Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdegustowana jestem

Skrytykowana za stringi na plaży

Polecane posty

Gość Zdegustowana jestem

Zostałam przez jakieś wredne babsko skrytykowana ,że chodzę po plaży w stringach pomimo,że to stringi od stroju kąpielowego!Że nie mam szacunku,że tutaj są dzieci,a ja świece prawie gołą du... Za granicą nikt się nie czepia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piaskowa ku/rwa! Z dooopą na wierzchu to się chodzi na plaży dla nudystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opieprzyła bym ją na czym świat stoi jakby na mmie trafiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, to jedz za granicę, tu NIE AFRYKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdegustowana jestem
Wypraszam sobie nie jestem żadną ku... chamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś opieprzyła bym ją na czym świat stoi jakby na mmie trafiło X Juz to widzę :D Zdjelabys majty i cyconosz i jeszcze nakrzyczala na kogos haha to od razu do wariatkowa i w pasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas to buraki i moherland nie podoba im się nawet jak matka piersią karmi dlategi ja wolę chorwację,bułgarię tam jest inne patrzenie nikt nie robi problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:28 jeszcze mnie nie znasz mówię to co myślę jestem bezpośrednia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi Babu
Żal im dupska ściska bo one mają pewnie celulit no i zazdrosne. Że ich mężowie się będą napalać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię krytykować nikogo za wygląd ale lepiej taka kobieta w stringach niż 120kg wieloryby gdzie wszystko się wylewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mięsista morelka
Skąd ja to znam.Nienawiść ,zazdrość. Nago nie biegałaś więc pewnie była oburzona bo miałaś lepszy tyłek od niej.Zasada jest żeby to ignorować,nie raz miałam takie przypadki z głupimi docinkami,ale jak obok Niemcy bez krępacji przebierają się to nikt im uwagi nie zwraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na drugi raz wybieraj plażę naturystów tam nikt ci nic nie powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bo niech jedzie za granicę albo na plażę dla nudystów bo ja też bym nie chciała żeby moje dziecko widziało czyjąś brudną d**e i brało przykład z takiej wywloki po prostu. To nie znaczy ze ja mam gorszy tylek tylko wiem co pasuje gdzie i kiedy. Bez przesady. A autorka to pewnie bezdzietna i zrozumie jak jej syn zapyta mamo czemu ta pani ma d**e na wierzchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, bo jakby miała brzydki tyłek to nikt by nie miał nic przeciwko - na pewno :D Ten naciągany argument "zazdrości" jest już nudny i śmieszny. Plaże miejskie są dla wszystkich (w tym dla dzieci), nie każdy chce oglądać gołe du/py. Stringi zakrywające jedynie rów powinny być dozwolone jedynie na plaży dla nudystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy jakby to facet chodził w stringach to też nie miałybyście nic przeciwko? :D Że paraduje z prawie gołym doopskiem przy małych dzieciach itd.? Pewnie od razu zostałby wzięty albo za jakiegoś zboka-dewianta albo za pedofila.. :D Baby myslą że wszędzie mogą się bezkarnie obnażać. Niedowartościowane karyny, szukające wszędzie atencji, zwłaszcza ze strony facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alf 73
A jak dzieciaki biegają nago po plaży i to nie roczne czy 2 letnie tylko 5-6 latki to co twoje dziecko nie zapyta dlaczego! Stringi to nie goła dupa a nazywanie kogoś wywłoką świadczy o Twoim wychowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polski Baby takie są najlepiej ubrać się pod szyję żeby nikt nic nie widział a jedzie do grecji i bez biustonosza z talerzami praży sie na słońcu ale u nas jest pożądna matka na pokaz .żenujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdegustowana jestem
To nie była plaża miejska tylko Władysławowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszatynka246
to musiałaś trafić na jakąś kretynkę ja od lat jeżdżę nad nasze morze często opalam się toples również w stringach i nikt mi jeszcze nic nie powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniesmaczona jestem
W dodatku mieliśmy parawan,a to że ona akurat rozłożyła się obok nas to jej wina tymbardzjej że miejsca było mnóstwo.Tak apropo to mam dziecko jeżeli Panią to interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parę lat temu w Mielnie para w samych stringach reklamowała markę jednego z napojów energetycznych chodzili po plaży pomalowani kolorami i logo tej marki i jakoś nikt im nie zwrócił uwagi ,że paradują z gołymi d****i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś założyłem się ze znajomymi,że na publicznej plaży założę stringi i pójdę w nich się wykąpać mało,że wygrałem 200 to jeszcze mnie plażowicze brawami nagrodzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ogolnie brzydze się jak widzę obcą gołą d**e z paskiem w rowie na plaży dla mnie to żenujące i nie ważne czy ładna czy z cellulitem a jestem facetem. Pasek jest brudny i śmierdzi i tyle koniec kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedz do Egiptu z tym paskiem to już nie wrócisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się mylisz opalałam się nie raz w egipcie toples i jakoś tu jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się dba o higienę to pasek jest czysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyny sposób aby rozstrzygnąc czy chodziło o zazdrość czy o zasady to wklejenie zdjęcia twojej gołej dooopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak plaze to tylko natorystow.Cialo opalone w calosci wyglada slicznie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli jest seksowna to babsko jest winne zazdrości a jeżeli nie jest seksowna to ty jesteś winna obrzydzania małym dzieciom świata i rujnowania facetom urlopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja ogolnie brzydze się jak widzę obcą gołą d**e z paskiem w rowie na plaży dla mnie to żenujące i nie ważne czy ładna czy z cellulitem a jestem facetem. Pasek jest brudny i śmierdzi i tyle koniec kropka x Dokładnie. Trzeba mieć troche jakiejś OGŁADY. Niedługo to będa po ulicach chcieli chodzic z fiutami i cycami na wierzchu. Tu nie chodzi o to czy ktos ładny czy brzydki, tylko o zachowanie jakiejś kultury, a nie bezstresowo z cycem i chuujem latac po ulicy, co to za dzicz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×