Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AleAleksandra78

słodki ciuszek

Polecane posty

Gość AleAleksandra78

Witam :) Szukam ładnej sukieneczki dla 5-letniej córeczki. Gdzieś natknęłam się na stronę http://slodkiciuszek.pl/. Ciuszki bardzo mi się podobają, cenowo też przystępnie. Ale nie wiem jak z jakością i szybkością przesyłki. Czy już ktoś kupował w tym sklepie i podzieli się opinią? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kupowałam w tym sklepiczku i nie nam zamiarku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sukieneczki na allegro. Wybór mają ogromny. Zawsze możesz sprawdzić komentarze. Tam przeczytasz czy ubranka czy sukieneczka są fajne i dobrej jakości. Ja swojej córci kupuję ubranka tylko na allegro. Jeszcze nigdy się nie nacięłam , zawsze czytam komentarze i kupuję u sprawdzonych sprzedających. Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleAleksandra78
Aga, tylko mam problem z kupowaniem na allegro, bo jak mi się spodoba kilka rzeczy, a każda jest u innego sprzedawcy to wtedy muszę kilka razy opłacać przesyłkę :/ a tutaj zapłaciłabym tylko raz, a nawet nic, jakbym uzbierała większe zamówienie i to mnie przekonuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleAleksandra78
aha, poza tym słodki ciuszek tez na allegro sprzedaje, ale... no właśnie to 'ale'-średnio lubię allegro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonamodna84
ja o tym sklepie dowiedziałam się od... mojej wedding planerki :p uparłam się żeby moja córeczka rzucała przed nami płatki białych róż w kościele-taki amerykański trend ;) i szukałam takiej sukienki z miesiąc, tak stacjonarnie i dopiero wtedy z jej polecenia trafiłam na tę stronkę, wybrałam, nawet dwie, żeby nie ryzykować i polecam. paczka szybko przyszła, a sukienki dobrej jakości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleAleksandra78
Kupiłam! Bardzo fajne jakościowo są tam ubranka. Kupiłam sukienkę z tiulem, koronkową tunikę, legginsy ze wzorem kotka. Wybrałam opcję paczkomatu, bo nie muszę wtedy czekać na kuriera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena kulpinska
teraz maja tez ubrania swiateczne, sukienke z tiulem Mikolaj, tunike w balwanki i legginsy z motywem swiatecznym. zamowilam, bo jedziemy na swieta do dziakow, niech podziwaja wnuczke :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmowska
ja akurat częściej kupuję jak sprzedają na allegro :) nigdy nie było żadnych problemów, wszystko szybko, sprawnie, a ciuszki... cóż, ja jeszcze nie spotkałam nigdzie podobnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinaKRK
Sukienki z tiulem wymiatają xD Nadają się też na zabawy karnawałowe, my wybrałyśmy ze słodkiego ciuszka sukienkę z tęczowym tiulem i legginsy z kokardkami xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszy i tańszy sklep to allinside.pl ;) Tam jest mnóstwo ciuszków, zabawek etc za grosze ;) Sama kupuje tam prezenty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matula ula
moja córka bardzo lubi ubrania z http://slodkiciuszek.pl/, są w jej stylu :) kupujemy tam sukienki na różne okazje, ale i bardziej codzienne tuniki czy legginsy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maminka3
Jak najbardziej polecam. Nigdy nie było żadnych problemów. Fajnie, że zaczęli wstawiać też zdjęcia, jak ja to mówię: na żywo, czyli bez retuszu. Jedyny minus to brak ubranek dla chłopców ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 5 latki
ja polecam slodkiciuszek.pl, kupiłam już sporo rzeczy, fajny sprzedawca, można dogadać się o rabat przy większej ilości zakupionych ubrań, i co najważniejsze po praniu nie wyglądają jak "szmaty" :) dobre gatunkowo ubrania i przesyłka na drugi dzień u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×