Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Slimcea

Polecane posty

Gość gość

Ze względu na zaatakowanie wątku przez kobietę która pracuję dla innego producenta i ciągle neguje wypowiedzi osób korzystających z tego suplementu, proponuje przenieść wątek w to miejsce i tu się wypowiadać. Wiem że slimcea tak jak mi pomogła również wielu innym osobom, dlatego wypowiadajmy się tutaj pozytywnie i negatywnie, ale nie spamujmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się zgadzam z tą zmianą, może tu nie dotrze ta spamerka i będzie można się normalnie wypowiadać. Bo szczerze mówiąc biore tą slimcea dopiero od tygodnia i nawet jakby się chciała cokolwiek wypowiedzieć to zaraz i tak tamto babsko napisze 100 idiotycznych komentarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze że jest nowy temat o tym. Otóż, wypowiedziałam się w tamtym że stosowałam mc ale efektów nie było-waga stała w miejscu, miałam w kolejnym dorzucić trochę ruchu (kuracje kupiłam na 3 mc) i niestety ale waga ruszyła się o 1.5 kg. Myślę że to tylko dzięki ćwiczeniom a nie Slimcea a szkoda bo miałam nadzieję wypowiedzieć się pozytywnie. Jeszcze jeden miesiac stosowania zobaczymy jak mi pójdzie, dam znać. Póki co jestem rozczarowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kim niby ty jesteś jak nie spamerką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yhym, czyli ten wątek jest założony tylko po to żeby pisać pozytywy a prawdy nikt tu nie chce? Co w moim komentarzu jest ze spamem?? Wszystko z życia wzięte i na faktach więc o co Ci chodzi?? Może sama jesteś z owej firmy i płacą Ci za pisanie i zakładanie wątków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schudłam 100000000000 kilo w tydzień!!! Juhu!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam, biorę od roku i już jest 2 kg na minusie, niedługo będę mogła się ważyć na zwykłej wadze a nie na bydlęcej!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj też się rzucili, nigdzie już nie można spokojnie popisać, nikt to by nie miał z tego profitu nie pisałby takiej ilości komentarzy negatywnych i wyśmiewających, smutne jest to że ludzi którzy chcą schudnąć przez takiekomentarze mogą nie kupić działającego suplementu. Ludzie ogarnijcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszm nie rzucili bo tek głupkowate komentarze widać po stylu pisze jedna osoba, rzucił bądź rzuciłą, trzeba ją olać i nie odpowiadać na jej/go komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciągle piszesz to samo: nie zwracajcie uwagi, trzeba olać itp. ale jakoś nie potrafisz olać tylko ciągle wszystkim tłumaczysz jak to ten pseudo środek na odchudzanie pomaga. Starasz się pokazać w złym świetle wszystkie nieprzychylne komentarze. Nawet jak dodałam tutaj komentarz to zaraz od spamerek-a na jakiej podstawie ja się pytam? Sama masz z tego profit dlatego założyłaś wątek i wciskasz ludziom kit. Jak ktoś chce schudnąć to nie na tym wątpliwej skuteczności suplemencie. Nie polecam żadnego innego-ŻADNEGO. Dieta i ruch-wystarczy. Po Twoim stylu pisania widać kiedy i jakie komentarze dodajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tam slimcea pomogła, i nie obchodzi mnie o co się kłóćicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slimcea hmm sama w sobie jeżeli nie dołozymy diety i ćwiczeń pewnie marnie pomoże, ale jeżeli weźmiemy się dodatkowo za siebie to efekty naprawde są imponujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to jest suplement a nie cudowny odchudzacz, uzupełniające odchudzanie, ja osiągnełam efekt 13 kilogramów mniej, a jakby nie patrzeć to już jest sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty myslisz ze ktos czytac nie potrafi i nie wie ze to suplement? Ale on nie dziala dzieki diecie i czwiczeniom sie chudnie a to nie dziala bo dawki sa kilkukrotnie mniejsze niz byc powinny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak, pewnie jesteś specem w odchudzaniu i dietetykiem, byłam u takiego prawdziwego i powiedział że skład jest jak najbardziej działające, że połoczenie tego wszystkiego daje efekt, że nie chodzi o ilość danych rzeczy tylko o ich odpowiednie dobranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiednie dobranie? Nie bądź śmieszna bo akurat dobierać powinno się pod konkretny organizm. Owszem mam pojęcie na temat składu suplementów i to są szajsy. Samemu można zrobić sobie takie mieszanki za mniejszą dużo cenę. Zamiast suplementu za 150 zł lepiej wydać to na siłownię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam na poprzednim wątku w lutym bo brałam wtedy (małaczarna23) efekt był marny. Ludzilam się ze schudne z 15kg. Schudłam juz nie pamiętam ze dwa może które wróciły szybko a dietę trzymałam i ćwiczyłam na orbitreku. Potem stwierdziłam ze nie pomoże nic innego jak silna wola. Zawzielam się i dziś jestem zadowolona z figury:) wydałam 150zl za wiedzę ze to ****** silna wola pomagają schudnąć a nie cuda w kapsułkach. Tak i to jest spam wciskam kit o ruchu i diecie. Xx Czy to ty violetta88? Tak bronisz dalej tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak my wszystkie zadowolona z slimcea to jedna i ta sama violka, dajże spokój, jeżeli Ci się nie udało schudnąć, widocznie albo źle robiłaś albo taki skłąd nie działa na Twój organizm, masz pecha i tyle, mi slimcea pomogła i mam całkowicie odmnienne zdanie niż Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... Z dieta i ćwiczeniami da się schudnąć nie biorąc przy tym produktów typu placebo. Polecają ćwiczyć i zdrowo się odżywiać i przy tym slimcea pomoże a prawda jest taka ze przy takim trybie każdy schudnie bez tego "cuda". Nie brałam i nie zamierzam bo schudłam może wolniej (8miesiecy16kg) ale bardzo skutecznie. Łaknienie ogranicza tylko regularne spożywanie posiłków i tyle. Nie wiem o co batalia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polikarpa
Mimo tak wielu pozytywnych opinii na temat Slimcea u mnie niestety efektu nie ma .Byłam na diecie i w ciągu całego miesiąca schudłam 2 kg .Szkoda że wydałam tyle pieniędzy mogłam je przeznaczyć na coś innego np.basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektórzy tak mają że przez pierwszy miesiąc idzei słabo a później się rozkręca, ja nie wiem ludzi kupujący tabletki myślą że wystarczy je brać i już się chudnie, trzeb coś jeszcze dołożyć od siebie, ćiwczyć i mieć diete sama slimcea przyśpieszyła u mnie chudnięcie ale nie zrobiła tego za mnie. To tak samo jak ktoś chce dobrze wyglądać i kupuje suplementy na przybranie masy i na rzeźbe jeżeli nie chodzi na siłownie je stosując to będzei gruby a nie umięsniony, nie trzeba być magistrem żeby to wiedzieć. Wy "specjaliści" od wsyztskiego. Najlepiej jest krytykować niż wziąść się za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem jest to bardzo dobry suplement

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie działają nic te tabletki a wszystkie komentarze to sciema nagle pól polski je stosuje i ma potrzebe obwieścić to na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha, no pewnie a wśród nich jesteś Ty która nie ma pojęcia o czym pisze i zaraz zareklamuje inny produkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisze tyle... Uderz w stół (...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro tak cie to boli to po co w ogle piszesz na tym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nienawidze kłamstwa i obłudy jakimi tu ludzie od marketingu sie posługuja żeby tylko nawciskać kitu i zarobić na szajsie. A Ty że sie tak zapytam, po co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja? jeżeli udało mi się dzięki temu schudnąć to co mam nie pisać? lepiej żeby ludzi czytali o jakiś wynalazkach które nawet nie mają jawnego składu. Kobieto skoro twierdzisz że wszycu tu piszący pozytywnie na temat slimcea są z marketingu, to jedna rzecz jest zastanawiająca, mianowicie Ty piszesz o wiele więcej, więc kim jesteś? normalna osoba nie miała by czasu i chęci zajmowac się tak głęboko idacą krytyką ( tak w ogóle to oczernianiem firmy i to bezpodtawnym za co można stanąć przed sądem) więc musisz być zatrudniona do czarnego PR, wszytskie negatywy są pisane w jeden i ten sam sposób, jak dla mnie sprawa jest oczywista, jakaś konkurencyjna firma musiała cię zatrudnić aby to robić bo nie sprzedaje im się to dziadostwo które produkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze, ze nawet czytanie ze zrozumienie, zajmuje Ci ogromne trudnosci. Ja ZANDYCH INNYCH SPECYFIKOW NIE POLECAM-i wbij to sobie do tej pustej glowy. Sadem mnie nie strasz-bezpodstawna krytyka?? Chyba Twoje bezpodstawne pozytywy. Ja stosowalam owy suplement i powiem wiecej mam go w domu i moge wyslac zdjecia jak ktos chce. Wypowiadam sie na temat w ktorym mam cos do powiedzenia ale w przeciwienstwie do Ciebie-PRAWDZIWEGO. Kiedy Ty sie wypowiadasz ja dokladnie wiem, nie trudno zobaczyc ze stosujesz interpunkcje ale bez wielkiej litery na poczatku zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I skoro normalna osoba nie miala by czasu i checi na zajmowanie sie krytyka, zatem dlaczego Ty masz checi na zajmowanie sie zachwalaniem? I tak Cie to boli ze zaraz musisz napadac na ludzi z odmiennym zdaniem niz Twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×