Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość leciutko nerwowa

Skuteczne tabletki uspokajające... ???

Polecane posty

Gość leciutko nerwowa

Możecie polecić mi jakis dobry środek uspokajający? Lekarze wciąż przepisują Bellergot którego działanie uspokajające na mnie polega po prostu na tym że non stop chce mi się spać, więc wszystko mi lotto bo myślę tylko o tym żeby gdzieś przyłożyć głowę;) więc czekam na Wasze typy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoon
no cóż ja biorę persen bo też mam raczej nerwicę ale nie byłam z tym do lekarza... Choć jest na bazie ziół również działa na mnie usypiająco:/ chyba każde tak działają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axaa
Na mnie zioła nie działają uspokajająco. Valused może spróbuj, takie kapsułki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie wypowiedziałam ale
valused jest super na skurczony zołądek równiez "tabletki uspakajające" tez sa dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniSSka
a jak sie u Was objawia nerwica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neospasmina
to w syropie, ziolowe, dodatkowo dobre na serducho. ja sie bez niej nie ruszam na zadne wyjazdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leciutko nerwowa
Monisska ---> ja nie wiem czy to nerwica, w każdym razie zdarza mi się że po prostu czuję niepokój bez jakichś wyraznych powodów, ciężko mi się zrelaksować, miewam problemy ze snem. No i w różnych sytuacjach stresowych reaguję zbyt silnie w stosunku do "wagi zdarzenia". Dziękuję za wszystkie wypowiedzi 🌻 i czekam na nastepne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie same problemy co ty juz codziennie zazywamjakis srodek ziolowy typu valused itp bez powodu czuje niepokoj i jak cos wezme to przechodzi ale mysle ze musze sie zmobilizowac i zabrac za cwiczenia dluzsze spacery przed snem moze basen.Ruch i praca a jeszcze na swiezym powietrzu to najlepsze lekarstwo tylko ze jestem troche leniwa .zaraz zaczynam gimnastyke mam dwie kasety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garnuszek
Tranxen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doria
te wszystkie tabletki to część pomocy najlepsze są ćwiczenia relaksujące,kalms dobry jest i homeopatia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doria
tranxen uzależnia jest na receptę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak brać L 72 żeby było skutecznie i po jakim czasie widać efekty? co do kalmsu to jakie dawkowanie najbardziej optymalne czy brać doraźnie proszę o odpowiedź te osoby które brały i mają zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hydroxizinum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peo 48
Czy brał ktoś L 72?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bralam
afobam i dobrze wspominam ten czas ale przepisze ci go tylko psychiatra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do twingusi
ten bellergot jakie ma skladniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak brać L 72 żeby było skutecznie i po jakim czasie widać efekty? co do kalmsu to jakie dawkowanie najbardziej optymalne czy brać doraźnie proszę o odpowiedź te osoby które brały i mają zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy też tak macie, że po tabletkach antydepresantach jest suchość w jamie ustnej ,u mnie po 10 - 12 tabletce jest tak sucho,że prawie nie mogę przełykać, czy to minie bo ja przerywam zażywanie i prubuję czegoś innego i znów błędne koło. ponownie prubuję tzn. po jakimś czasie np. po miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -/
Brałem deprim dwa opakowania przez ponad 2 tygodnie i niestety zero poprawy (depresja) a lęki większe niż bez. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centka
ja biore bellergot i ciagle jestem zmeczona a serducho dalej bije jak oszalale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xarra
Xanax, i wcale nie uzależnia jeśli sie stosuje "z głową" - jak każdy lek. na receptę, dawkowanie ustala indywidualnie lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellergot
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Chciałabym wznowic troszke temat. Czy ktos z was może zazywał Nervomix???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkjbkblb
Homeopatia nie ma nic wspólnego z medycyną, homeopatia, bioenergoterapia, reiki, joga, akupunktura, aromaterapia itd. to dzieło szatana (potwierdzają to liczne świadectwa uwolnionych od tego osób)który o swoje się upomni, i oddawanie się demonom, homeopatia ma silne powiązania z okultyzmem, więc niech się do Chrystusa nawrócą Ci co wymienione rzeczy i im podobne stosują A jeśli chodzi o zaburzenia nerwicowe to najlepiej śmiało pójsć do lekarza, zamiast leczyć sie na własną rękę, przeciez w Polsce wizyta u lekarza ogólnego najczęściej jest finansowana z kasy chorych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×