Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agnieszka1979

SKOK STEFCZYKA szkolenie we Władysławowie

Polecane posty

Gość agnieszka1979

heja kto byl na szkoleniu wstepnym we Wladyslawowie? ja byłam i bardzo mi się podobalo. co sądzicie o prowadzących szkolenie? mi sie bardzo podobalo. fajna praca tak uczyć innych. chcialam zalozyć tutaj taka grupę osób nowozatrudnionych po szkoleniu żeby się wymieniac doświadczeniami. zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal czewa
mam za kilka dni drugi etap rozmowy w skoku i poniej jest szkolenie mozesz powiedziec cos wiecej o tym szkoleniu jak wygląda ? ile mozna zarobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesław styczeń
hej:) i jak po roku pracy? jesteście jeszcze w skoku? czy juz moze jakaś inna firma. Otrzymałam od nich propozycję wspólpracy, jednak opinie na ten temat są bardzo negatywne i waham sie szczerze... Moze jednak macie juz doświadczenie, jak wygladała polityka tej firmy w 2009 roku i na co jest najwiekszy nacisk? aha, słyszałam jeszcze o olbrzymiej rotacji, czy to nie jest aby : złapać pracownika i go wycisnąć do granic możliwości? mam kilkuletnie doświadczenie w pracy w banku i nie dziwią mnie pewne zagrywki,, a i jeszcze jedno: jak wygląda to szkolenie we Władysławowie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzior 85
Witam! Zaczynam szkolenie we Władysławowie 24.01.2011 jednak wyjeżdżam 23.01.2011 . Szukam osób, które wybierają się na te szkolenie z woj.lubuskiego lub zach-pom w celu ewentualnej wspólnej podróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie marudz
kobiety ja pracowalam w skoku . odpowiedzialnosc ogromna apensj a 1500zl czasem 100 wiecej jak wyrobie plan. to juz wol eisc za te samepieniadze do sklepu i miec w dupie a stres mniejszy, a jaki tu komfort pracy, tyle ze masz biala koszule/ a tam fartuch/??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ';'
zgodze sie z wypowiedzia powyzej,... stres nie wart calej tej pracy... radze sie dwa razy zastanowic zanim ktos zdecyduje sie na podpisanie umowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola hola
i mam następujące pytanie Czy kurs przygotowawczy do pracy we Władysławowie jest ujęty w umowie jakąś sankcją w momencie wypowiedzenia umowy? pytam się ponieważ ja niczego takiego nie znalazłam, a chciałabym się upewnić czy w momecie wypowiedzenia nie grozi mi jakaś kara umowna. ps. Jak najdalej od Skoku St.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liniaaaa
mówisz o lojalce? w Skoku Stefczyka na dzień dzisiejszy tego nie ma:) tak w ogóle to byłam na szkoleniu w tym roku, także wiem jak to jest.. atmosfera naprawde świetna, szkolenie prowadzone bardzo luźno, co prawda nauki sporo, ale czas na wszystko się znajdzie:) co do pracy.. jak narazie okey, nie narzekam...a prawda jest też taka, że bardzo dużo zależy od kierownika jaki jest i oczywiście od pracowników w placówce. W każdej pracy są plusy i minusy, najlepiej przekonać się na własnej skórze..sprawdzić się, czy się daje czy nie, bo na samym czytaniu i słuchaniu innych daleko człowiek nie zajdzie...:) czasem te wszystkie fora, potrafią namącić w głowie, bo sama przed wyjazdem poczytałam wiele komentarzy, ale zaryzykowałam, narazie sprawdzam samą siebie..uwielbiam prace z ludzmi, więc ja jestem zadowolona:) Powodzenia dla wszystkich tych,którzy ryzykują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxmmsss
zgadzam sie z wypowiedzą liniaaa Trzeba sie samemu przekonać, jak sie pracuje w skoku. i rzeczywiscie wszystko zależy od kierownika, ludzi w zespole i od umiejscownienia oddziału. Płaca mało - podstawy. Jeśli jestem w oddziale istniejacym wiele lat lub dobrze ulokowanym, to kosisz dobre premie, a nawet bardzo dobre. Wycisk jest, ale jak zawsze i wszędzie. Warto sie zorientować gdzie dokładnie jest sie przyjmowanym, jaka to jest placówka, jacy sa ludzie, jaki kierownik i jak są wyrabiane plany. Szkolenie we władysłaowie oki, niewiele sie tam nauczyłam ale spędziłam piekne 2 tyugodnie nad samiskim morzem (choc pogoda nie dopisała), a za to jeszcze mi zapłacili. Dziewczyny młode, towarzystwo rozrywkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie czy trudno zdać egzamin po tym szkoleniu, i co sie dzieje jeżeli ktoś nie zda np takiego egazminu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie jeszcze pytanko bo mało rozmawiałem o prowizji w tym banku na czy to polega??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. czy jedzie ktoś z województwa łódzkiego na szkolenie do Władysławowa, które zaczyna się od 27 czerwca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej odezwijcie się CI którzy jadą na szkolenie do Władysławowa 27.06!! Ja jestem z zachod-pom, ale fajnie będzie poznać kogoś przed pojawieniem się na miejscu fionikk@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedzie ktos na szkolenie 11 lipca ze swietokrzyskiego lub okolic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jade ale z poznania, a powiedz mi masz juz dokumenty na temat tego szkolenia itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nic nie mam i po prawdzie nic nie wiem bo dopiero 2 dni temu dowiedzialam sie ze dostalam prace i ze jade. co do dokumentow maja zadzwonic kiedy beda gotowe. Ty cos wiesz jak to bedzie wygladac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA JUZ DOSTALAM DOKUMENTY I ODESLALAM IM, ALE JESZCZE MAM OTRZYMAC NA MAILA DANE NA TEMAT SZKOLENIA GDZIE CO I JAK, ALE NARAZIE NIC NIE DOSTALAM POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wciaz czekam na te dokumenty. mam nadzieje ze wszystko przyjdzie szybko zebym wiedziala jak co zaplanowac ;-) rowniez pozdrawiam i do zobaczenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echidna
Witam, dostałam pracę w Skok Wspólnota i na początku sierpnia jadę na szkolenie do Władysławowa, jeszcze nie wyjeżdżałam na takie szkolenia stąd kilka moich obaw ale mam nadzieję, że będzie ok ;) może ktoś z Warszawy będzie się jeszcze wybierać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka13
Hej ! Jedzie ktos 8 sierpnia na to szkolenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiafki35
a mowli wam ze od 1500 zaczynacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka13
tak ... a sluchajcie tam jest internet tak zeby swojego lapka zabrac i jak jest z pokojami czy mam "szanse" na bycie z kims tez ze szkolenia czy to sa jedynki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rici
Witam. Chyba czeka mnie szkolenie w Wladyslawowie i chcialbym sprawdzić w jaki ośrodek oferują. Czy może ktoś podać nazwę i adres tego ośrodka. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×