to serwis CoZaCena- http://www.cozacena.pl/ Jest super. To tzw. porównywarka cenowa czyli skupisko ofert różnych sklepów internetowych w jednym miejscu. Serwis wskaże najlepszą cenę danego produktu. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w odzież sportrtową, bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także modele Rc, zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę się podzielić namiarem na super sklep online z odzieżą skórzaną - http://luman.pl :) Jest w czym wybierać, zamówiłam sobie tam ramoneskę, a na zimę rozważam kożuszek :) Świetna jakościowo odzież, nie na jeden sezon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o prezentach dla swoich mężczyzn zaczęłyście już myśleć? My się możemy polecić jako sklep dla mężczyzn właśnie. Tu jesteśmy --> www.ombre.pl Bo jeżeli myślimy o prezencie dla faceta to trzeba pamiętać by był on praktyczny. Gustowny zestaw koszula + marynarka, nowy dres do grania w piłkę, czy nawet ciepła bluza do zimowego majsterkowania w garażu. Propozycji jest naprawdę wiele, ważne aby dopasować prezent pod obdarowywanego :) Jakby pojawiły się Wam jakieś pytania to śmiało zapraszamy do kontaktu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio zrobiłam zakupy w Carry i mogę polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×