Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania005

Sklepy z dobrymi i niedrogimi ubraniami dla dzieci

Polecane posty

Gość ania005

Gdzie najczęściej kupujecie ubrania dla dzieci? Wolicie kupować w internecie czy w normalnych sklepach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje w H&M, c&a i innych sieciowkach, tez w pepco i tesco. czasem jest tak, ze z jednej sieciowki niektore ubranka sa niedrogie i dobrej jakosci, a inne drozsze gorszej jakosc, dlatego nie lubie kupowac przez internet bo nie moge dotknac materialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję co sezon letni/zimowy bluzki dla corki w pepco, po 10-15 zl, naprawde fajne, ale niestety po 2,3 praniach przesuwają mi się szwy na boki w rękawach. Jakościowo nie są jakieś super, ale jak mam wydać 100 zł na 2 bluzki w krokodylku, czy na 1 w wojciku, to wole zeby córka miala 10 na kazdy dzien i nawet je zwyczajnie wyrzucic gdy sa juz za male, a nawet nie jest tak szkoda. Tez kupuje w h&m i c&a, ale najczesciej z takich 'lepszych' sieciowek to w reserved kids i krokodylku wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gareyl
ja kupuje albo w sklepie albo na necie. Mam większy wybór online a daną bluzkę mogę przymierzyć w sklepie i będę wiedział czy rozmiar pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sieciowkach sa same szmaty,2 razy wypierzesz i podloge potem tym mozesz wycierac bo do niczego sie nie nadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciuchy z pepco sa tragiczne, to juz lepiej kupic w H&M 2 bluzeczki za 50-60 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje w niemczech,w porownaniu do polskich sieciowek to niebo a ziemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję na wyprzedażach w Smyku oraz w Tape à l'oeil, Reporter Young, C&A, H&M, 5-10-15 czasem w Auchan i Tesco - marki in extenso i F&F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubrania z sieciowek sa robione przez male chinskie raczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a które ubrania nie są szyte przez małe chińskie rączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne, małe chińskie rączki potrafią szyć koszule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, wszystkie ciuchy szyja w chinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje od znajomej ktora sama szyje ciuchy dla malych dxieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Male chinskie raczki wszystko szyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tej kupującej w GAP, czy wiesz że ubrania te szyte są w Kambodży gdzie warunki pracy oraz płace urągają wszystkiemu? HM i Zara Kids - podobnie kupujcie polskie marki! są równie dobre i wspieracie polską przedsiębiorczość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko szkoda ze tak ludzi oszukuja i naciagaja.wszystkie ciuchy w sieciowkach sa niewarte swojej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najczęściej w h&m uważam, że jakościowo mają fajne ciuszki body się nie rozciągają ani nie spierają. W c&a też często kupujemy. W 5-10-15 okazjonalnie raczej odzież wierzchnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje w pepco i textil market. Wole kupic duzo ubranek tanszych niz 2 lepsze zeby dziecko non stop w tym samym chodzilo. Pozniej normalnie wyrzucam i mi nie szkoda jak innym ze sprzedaja szmaty sprane ale markowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam second handy :) za 1-2 zł można kupić ciuszki dla dzieci firmowe Gap, Benetton.. Mi by szkoda było wydawać iles tam dziesiąt zł na ubranie, ktore dziecko ma kilka razy na sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektore szczyca sie ze kupuja w h&m,przeciez z metkami na wierzchu nie chodzicie wiec po co te przechwalki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie te second handy za 1-2 zł za ciuszek? u mnie w okolicznych sklepach (a wiele odwiedziłam) ceny za kg zaczynają się od 68 zł, często to cena 72-75 zł za kg! Ciuchy wyceniane indywidualnie to od 10 zł za bodziak z plamkami, 15 zł za taki w przyzwoitszym stanie, szorciki od 12 zł, spodnie dżinsowe nawet po 35 zł za sztukę, nie mówiąc o kurteczkach za 50-90 zł! kiedyś w szmateksach można było się tanio ubrać, teraz nawet już nie zaglądam, autentycznie wolę kupić nowy tshirt w pepco za 9,99 zł niż markową ale spraną i sciachaną koszulkę za 10 zł w szmateksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto sie szczyci, ze kupuje w H&M bo jakos nie zauwazylam? Temat jest o tanich ubrankach a w h&m jest tania linia: bluzki za 19 zl, spodnie i tregginsy za 39 zl, bluzy za 45 zl, balerinki 29 lub 39 zl. Czym tu sie chwalic? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co druga kupuje w h&m sama nie zalozylabym szmat z tej sieciowki wiec dziecku tez nie kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat HM to nie jest marka do chwalenia się, zwykła sieciówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pennyyyy
u mnie lumpeksy tak samo (śląsk) liczą sobie za szmaty z plamkami jak za zboże... taniej można kupić na wyprzedażach nowe z sieciówek. nowe spodnie szturksowe z wójcika w autlecie 16zł, poplamione dresiki w lumpie 25 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu uwazasz ubrania z h&m za szmaty? ja kupuje tam tylko dzieciece i nie sa zlej jakosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pennyyyy
też chcę wiedzieć, gdzie są te lumpy, gdzie można kupić "prawie nowe" ubranka za 1zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to sa szmaty.tam sie placi za metke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo rzeczy kupuję w C&A i bardzo jestem zadowolona, trochę w lidlu, kiku, h&m i smyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam na mazurach i u mnie w miescie sa takie lumpeksy gdzie mozna kupic tanie ubranka prawie nowe bo niektore sa z metkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×