Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sklep z dobrymi winami poszukiwany

Polecane posty

Gość gość

Znacie jakieś fajne sklepy z winami z całego świata? Mam w rodzinie prawdziwą koneserkę win do obdarowania na święta więc szukam czegoś wyjątkowego dla niej :) Jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz jakiegoś konkretnego wina? Sklepów jest sporo ale łatwiej będzie Ci coś doradzić jak wskażesz jakie wina Cię interesują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinkaZajdel
Polecam np. sklep www.dekanter.pl są tam praktyczne zakładki, które umożliwiają łatwiejszy wybór wina, np. doskonały stosunek cena/jakość albo możliwość dobrania wina do potrawy, którą zamierzamy konsumować. Oferta jest z całego świata – od win z Nowej Zelandii, Luksemburga po te z Argentyny i Chile. Z tym, że ja akurat bardziej polecam korzystanie z tych europejskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslicie że na prezent na Wielkanoc wino to dobra rzecz? co byście doradzili szwagrowi i szwagierce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alkohol zawsze pasuje :) A wiesz jakie wina oni lubią ? bo tu tyle rodzajów pytanie czy dopasujesz? A może Szwagrowi whisky ( faceci chyba wolą) a Szwagierce jakąś nalewkę ? https://winezja.pl/szukaj?q=J.A.+Baczewski+Whisky tu masz fajne , Mój był tą whisky zachwycony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×