Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Malibu_

SLIMTURBOVITAL-nowa kuracja odchudzajaca czy tylko drenaz kieszeni?

Polecane posty

Gość kasia.kora
Tak ja też jetem zainteresowana tym produktem, ale nie przekonana czy go kupić. Czy ktoś już go próbował? Jakie są efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania.malek
stosowalam, efekty zadowalajace. slyszalam ze ktos stracil14 kg, czytalam o tym na jakims forum pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drenaż kieszeni - całkowity! Kończę pierwszy miesiąc "kuracji", po której schudłam równe 0 kg. Nic po prostu nie drgnęło... Jeżeli chodzi o samo stosowanie tej kuracji to wygląda to tak: - wybrałam ten droższy zestaw, więc o nim będę się wypowiadać - dostajesz 14 saszetek z proszkiem do przygotowania koktajlu (smak jest jedyną rzeczą, do której się nie przyczepię...) - Zestaw ten starcza na 1 miesiąc (koktajle pije się, co 2 dni) - koktajl należy wypić w porze kolacji, przed posiłkiem - zwrot kosztów jest dokonywany na podstawie opakowań po kuracji wysłanych na adres firmy (nikt oczywiście przed zakupem o tym nic nie mówi, więc nie gromadziłam tych opakowań - odruchowo po przygotowaniu koktajlu opakowania lądowały w koszu). - brak efektu jo-jo - w moim przypadku szczera prawda, w końcu nic nie schudłam Ogólnie zamawiając kurację, miałam ogromne nadzieje na schudnięcie, humor zdecydowanie lepszy, ponieważ w myślach byłam już chudsza o zbędny tłuszczyk (akurat przed wakacjami)...Niestety nic z tego nie wyszło - chciałabym ostrzec wszystkich, którzy zamierzają się skusić i poszukać jakiejś łatwiejszej drogi odchudzania - SZKODA WASZEJ KASY, lepiej wydać ją na karnet na basen/siłownię, albo dres do biegania. Pozdrawiam Was i mam nadzieję, że dzięki temu wpisowi, ktoś oprzytomnieje i nie kupi tego zestawu. Ewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do usług :) Chociaż jedna osoba nie dała się im skusić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie też sie troche nad tym zastanawiałam ale przed wami przeczytalam jeszcze jedna stronke i tam własnie stwierdziłam że to bez sensu ale tutaj już wiem dzieki wam dziewczyny ze nie ma co się zastanawiać ja uprawiam Nordic Working super sprawa polecam tylko mi chodzilo o zrzucenie kilogramow bo jak zaczelam cwiczyc to cialko spadlo ale cudownie kilogramy zostaly pozdrawiam i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.jem-i-chudne.pl/?gclid=CPLumaazwqECFc2S3wodh2VbAg Ja zakupiłam tą kurację- oczywiście droższą i otrzymałam 28 torebeczek po 200 g. W instrukcji- recepcie jest napisane, że należy pic co dzień zamiast ostatniego posiłku. Zaczęłam od wczoraj. Szczerze mówiąc jak dla mnie smak okropny, ale się zmuszę. Oczywiście staram się przy tym ograniczyc posiłki. Jem normalnie tylko w mniejszych ilościach. Po tygodniu napiszę jak idzie. :) Poz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Wszystkim :) A więc tak: produkt chyba skuteczny bynajmniej jak dla mnie od pon straciłam 2,2 kg. Jadłam na co dzień jakieś 800 kalorii, nie wliczając w to tego całego koktajlu bo nie wiem ile ona może miec kalorii. Jedyne czego sobie odmawiałam to słodyczy, a tak to różne posiłki. I dużo wody niegazowanej. A i jeszcze moja przemiana materii jak by zwolniła tak mi się trochę wydaje. Za kilka dni znów napiszę co nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kredko Dzięki za informacje :) zdawaj relacje, bo szczerze mówiąc jestem strasznie ciekawa faktycznego działania tych koktajlów.. Chcę kupić , ale nie chcę też wydać kasy bez potrzeby.. Przeszłam I turę diety ONZ i nic a nic mi nie ubyło.. W poniedziałek zaczęłam drugą, może teraz coś drgnie.. Szukam wszelkich sposobów na pozbycie się kg! :) A te koktajle to naprawde takie niedobre?? Pozderki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megacellulit
dziewczyny , ja stosowałam tę diete i nie stety Na Mnie nie zadziałała , może wam pomoże( nawet kilagrama nie straciłam:( .) Jedyny plus tylko z tego że zwrócili mi pieniążki za produkt i koszty przesyłki :) ,jedynie straciłam na przesyłce zwrotnej około 10 zł ,lepsze to niż 179 zł . Ps. Aby otrzymać zwrot gotówki należy wszystkie opakowania odesłać ( nie wyrzucać pustych opakowań do kosza )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie. Agula możesz napisać ile trzeba chodzić na tym nordic working żeby schudnąć ile godzin dziennie czy ile km dziennie i jak szybko gubi się kilogramy czy w ogóle są jakieś widoczne efekty spadku masy ciała i jak długo trzeba chodzić jakim tempem? Bo chciałem tego spróbować ale jeszcze nie mam kijków i się zastanawiam czy kupić Pozdrawiam Lukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opanas
Kredko! Ale jak jesz 800 kalorii dziennie, to byś chudła i bez koktajlu, a jesli jeszcze się rozwijasz, to już zupełnie. Kiedyś był taki cykliczny program w telewizji pt "kwadrans na kawę" i tam lansowali dietę 1000 kalorii (zupełnie nie komercyjnie, bo nic nie sprzedawali) i ludzie chudli rekordowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka k
Witam Stosowałam ten specyfik przez miesiąc zanim zdecydowałam się na zakup wiele razy wysyłałam pytania jak stosować slimturbovital i jaki jest jego skład.Faktycznie stosowanie jest inne niż podane na stronie moje koktajle piłam raz dziennie wieczorem i nie jadłam kolacji.Efekt to strata prawie 5 kg bez wyrzeczeń tak jak obiecali. klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi204
Kuracja odchudzająca może nie wszystkim pomaga ale jeżeli właściwie się ja stosuje to można schudnąć. Jestem zadowolona z tej kuracji i myślę ,że nie ja jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka204
dieta białkowa całkiem przyjazna i nie wymaga większego wysiłku dołączam do grona zadowolonych kuracjuszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka74
ciesze się że nie jestem osamotniona w swoim zadowoleniu ze slimturbovital totalplus mam nadzieję, że nasze wypowiedzi pomogą innym podjąć decyzje o wypróbowaniu takiego sposobu odchudzania. stosowałam kurację prawie trzy miesiące i ciężko nad sobą pracowałam bo chciałam zrzucić 21 kg generalnie kuracja plus ćwiczenia dały efekt 18 kg. i nie jest to zasługa samych ćwiczeń- wiadomo że otyłym trudno jest zmusić się do jakichkolwiek ćwiczeń więc nie były to ćwiczenia przez duże Ć ale kuracja pomogła i bardzo się cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasior12
fajna kuracja białkowa jak masz problem z nadwagą możesz skusić się na takie rozwiązanie nie trzeba się głodzić, smakowo całkiem smaczne bo waniliowe więc nie jest problemem to wypić. Dobrze jest jeszcze pić wodę po tych koktajlach gdyby ktoś czół się głodny bo po 18 nie można już jeść a to na początku może być problem dla niektórych, później jest Ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bob8@v
kuracje są różne i trzeba znaleźć tą która da nam zadowalające efekty mówię wam wszystkim nie zawsze to co pomaga jednej pomorze i drugiej próbowałam już kilka razy sugerując się opiniami o slimturbovital też zaczęłam ją pić na razie jest ok tylko nie wiem jak będzie gdy przestanę być na tej diecie niech napisze ktoś kto to już pił i dawno zaprzestał czy faktycznie nie wracają zgubione kilogramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loanna
OSZUSTWO!!!!!!!!!!!!!!!OSZUSTWO!!!!!!!!!!!!!!!UWAGA!!!!!!!!! Jeżeli ktoś pisze o tym preparacie pozytywnie, tnz . pisze ze mu się udało schudnąć to z pewnością producent. Kosztuje dużo efekt żaden. Po 2 tyg. schudłam 0 kg. UWAGA NA OSZUSTÓW!!!!!!!!!!!!!!!! Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistka36
A ja jestem zadowolona. Stosowałam już wiele różnych diet i kuracji np. koktajle herbalife i zawsze z bardzo miernym skutkiem o ile w ogóle z jakimś. Do zakupu Slimturbovital namówiła mnie kuzynka, której udało się zrzucić 13 kg w dwa miesiące. Ja stosuję ten produkt od 53 dni i schudłam 8 kg. Oczywiście zamiast kolacji wypijam slimturbovital, nie jestem na żadnej diecie, natomiast piję więcej wody. Jeśli chodzi o ćwiczenia to zabrałam mężowi jedno wyjście z psem, więc spaceruję dwa razy dziennie. A i jeszcze bym zapomniała - mieszkam na czwartym piętrze bez windy, więc dochodzą jeszcze ćwiczenia związane z chodzeniem po schodach. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używam Slimturbovital od miesiąca oczywiście zamiast kolacji i straciłam 5 kg. To najlepszy rezultat w moim życiu a nawet nie zmieniłam swojej diety, wprowadziłam tylko więcej wody. Nareszcie zaczynam się dobrze czuć ze swoim ciałem. Mam nadzieję, że do wakacji schudnę jeszcze trochę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka27
Witam, Piję koktajle Slimturbovital od dwóch tygodni, zamiast kolacji i schudłam 3 kg. To oznacza, że w moim przypadku ta kuracja także działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejne 10 dni picia koktajli i 2 kg mniej. W sumie straciłam 7 kg. Po zużyciu wszystkich saszetek zamierzam zrobić przerwę. Mam nadzieje, że nie dopadnie mnie efekt jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuję za informacje, poczytałam i trochę to nierzeczywiste ale skoro na Was działa, to może spróbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam zbyt dużych doświadczeń z tym produktem (zużyłam tylko 5 saszetek)ale mam doświadczenia z Laboratorium SLIMSTAR. Otóż odesłałam do nich niezużyte saszetki i choć nie bardzo w to wierzyłam to po trzech tygodniach bez żadnych problemów otrzymałam zwrot pieniędzy. Myślałam, że będą robić jakieś problemy a tu miłe rozczarowania. Firma pozytywnie mnie zaskoczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A można wiedzieć czemu przerwałaś kurację? Nie smakowało Ci, była nieskuteczna, źle się czułaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×