Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grejpfrutowa

ślub wesele 2016 czas start!

Polecane posty

Gość grejpfrutowa

Witajcie! Planujemy z Narzeczonym ślub i wesele na 2016 rok. Mamy już zamówioną salę i zespół. Zapraszam do udziału w topiku wszystkie pary planujące swój wielki dzień na rok 2016. W tym miejscu możemy wymieniać się informacjami, radami, opiniami, polecać sobie usługodawców itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grejpfrutowa
nikt jeszcze nie ma planów na ślubowanie w 2016?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy plany ale roku nie wyznaczyliśmy są to tylko rozmowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja z narzeczonym planuje wesele na kwiecień 2016 roku. Salę już mamy zaklepaną i wczoraj zaklepaliśmy fotografa. Na tym przygotowania się kończą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie planujecie wesele duże ,małe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My planujemy wesele na 8.10.2016 juz mamy sale limuzyne fotografa kamerzyste organiste w kosciele date w kosciele i godzine oraz zespół muzyczny zaklepany do tej pory. Na reszte przyjdzie czas Wesele planujemy na 100-150 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mega duże wesele i koszty pewnie też!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha do slubu prawie dwa lata a tu takie cyrki:D oby Wam ten fotograf w kalendarz niekopnal do tego czasu:D w glowach Wam sie miesza. widac, ze jedyny Wasz cel w zyciu to upolowac meza:D ja slub bralam na poczatku czerwca. wazniejsze rezerwacje czyli sala, orkiestra i fotograf dokonałam uwaga w listopadzie, czyli 7 msc przed slubem. i uwierzcie, ze nie byly to resztki slubne, a naprawde zawodowcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie my planujemy wesele na 100-150osob i mamy juz wsxystko zarezerwowane bo moi rodzice maja firme ktora zarabia kupe pieniedxi oraz mojego narzeczonego wiec my sie nie martwimy finansami tylko wszystko sponsoruja nam todzice my tylko chcemy jak najwiecej gosci szarośc zeby dostac jak najwiecej kady od nich i to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:15 Nie zła obłudnica z Ciebie skoro tylko kasa się liczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My planujemy ślub/wesele na 250 osób. Nic nie mamy załatwione i jakoś sie z tym nie spinamy i bynajmniej nie bierzemy żadnych kredytów na to, ani nie wyciągami łapy po pieniądze rodziców, by nam sfinansowali wesele. Wszystko środki własne. A, że w naszej okolicy terminy wolne są, to zwyczajnie nie spieszymy sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
250 Osób? skąd tyle??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa tez wesela na 500 osob i wiecej wiec co to za roznica 150 czy 250 to tylko kropla w morzu w porownaniu z 500 osobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500 os nie słyszałam o tak dużych weselach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od mojej strony 100 osób będzie, od strony pana młodego 150. Liczne rodziny po porostu mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grejpfrutowa
oo, ruszyło się :) my planujemy wesele na maj 2016, mamy salę i zespół. co do oburzenia że wcześnie. wiadomo że większość rzeczy da się załatwić kilka m-cy przed ślubem, ale np w moim przypadku (b.duże wesele) musieliśmy się streszczać, bo nie ma aż tylu sal powyżej 250 osób. A co za tym idzie, z biegiem czas wybór robi się mniejszy. jak pojechaliśmy z wybrankiem 1 grudnia zaklepać salę, okazało się ze w maju był tylko jeden termin, jeden w lipcu i reszta dopiero w październiku. Ale wierzę że można zorganizować wszystko później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie rezerwują dużo wcześniej i póżniej może być problem z wybraną datą!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczesne rezerwacje też zależą od tego w jakim regionie się jest. W jednym o sale nie ma problemu tak jak u mnie, a w drugim to dwa lata do przodu trzeba rezerwować, wiec nie ma co sie dziwić niektórym, że już latają i zaklepują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często się słyszy że sala zajęta itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My chcielismy sale na 2017 rok i nam powiedzieli ze jyz maja wszystko zarezerwowane na ten rok jedynie wolne to na 2018 myslalam poprostu ze padne mamy rok 2014 za chwile 2015 a na rok 2017 juz wszystko zarezerwowane poprostu masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam wyszło 140 gości do zaproszenia. Liczymy, że tyle mniej więcej przyjdzie. I to jest najbliższa rodzina ode mnie (około 60 osób). U narzeczonego koło 80. ja to już bym teraz mogła wszystko ogarniać. nie moge się doczekać. fotograf mieszka ulicę obok także zawsze blisko i pasowało nam już teraz Go zaklepać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, My planujemy ślub i wesele na 30 kwietnia 2016. Salę, fotografa i zespół mamy już zamówiony, teraz czekamy aby zaklepać datę u księdza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile zapraszacie osób??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich :) My planujemy ślub na sierpień 2016, czy ktoś może polecić dobrego fotografa z okolic Krakowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam my tez planujemy slub na 6 sierpien 2016 roku szukamy sali i wybieramy obecnie zespul wesele planujemy duze na 120 osub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też mamy ślub w 2016 r w Czerwcu , na dziś mamy zarezerwowaną sale - to zrobiliśmy najszybciej (hotel Monopol w Katowicach) bo tam z terminami ciężko , wahamy się co do zespołu (może ktoś ze śląska zna jakiś duży 5 i więcej osobowy zespól grający na żywo ?? Zaklepaliśmy już też fotografa www.patrykwolanski.pl miało go wielu moich znajomych mega zdolny gość i o dziwo każdy z moich znajomych miał zupełnie inne sesje niepowtarzalne, no i świetnie bo można u niego ewentualnie zrobić sobie sesję za granicą. Co do ubioru to chyba odwiedzimy targi w spodku i znajdziemy salon który będzie mi odpowiadał. Z facetem jest łatwiej :) Najgorzej mamy z kościołem bo w naszej miejscowości ksiądz upiera się na msze wcześnie około 12 a my nie chcemy tak wcześnie i chyba będziemy musieli z nim poważnie pogadać albo zmienić kościół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też 16.07.2016. Póki co dopiero sala. I tak jak ktoś mówił, w naszym regionie rezerwacje dużo do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×