Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marysia ze Wspólnej

skuter czy rower?

Polecane posty

Heh, co waszym zdaniem jest praktyczniejsze? Co sie bardziej może przydać, co byście wolały? Czym wygodniej jeździć po mieście? Jakie macie modele (jesli amcie)... itp :) Ja osobiście wolałabym skuter :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz może i nieco wygodniejszy byłby w takim przypadku skuter, bo nie używasz swoich mięśni, ale mimo wszystko ja jestem zwolenniczką ruchu i zdrowego trybu życia i dlatego ja jeśli miałabym wybierać między rowerem a skuterem wybrałabym jednak rower. No i jeszcze jedna sprawa, rowerem możesz dojechać wszędzie, a skuterem nie zawsze się uda wcisnąć w korek:) A ty czemu wolisz skuter i jaki masz model??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam jeszcze skutera dopiero się zastanawiam nad kupnem/ Myslę o tym http://tnij.org/skuterskuterek A dlaczego? Mam kawałek z domu do pracy, a nie przepadam za jazdą komunikacja miejską, więc chcę znaleźć taki złoty środek. Na własny samochód mnie nie stac, ale na skuter czemu nie :) Poza tym skuterem można wszędzie zaparkować, a autem niekoniecznie. Prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też jeszcze nie mam, ale ten różowy słodziak kusi. Jakoś tak się składa, że mam więcej pieniędzy teraz, więc może nabedę coś takiego na wiosne/lato... myślę, myśle... i pewnie coś kiedys wymyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, tak, wiadomo, że jeżdżąc na rowerze bardziej się wykształci mięśnie łydek niżeli podczas jazdy skuterowej, aleee... ale rowerem trudniej jest jeździć po ulicach, szczególnie w dużych miastach, bo trąbią i trąbią gadziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wlasciciel roweru z silnikiem
Nie prawda ze kierowcy trąbią ciągle i ze rowerem nie da sie jezdzic po ulicach bo sam jestem przykladem czlowieka ktory jezdzil zarowno rowerem jak i rowerem z silnikiem po ulicy i nikt na mnie nigdy nie trąbił no chyba ze jakis idiota albo idiotka jedno z dwóch...ale na takich to nie ma reguły przecież...wiadomo jak sie jedzie wolno środkiem pasa no to nie ma siły aby nie trąbili...trzeba jechać jak najblizej prawej krawedzi i tak aby nie rzucało nami na boki tzn około 20km na godzine...na rowerze z silnikiem osiagam 45km na godzine ale nie polecam nikomu kto nie ma refleksu i oczu dookoła głowy ....pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebastian43210
zdecydowanie skuter odlotek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie jestem za rowerem. skutery jakoś nienajlepiej mi się kojarzą, a miejski rowerek zawsze wygląda klasa :) no i szansa na poprawienie kondycji i sylwetki...a na zewnątrz już wiosna pełną gębą, można śmigać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale skuterek zdecydowanie ładniejszy :) taki fatycznie oldschoolowy :) A rower zawsze można wypożyczyć przynajmniej w duzych polskich miastach, np. w Krakowie. Ja bym brała skuter z electro skoro cena nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skuter, prawda? :) też jestem za skuterem :) Jestem w trakcie pertraktacji mini kredytu na ten skuter z electro :) Ale jak go kupie to już się nie będę nim chwliła, po prostu będe śmigac, a co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym wybrał rower, bo jestem zwolennikiem sportu. Wiadomo, że po mieście czasem nieciekawie, ale przynajmniej kondycja się wyrabia:). Co do electro.pl to sklep właśnie od niedawna oferuje sprzedaż rowerów. Ja się właśnie zastanawiam nad jakimś od nich, bo ceny mają dość przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście polecam rower - zdrowszy, ekologiczny, można przy okazji zadbać kondycję i poza tym łatwiej go wtargać na 3 piętro ;) A skuter no cóż też fajny ale pod warunkiem że masz go gdzie trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jablova
skuter nieco kosztowniejszy, w utrzymaniu zwłaszcza. wolałabym rower, choćby ze względu na to, że można go wpakować do bagażnika i pojechać gdzieś za miasto żeby się troszkę poruszać. a skuter chyba rozleniwia...jak samochód zresztą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek1231
rower z silnikiem spalinowym solex lub skyhawk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałem rower romet miejski – to dla mnie świetne rozwiązanie. Dodatkowo mam zaufanie do marki Romet. Kupowałem przez internet w http://www.czesci-rowerowe.com.pl/. W życiu skutera, tylko rower!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym wybrała skuter. I właśnie sama zastanawiam się teraz nad takim pojazdem. Byłby dla mnie idealny jeśli chodzi o dojazdy do pracy. Mam 15 km i wyjdzie znacznie taniej niż samochód. A na rower to trochę za daleko. I wiadomo skuterem znacznie szybciej. Pytanie tylko jaki skuter wybrać. Czytałam tutaj http://skutery.net/ trochę na temat różnych skuterów, przeglądałam testy, ale nadal nie jestem zdecydowana. Co polecacie z takich mniejszych modeli skuterów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broncia
Rower, bo zdrowiej :) JA latem uwielbiam jeździć do pracy rowerem. Szkoda zdrowia na jeżdzenie samochodem. W media expert byłą niedawno fajna promocja na Romety i oczywiście kupiłam sobie nowy model hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na wyprzedażach u nich kupiłam sobie tylko lampki rowerowe, bo samych rowerów już nie było. Oczywiście, że rower :) Jeździć skuterem, to jak przesiąść się z krzesła na krzesło na kołach... nic tylko siedzisz i wszystko za Ciebie się dzieje. Rower, to jest sport, kontrola i satysfakcja po przebytej trasie, jak adrenalina i endorfiny szaleją w Twoim ciele. ZDECYDOWANIE rower :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie wiecie, czy jeszcze trwa tam promocja na te akcesoria? Dzisiaj na wycieczce do lasu, pobiłam sobie przednie światło i zerwałam odblaski na kole. Chciałabym dość szybko sobie je dokupić, bo głównie jeżdżę więcej wieczorami. Lucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam rower, zwłaszcza dlatego, że dobrze wpływa na zdrowie. Skuter rzeczywiście jest fajny, ale rower jest praktyczniejszy. Można niedrogie kupić rowery w http://www.czesci-rowerowe.com.pl/ - codzienny dojazd do pracy rowerem to fajna sprawa, bo nie stoi się w korkach, nie szuka miejsc parkingowych – same plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal333
Moim zdaniem opłaca się zainwestować w Junaka, jeśli ktoś szuka skutera w przystępnej cenie. Ja mam model 305 z 2013 roku i jeździ jak przecinak ;) Niczym nie ustępuje zagranicznym markom. Co do sklepu to sprawdź sobie serwis www.jan-mar.pl . Junaków mają akurat dużo, ale też sporo modeli używanych w dobrym stanie – Suzuki, Yamaha, Aprilla...jest tego trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abraham nielincoln
mi się marzy skuter od kawasaki. zgooglujcie sobie... no, ale on kosztuje swoje i wymaga posiadania prawka kat. A. Za to wygląda świetnie, jest dość szybki i zwrotny.Na razie poza moim zasięgiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal6cd
mowie rower z silnikiem spalinowym sa zestawy w necie do samodzielnego mozntazu silnika w rowerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×