Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ślub cywilny obiad w domu

Polecane posty

Gość gość

Witajcie. Mam problem. Biorę ślub cywilny skromny tylko najbliżsi (12 osób) połączony z roczkiem dziecka sama robię w domu obiad itp. I kompletnie nie m pojęcia co zrobić na 2 danie najlepiej coś żeby moznabylo zrobić dzień wcześniej a w dniu ślubu tylko podgrzać. Pomocy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 latka dziecka, nic nie uchroni Cię przed przeznaczeniem, żaden ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz jak to mówią , im bardziej huczne wesele tym bardziej huczny rozwód :p. I niestety często tak bywa:) możesz zrobić lub kupić krokiety i odgrzać , pierogi zamrozić i ugotować przed podaniem , bigos dać , kotlety, zrazy tak juz chyba ktos tak pisał , gołąbki tez można odgrzać. Dużo jest takich dań .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spalilabym sie ze wstydu. bahor po slubie?WTF? :( wesele w domu przy kotlecie? :( wtf? sukienke pewnie kupilas uzywaną?:( a obraczki w poniedzialek po weslu trzeba oddac do lambardu? to moze powiedz gosciom ze wyzerka bedzie w macdonladzie oi kazdy placi za siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co cie to obchodzi jakie kto ma wesele ? I kiedy kto ma dziecko ? Każdy niech na siebie patrzy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe ile lat masz , ze takie głupoty piszesz , myślisz , ze wszystkim sie tak idealnie życie układa , ślub jak z bajki , dzieci i żyli długi i szczęśliwie ? To ci powodzenia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie , byłam na trzech dużych weselach , tylko jedno z tych trzech małżeństw istnieje do dzisiaj :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jednak wesele i kotlety jakoś nie bardzo mi tu pasują. Zrobiłabym na twoim miejscu dzien wcześniej pieczeń schabową nadziewaną grzybami, akurat jest sezon grzybowy do wyboru do koloru. Do tego osobno sos również grzybowy. Pieczeń kroisz dopiero w dniu wesela bezpośrednio przed podaniem i nic nie jest obeschnięte, ziemniaczki mozna ugotować rano w mundurkach potem tylko obrać, pokroić na plastry i podsmażyć na złoto. Nic tu nie wymaga wielkiej sztuki kulinarnej, a na pewno lepiej wygląda i smakuje niż kupne krokiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odgrzewane jedzenie ?? wstydziłabym się podać coś takiego. A nie prościej zamówić catering ? to wcale nie jest tak drogo. Może warto przejrzeć oferty firm cateringowych. Ja zamówiłam jedzenie na 10 osób- cztery rodzaje mięsa w tym pieczeń z sosem, cztery rodzaje sałatki, ziemniaki zapiekane i kluski śląskie płaciłam ok 320 zł w tym 30 zł dowóz na wyznaczoną godzine. Jedzenie gorące , podane przez dostawcę na stół na podgrzewaczach. Śląsk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje w domu no trudno tak zdecydowanych ja słyszałam od koleżanki z pracy o slubie3 Zrzutkowym szok posłuchajcie para mloda nie ma hajsu zaprasza ok 200 osob placi tylko za księdza sale goscie zamiast prezentów prynodza ze soba jedzenie i alkohol muzyka jest obsugieana ns zmianę przez gości z Play beca szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamów dziewczyno katering, wyjdzie niewiele drożej ale nie będziesz w tym dniu i kilka dni wcześniej stała przy garach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Catering zdecydowanie! Nie ma co się nawet zastanawiać, my na komunie syna mieliśmy ten sam dylemat. Sąsiadka zachwalała Catering Arts, więc się skusiliśmy. Już chyba nigdy nie wpadnę na pomysł gotowania dla ponad 20 osób. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ciekawe ile lat masz , ze takie głupoty piszesz , myślisz , ze wszystkim sie tak idealnie życie układa , ślub jak z bajki , dzieci i żyli długi i szczęśliwie ? To ci powodzenia życzę 🙂

Dokładnie inni marzą i ślubie i dziecku ,a mają marne szanse 😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×