Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

goonia

Skuteczność NOVYNETTE

Polecane posty

CZY KTORAŚ PRZYJMUJE NOVYNETTE???? CZY MOZNA IM UFAĆ?? BARDZO PROSZE O KOMENTARZ... POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore o 20.00, kiedyś brałam rano, ale szybko zmieniłam godzinę!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALi
heh no to spoko:)ja tam wole poszalec jak mi sie okresik skonczy:)oj dobrze, ze to juz koncówka:D ale ciesze sie ze sa jeszcze takie osóbki co biora to samo co ja:)w razie pytan wiem gdzie mam uderzyc-dzieki:)pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość al
co jeżeli się jednej zapomni wziąść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia
Hej ! Novynette kosztują ok 30 - 33 zł (zależy od apteki). Ja właśnie zaczęłamje brac - połknęłam 9 tabletek (zaczęłam w pierwszym dniu okresu) i niestety mam niekończący się okres :( - nie jest to miłe, częściej boli mnie głowa i jednego dnia miałam potworne mdłości. Mam nadzieję, że wszystko się w końcu unormuje i mój organizm zacznie je tolerować:) Mam pytanko jeszcze - czy któraś z Was też miała ciągle okres (nie plamienie - normalny okres:( )? Dzięki:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedam sprzedam sprzedam
sprzedam 1 opakowanie novynette kupione niedawno w aptece ważność: kwieceń 2012 cena: 30 zł wraz z przesyłką szczegóły na maila: purpleandviolet@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedam sprzedam sprzedam
sprzedam 1 opakowanie NOVYNETTE kupione niedawno w aptece ważność: kwieceń 2012 cena: 30 zł wraz z przesyłką lub 25 zł i odbiór w Białymstoku szczegóły na maila: purpleandviolet@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedam:)
Sprzedam Novynette,3 opakowania, nowe. waznosc: 2014rok. e-mail: jkl280@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprzedam 1 opakowanie
Sprzedane ;) Pozdrawiam i zachęcam do stosowania NUVARING - 100 razy wygodniejsza metoda, sprawdziłam i polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sprzedam 1 op. NOVYNETTE cena 30 zł+koszt wysyłki 7zł list polecony. osoby zainteresowane proszę o kontakt pod adresem: madzia_w21@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! sprzedam 1 op. NOVYNETTE cena 30 zł+koszt wysyłki 7zł list polecony. osoby zainteresowane proszę o kontakt pod adresem: madzia_w21@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! sprzedam 1 op. NOVYNETTE cena 30 zł+koszt wysyłki 7zł list polecony. osoby zainteresowane proszę o kontakt pod adresem: madzia_w21@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pilnie zakupie tabletki novynette, prosze o kontakt na gg 2263293

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze własnie lepiej bedzie zmienić tez na inne tabletki. Ja osobiście dobrze sie czuje po tabletkach Belara. Naprawde szczerze mogę je polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze też jest tak ze musimy przejśc przez rózne leki, tabletki niz własnie wybierzemy i trafimy w te najlepsze i najbardziej odpowiednie dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja mysle ze tak sie po prostu juz utarło ze po tabletkach sie tyje, a nie jest to do końca prawda. Zalezy to też od tego jakie tabletki przyjmujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznam, ze zastanawiam się nad tabletkami bo mówiąc szczerze chyba jest to naprawde najlepsze rozwiazanie dajace 100% pewność co do skuteczności działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę, nie wiem czy akurat na kazda z nas tak będą działac poszczególne tabletki. Wydaje mi sie ze to wszystko w tej sytuacji jest sprawą indywidualną. Warto też podpytać lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Działają, biorę już kilka lat. Kwestią są tylko ewentualne skutki uboczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę, można ufać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luloo
ja stosuję belarę i nie mam skutków ubocznych- jak tabletki są dobrze dobrane będziemy się czuć naprawdę normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat przyjmuję tabletki antykoncepcyjne, dokładnie Belara. Czuje sie po nich dobrze i mogę Wam polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki Belara, przyjmuję od roku. I minął już długi czas zeby własnie tez coś wiecej o nich powiedzieć. A jestem zadowolona bo nie dają żadnych skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×