Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przeprowadzam

sklep smyk

Polecane posty

Gość przeprowadzam

[15.09] 15:17 myszka235 witam mam pytanie i chcę się poradzić niedawno dostałam ofertę pracy w sklepie smyk w warszawie ale chciałabym sprawdzić i dowiedzieć się jak się traktuje tam pracowników i czy nie zostane oszukana . czy ktoś pracował w smyku i miał niemiłe wspomnienia ze smykiem . jak coś macie bardzo chciałabym wiedzieć piszcie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdsrg
witam podnosze tez bym chciala wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem
jestem pewna ,że fajnie . Jest to jajwieksza sieć sklepów w polsce wiec prawo pracy pewnie przestrzegane , zarobki za pewne też nie złe . Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdsrg
powiem tak myslisz?? bo chce tam zlozyc aplikacje, dostalm oferte do bershki :( ale za daleko mam i musze szukac blizej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem
Berszka jest specyficznym sklepem . Ja bym nie chciała tam pracowac jak sobie przypomne jak sa dziewczyny ubrane to brrrrrrrr.. To tylko moje zdanie . Kazdy ma inny styl . Proponuje iśc na rozmowe ubrana niecodziennie dośc ekstrawagancko i nietuzinkowo -- na pewno pomoże . Firma dobra -- ja bym polecała -- jak sie nie myle to INDITEX - własciciel zary ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdsrg
poweim ja juz dostalam tam prace ale nie bylam ubrana az tak ekstrawagancko ale mam za daleko i musze zezygnowac mowisz ze bershka nie?? na rozmowie bylam zdenerwowana i duzo gadalam-zawsze tak mam odebrano nie jako osobe zywiolowa dynamiczna idealna do berszki a tak naprawde chcialabym np do zary czy do jakiegos spokojniejszego sklepu a jakie inne marki tez sa dobre mozesz cos polecic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem
tak zdecydowanie zara jest mniej ekstrawagancka . Do berszki -- gadulstwo cie przywiodło jednym słowem . Myśle ,ze Simple , Mexx czy Esprit jest fajną marka . Mexx - na pewno znasz - towary drosze , ale to dobrze bo masz mało klientów nie to co w Zarze . Polecałabym ten sklep . Jako sprzedawca polecam polecam Pier Carden -- świetne zarobki . Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdsrg
tak?? dziekuje :) jestes tam sprzedawca? a jak zdoblas prace u nas w rybniku powstaje centrum ja sie nie znam na tych markach Alma, Multikino, Apart, Diverse, House, Reporter, Vistula, Promod, Wittchen, New Yorker, Empik.In Medio, Orsay, Reserved, Cropp Town, Ryłko, CCC, Smyk, Sport Arena, Vision Express, Wojas tam beda m.in te sklepy pomoglabys co z tego jest warte tej pracy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdsrg
no te lepsze sklepy tez w wiekszych miastach a ja blisko mam tylko do 1 ;/ marze o pracy wlasnie w jakims ekskluzywnym butiku jak sie zachowac podczas takiej rozmowy?przebiega ona tak samo jak w innych? wlasnie smykiem sie interesuje bo jest nabor a dzieci tez bardzo lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdsrg
zarunia wiem wiem slszalam ciekawe czemu tam tak jest ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem
powstaje kolejne ? Przecież nie dawno został otwarta chyba Plaza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdsrg
tak 5 wrzesnia powstanie focus park 85 sklepow i multikino bodajze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem
Gdybym ja miała wybrać z tych marek to ; -- sklepy z obuwiem ( ccc, Ryłko itd..)-- odpadają ( sa bardzo sezonowe , albo jest ruch albo nie ) -- sklepu typu Wittchen( CHYBA SKóRY ?) TEż CIęZKO SPRZEDAć WIęC ODPADA - trzeba patrzeć realnie ( w każdym sklepie masz jakiś % os obrotu ) --- Empik - odpada -- czytałam na forum wiele złych opini ( choć byłam zaskoczona - łamanie prawa pracy itd.. podobno marne pensje - nie wiem to opinie forumowiczów - więc chyba obiektywne) -Apary - słyszałam że są dobre zarobki - ale też słyszałam jak się odbywają rekrutacje ( dziewczyny ustawili pod ścianą , wybrali najładniejsze , reszcie podziekowali ) jakby ktoś mnie tak potraktował to nie wiem - może teraz zasady się zmieniły - nie wiem . Pewnie będzie tródno . -Diverse, House , Cropp Town- bardzo specyficzna klientela dredy i takie tam ( nie wiem czy widzałaś ostatnio reklame Cropp Town- jezyki ? sprawdz - bardzo kontrowesryjna - firma Cropp Town- nalezy do LPP podobnie jak Reporter-- mają najlepsze notowania i najdroższe akcje ostatni jedna ich akcja kosztowała 1700 zł ! - Reporter-- bym polecała - moim zdaniem firma doskonała z przyszłością ( na rozmowie pytają o ich konkurencje - musisz znać sklepy , ceny towarów itd...) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdsrg
o kurcze no to mnie pocieszylas hehe jak sie doweim o innych sklepach to napisze :) dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdsrg
ale smyk chyba wporzo na poczateknie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem
weż pod uwage czy dan marka jest znama czy nie . Od tego tez będa zależeć twoje finanse . Ile sklep wyrobi obroty , na rozmowe warto zadac pytanie o procent od obroty ile wynosi nie tylko stawka podstawowa . Jakie twoje oczekiwania po za finansowe - karty rabatowe na towary - sa sklepy gdzie pracownicy maja 50% rabatu na towary ( warto ) - czesto jest opieka zdrowotna ( pakiety dla pracowników ) - czasem dofinansowanie do nauki czy do kursów jezykowych - mysle że to wszystko jest w Smyku - ale moge się mylić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdsrg
hmm bardzo Ci dziekuje pomoglas mi :) jestem ciekawa czy trudn sie tam dostac ;p hehe teraz na rozmowach musze byc opanowana i spokojna hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem
dobry sprzedawca musi być otwarty i wygadany umieć zachowac się w trudnych sytuacjach :) Dostaniesz ta prace trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdsrg
hehe dziekuje Ci bardzo i pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem
Smyka - się trzymaj :) Daj znak jak ci poszło :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdsrg
mam jeszcze nowe sklepy :) moze ktos sie orientuje :) Feruzzi, Zebra, Troll, Getex (chyba jedyna lokalna firma), Pretty Girl, 4 You, Intermoda, Ochnik, Atlantic, Olimpia, Viven, Nina, LPP Woman (ale to chyba nie jest nazwa ostateczna nowego sklepu grupy LPP), Ravel, Douglas, Mix Electronics dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skąd masz
te ogłoszenia ? Możesz podać linki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdsrg
nie to nie sa ogloszenia to poprostu nazwy sklepow tam otwieranych, ogloszenia pewnie dopiero zaczna sie w lipcu, sierpniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkfsghkjsdz
a ja podnosze :) tez bym chciala sie czegos dowiediec o owych sklepikach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj przykro mi
ale musze napisać, ze Smyk to nie jest dobry pracodawca:-( moja kolezanka pracowala tam przez rok i bywalo ze nie płacili w terminie pensji, czesto placili mniej niz to bylo obiecane (pracowala na umowę zlecenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgfsd
oj przykro i naprawde?? a to dziwne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smyk
Wybacz ale nie chce mi się wierzyć , te tam jest żle . Jest to zbyt duża firma !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgrtg
tez tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×