Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NNNiki

słodka blondynka vs mroczny wamp

Polecane posty

Gość NNNiki

Cześć pytanie do chłopaków, który typ dziewczyny wybieracie? Dziewczyny, a wy którą z nich byście wolały być? 1) Ładna, słodka sympatyczna blondynka. Zawsze uśmiechnięta i gotowa do pomocy. Chodzi w trampkach i mocno kolorowych ubraniach, spódniczkach. Jest z niej bardzo fajną koleżanką. 2) Kobieta wamp. Piękna, tajemnicza, inteligentna. Ma długie ciemne rozpuszczone włosy. Chodzi w obcisłych ubraniach w ciemnych kolorach, skórzana kurtka, wysokie kozaczki na zabójczo ostrych szpilkach. Potrafi w tych szpilkach spadać tyłek większości facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NNNiki
nie ma opcji nr3. są tylko 2;p miało też być skopać tyłek zamiast "spadać tyłek" (głupi słownik w telefonie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 125
no to wybieram nr 1. bo nie lubie kobiet w skorzanych kurtkach i szpilkach skorzane kurtki sa tylko dla facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 125
najlepsza nr 3 potem numer 1 a na koncu numer 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NNNiki
heh, mogłam ankietę lepiej założyć, bo widzę, że pisać to się nikomu nie che

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za pytanie, oczywiście że wamp! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wamp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czuję się dyskryminowana, bo nie należę do żadnej z tych kategorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta bez wąsów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pener z klasą
zdecydowanie 1, k***w w moim życiu już za wiele było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam brunetke wampke i jest tez cudowna i kochana wiec trochę dziwne te opisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SLODKA BRUNETKA!!! Najlepiej czarnulka z ladnymi oczami.slodkie blondynki zazwyczaj glupie mialem.na dluzsza metę czulem się jak rodzic a nie partner :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez dwóch zdań 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wamp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noblesa dziś pomażyć dobra rzecz;p przecież ty nawet na wyższych szpilkach chodzić nie umiesz to jaki z ciebie wamp;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie powinno być rozszerzone jeszcze o: do której łatwiej wam podbić i do jakiego typu częściej podbijaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnija się do tej która się podoba. Po do mam podbijać do słodkiej blondi ja ja chce pięknego ostrego wampa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja jestem jakąś hybrydą, bo z wyglądu słodka blondynka, ale lubię czernie i często je noszę. Natomiast skórzanych kurtek nienawidzę, a odkąd zrobiły się tak potwornie modne kilka lat temu, że każda ze wsi lub z miasta miała taką i niczym się nie różniły kurtki a'la skóra z HiMu czy ze straganu to już całkiem oczy mnie bolą jak widzę dziewczyny w tych kurteczkach. Dosyć skrajne te typy, i stereotypowe - "wamp" może być inteligentny, a blondyneczka to już nie bardzo? I nie wiem czemu ma służyć ta ankieta, mało jest ludzi, których można w takie jednoznaczne szufladki wsadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a buty na ostrych szpilkach nosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię bardzo wysokie szpilki, zdarza mi się nosić, chociaż nie śmigam w nich na co dzień, bo by mi nogi odpadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to nie podpadasz pod definicje wampa;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdaję sobie z tego sprawę, chociaż nawiasem mówiąc wydaje mi się, że Wy tutaj nie do końca wiecie, czym w istocie jest wamp. Wamp to jest kobieta fatalna, owszem, szykowna, seksowna i tajemnicza, ale niekoniecznie w ciemnych ubraniach i o mrocznym wyglądzie. O tym, że kobieta jest wampem decyduj***ardziej jej zachowanie, niż wygląd - to osoba, która rozkochuje w sobie mężczyzn a potem niszczy ich; psychicznie zazwyczaj. Także prawdziwych wampów jest mało, na całe szczęście. I tak, nie jestem wampem, nigdy nie miałam takich ambicji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jam chyba właśnie nr 2 kobita WAMP istny, bo włos czorny piekło niczym! S zpilki ostre, ostruszeńkie noszę, acz nie kopię niemi męskich zadnich części. Obcisła i ciemna kreacja ujmie naddatki i jeden po drugim mej wagi nie zgadnie i się oszuka biedak! A piękna - owszem! A jakże! Kosmetyką się trudnię zawzięcie, też braki nadmaluję i niejeden lubczyk się naiwny zwiedzie! A chwalą me uroki, chwalą panowie i gdy takiego złapię to uwiedzion mą powierzchownością pieśni układa i mruczy! podziwia i chubi moje lico ładne lecz kiedy nieuchronnie zblizym się do ranka on spta "a cóżeś ty za dziewczę szkaradne? gdzie moja kochanka?!" I taki żywot WAMPA, bo czy to włosem skusisz farbowanem czy oczkiem rzęsatym mrugniesz nieznacznie On skuszony - owszem, pochwały siać zacznie Ale prawda taka me dziatki kochane: Gdy ranek nadchodzi, NO MAKE UP znaczy On taką czy taką prawdę zobaczy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra, jestem i tak zdania, że faceci lubią małe, drobne kobietki - najczęściej blondynki nawet jeśli nijakie - jeśli są 1. małe, drobne 2. blond 3. umalowane 4. w miarę ubrane - i to wszystko sztampowe, nic szczególnego - to i tak wolą takie kobiety, bo widocznie są dla nich kwintesencją kobiecości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×