Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetka_

Śluby - październik 2009

Polecane posty

WITAJCIE Przyszłe Panny Młode! Postanowiłam założyć ten oto wątek, abyśmy mogły wymieniać się spostrzeżeniami, aby Ten Dzień był niezapomniany i radosny dla każdej z Nas :) Zapraszam do dyskusji :) Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnie jestem na etapie poszukiwań \"transportu na wesele\" - mam na myśli - wynajem autokaru, dwóch minibusów, dwóch samochodów, a także wynajem samochodu dla nas. Czy znacie jakaś solidną firmę (woj. ślaskie - Bytom, Tychy, Katowice), króta świadczy takie usługi? Jeśli tak to prosze o namiary - najlepiej strona www:) Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cymanonka
witam- ja tez wychodze za maz w pazdzierniku 2009- dokladnie 17 pazdziernika;) na razie mamy tylko zamówiona sale, zespól, rozglądamy sie za fotografem- na razie wszystko na luzaka, bez pośpiechu:) to jeszcze ponad 9 miesiecy wiec ze wszystkim zdazymy-taka przynajmniej mam nadzieje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj cymanonka ! My także mamy Ślub 17.10. Cieszę się, że jesteśmy już dwie w październiku i mamy nawet taką samą datę:) My także mamy na razie zamowioną sale, zespół, foto i kamerzystę, a także godzinę w Kościele. Teraz myślimy o transporcie dla gości i dla nas. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cymanonka
fajnie sie zgrałysmy z datami;)u mnie jest taka sytuacja ze w tym samym roku tylko w styczniu moj brat sie zeni wiec cala uwaga i sila przygotowan na razie skierowana jest na niego- na mnie przyjdzie jeszcze czas;)na razie leniwie przegladam fora slubne, ogladam wzory sukienek w necie, buciki dotatki i te wszystkie pierdolki ktore sprawiaja przyjemnosc przyszlym pannom mlodym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja także nie szukam jakoś desperacko sukni :) mniej więcej wiem jaki typ sukni mi się podoba, ale chyba bardziej mniej niż więcej:) zobaczymy jak to będzie, gdy juz rozpocznę przymiarki:) Gratulacje dla brata! od wesela do wesela w jednym roku:) miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cymanonka
no jakos tak wyszlo ze sie z bratem zgralismy w jednym roku- ale wszyscy sie ciesza a juz szczegolnie rodzice;) Pisalas Smerfetko ze jestes na etapie zalatwiania transportu dla gosci- ja na szczescie ten problem mam z glowy- odleglosc od mojego domu do kosciola to ok 50m- doslownie przez płot;) a od kosciola do sali weselnej to z kolei "az" 300 m- wszystko mozna pokonac spacerkiem, byleby pogoda dopisala.Z noclegiem dla gosci tez nie bedzie problemu- wiekszosc pomiesci sie w domu - poza tym rodzine mamy rozsiana w promieniu 20 km wiec tez raczej bliziutko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem jedynym dzieckiem moich rodziców:) i także się cieszą, że ich córka wychodzi za mąż - w sumie to już 6 lat razem jesteśmy, więc najwyższa pora:) widzisz, martwię się chyba teraz najbardziej o transport, bo nie wiem ile kosztuje tego typu usługa. Gości mamy ok.80, od Narzeczonego większość jest z różnych części Polski, moja rodzina na szczęscie jest stąd, skąd ja :) ale np. moje koleżanki ze sudiów są także dojezdne i muszę wybrac jakiś hotel, gdzie je przenocuje (moja resteuracja nie ma czegoś w stylu pokoi dla gości i nowożeńców, a szkoda...) Fajnie, że nie masz tego problemu. Taka niby błahostka, a tyle kasy pewnie pochłonie, eh...no ale zobaczymy :) jakoś się to załatwi i wszyscy będą zadowoleni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cymanonka
kurcze- my tez jestesmy ze soba 6 lat!!no i 3 miesiace ... ale juz bardziej liczymy lata niz miesiace;) od prawie 4 lat mieszkamy ze soba a pazdziernik wybralismy ze wzgledow sentymentalnych- w pazdzierniku minie nam rowne 7 lat razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cymanonka
kurcze- my tez jestesmy ze soba 6 lat!!no i 3 miesiace ... ale juz bardziej liczymy lata niz miesiace;) od prawie 4 lat mieszkamy ze soba a pazdziernik wybralismy ze wzgledow sentymentalnych- w pazdzierniku minie nam rowne 7 lat razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam 6 lat stuknie w marcu:)a juz w tą Nd będziemy razem 70miesięcy:) a miesiąc przed Ślubem mieć będziemy 6,5 roczku:)wlaśnie we wrześniu chcieliśmy się pobrać, ale niestety sala, w któej mamy wesele była już zajęta. A skąd jesteś, także ze Śląska? Ja jestem z Katowic, mój Narz. także. Nie mieszkamy razem, bo tak chcieliśmy:) 1 dzień spędzimy we własnym mieszkanku jako Małżeństwo. Mój Narz.to mój pierwszy prawdziwy chłopak i Miłość zarazem. Pierwszy prawdziwy i na zawsze.... Jeszcze 287 dni do Naszych Ślubów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cymanonka
ja jestem z Lublina wiec drugi koniec Polski, moj przyszly maz to tez moja jedyna prawdziwa i najwieksza milosc- nie wyobrazam sobie zycia bez niego:)wlasnie wrocil z pracy i palaszuje kolacje;)a ile masz lat? ja 23- w maju bronie magisterke a potem juz praca, slub i calkiem dorosle zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patilllllka
zgłaszam się do Was :) też na październik tylko termin 24. Jak na razie mam sale, zespół. Szukam fotografa i kamerzysty. W ta niedziele jade na targi ślubne Do Katowice mam nadzieje ze cos znajde :) któraś z Was sie może tez wybiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patilllllka
i ja mam latek 23 w tym roku praca mgr :) bronie sie w czerwcu a z facetem jestem 2,5 roku teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cymanonka
Witaj Patillllka- fajnie ze do nas dolaczylas- razem raźniej:) Ja do Katowic mam troche za daleko na targi ale ostatnio bylam w siebie w Lublinie na podobnej imprezie- glownie ogladalam oferty salonow sukien slubnych- nad niektorymi nie moglam wyjsc z zachwytu- najchetniej wziela bym wszystkie;) ale ta swija wymarzona najprawdopodobniej uszyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cymanonka
Witaj Patillllka- fajnie ze do nas dolaczylas- razem raźniej:) Ja do Katowic mam troche za daleko na targi ale ostatnio bylam w siebie w Lublinie na podobnej imprezie- glownie ogladalam oferty salonow sukien slubnych- nad niektorymi nie moglam wyjsc z zachwytu- najchetniej wziela bym wszystkie;) ale ta swija wymarzona najprawdopodobniej uszyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny, Ja ślubuję 10.10.2009. Oprócz zespołu, Dj\'a-cały czas sięzastanawiamy, to mamy już wszystko. Musimy jeszcze zamówić obrączki i zaproszenia, ale to później. Cieszę się, że jest Nas trochę, bo będziemy mogły wyminiać się opiniami i poglądami. Na początek proponuję zrobić tabelkę, abyśmy mogły się lepiej poznać:) Nick Wiek Miasto Data Ślubu Deauville 26 Bydgoszcz 10.10.09 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patilllllka
ja mam nadzieje na targach sobie wreczcie jakąś wybrac tzn chociaz zobaczyc co mi się podoba. Pewnie drogie te suknie uszyc na wzór też można taniej i na Twój wymiar:) ja jeszcze nie oglądałąm poza netem ale zauwazyłam że to całkiem inaczej póxniej na żywo wyglada więc szkoda czasu niestety......a swoją drogą to już nie mogę uwierzyć że w tym roku pewnie szybko zleci jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cymanonka
Jesli chodzi o tabelke to: cymanonka, 23, Lublin, 17.10.2009;) Jesli chodzi o sukienki to niestety prawda jest taka ze na katalogowych wyretuszowanych zdjeciach prawie kazda prezentuje sie pieknie, tylko niestety nie zawsze ma to pokrycie w rzeczywistosci:/ale zawsze warto podpartywac wzory i fasony- potem mozna uszyc sobie taka suknie o jakiej zawsze sie marzylo- a jesli ma sie jeszcze zaufana krawcowa to ona moze doskonale doradzic jaki fason bedzie najodpowiedniejszy dla figury panny mlodej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patilllllka
pisałam już ale niech bedzie tabelka :) : patilllllka, 23, Katowice, 24.10.2009 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta moja tabelka coś koślawo wyszła, ale zaraz to naprawię:) Nick Wiek Miasto Data Ślubu Deauville 26 Bydgoszcz 10.10.09 cymanonka 23 Lublin 17.10.09 No zobaczymy teraz. Ech, dziewczyny, chciałabym być już Żoną, nosić obrączkę i czuć te emocje związane ze ślubem, ale jedyne pocieszenie to takie, że to zleci migusiem-zobaczycie. Jeszcze 9 miesięcy i pyk, będziemy miały Mężów:) Suuuppperr!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick Wiek Miasto Data Ślubu Deauville 26 Bydgoszcz 10.10.09 cymanonka 23 Lublin 17.10.09 patilllllka 23 Katowice 24.10.09 Ale fajowo, któraś jeszcze się dołączy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja sukienkę mam już wybraną, w kwietniu idę ją zamówić. Bardzo się cieszę, bo taką właśnie chciałam. Prostą a elegancką....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cymanonka
no- na razie jeszcze nie ma takich emocji- ale juz w sierpniu we wrzesniu atmosfera przygotowan sie zagesci i bedziemy juz chyba tylko odliczac dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cymanonka
ja jak duze wesela planujecie Dziewczyny? wielkie weselicho czy raczej przyjęcie? Ja i moj przyszly Maz chcielismy na poczatku przyjecie ale jak zaczęlismy tworzyc razem z rodzicami listy gosci to sie nazbieralo ok 100 osob i to takich z ktorych zadnej nie mozna wykreslic- oboje mamy po prostu duze rodziny i jeszcze doszli przyjaciele i znajomi wiec wyszlo jak wyszlo- cieszymy sie jednak bo wiemy ze wszystkie te osoby sa nam bliskie i beda cieszyc sie naszym szczęsciem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patilllllka
ja mam takie na 120 osób też w sumie najblizsi nam ludzie :) ale robie jeden dzien bo w restauracji i troche by mnie to za duzo wyniosło i tak juz sporo kosztuje wszystko bo na tym dniu nie oszczedamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cymanonka 🌻 ja także mam 23 lata:) w tym roku obrona pracy i tak jak pisałaś - dorosłe życie... Bardzo mnie to cieszy i mam nadzieje, że jakoś się wszystkie sprawy poukładają:) \"Jesli chodzi o sukienki to niestety prawda jest taka ze na katalogowych wyretuszowanych zdjeciach prawie kazda prezentuje sie pieknie, tylko niestety nie zawsze ma to pokrycie w rzeczywistosci:/ale zawsze warto podpartywac wzory i fasony- potem mozna uszyc sobie taka suknie o jakiej zawsze sie marzylo- a jesli ma sie jeszcze zaufana krawcowa to ona moze doskonale doradzic jaki fason bedzie najodpowiedniejszy dla figury panny mlodej\" --> dokładnie się z Tobą zgadzam :) Prawda jest taka, że myślimy, że ta suknia będzie dla nas idealna, a gdy już się \"tą suknię\" przymierzy - widać, że tu odstaje, a tu nieładnie się układa... Ja jeszcze nie wiem czy będe szyć, wiem, że chciałabym kupić piękną suknię i do tego nie za drogą..ale czy tak się da? za pewne o tym napiszę, gdy już będę po pierwszych poszukiwaniach \"na żywo\" :) Jak napisała Deauville --> także pragne mieć suknię prostą, a elegancką, w której będę wygladała subtelnie, a zarazem i zmysłowo.. patilllllka - witaj! jesteśmy już 3 Kobietki, które w październiku 09 powiedzą TAK swoim Ukochanym :) My także jutro jedziedziemy na Targi Ślubne do Katowic. :) \"a swoją drogą to już nie mogę uwierzyć że w tym roku pewnie szybko zleci jak nic\" --> hmm, dokładnie :) powiem Ci, że my zamawialiśmy sale ostatniego dnia marca 2008 i już nie było wolnego teminu na wrzesnień (interesował nas 5.09.09)...i właśnie w kwietniu, gdy już umowa była podpisana, zaliczka wpłacona, kamerzysta i fotograf - także - zdałam sobie sprawę, że jeszcze tyle czasu do października 09, a tu prosze! już po Sylwestrze, już Nowy Rok i już teraz mogę powiedzieć, że w tym roku wyjdę za mąż, eh :) Kiedyś było 16 miesięcy do Ślubu, a teraz tylko 9 :) i to jeste piękne :) choć nie ukrywam, że przygotowania mnie troche niepokoją, trzeba wszystko ze sobą tak powiązać aby było dobrze i ładnie... Będzie dobrze 🌻 Deauville - witaj ! Dlatego właśnie założyłam ten topic dla Panien (póki co jeszcze), aby się powymieniać spostrzeżeniami i i opiniami :) Razem raźniej :) \"Ech, dziewczyny, chciałabym być już Żoną, nosić obrączkę i czuć te emocje związane ze ślubem, ale jedyne pocieszenie to takie, że to zleci migusiem-zobaczycie. Jeszcze 9 miesięcy i pyk, będziemy miały Mężów Suuuppperr!!!\" --> DOKŁADNIE !! U Nas będzie ok. 80 gości, widzę, że chyba jak narazie jest u mnie ich najmniej, hihi :) A teraz - TABELKA. PROPONUJE DOPISAĆ JESZCZE godzinę Ślubu i imię :) Nick Wiek Miasto Data Ślubu Godzina Imię Deauville 26 Bydgoszcz 10.10.09 cymanonka 23 Lublin 17.10.09 patilllllka 23 Katowice 24.10.09 smerfetka_ 23 Katowice 17.10.09 13:00 Ola POZDRAWIAM WAS I ŻYCZE MIŁEJ SOBOTY :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cymanonka
my jeszcze godziny slubu nie ustalilismy- bierzemy slub w malenkiej parafii i bedziemy jedyna para ktora w tym dniu bedzie sobie slubowala wiec nie bedzie kolejki i mozemy dowolnie wybrac godzine;) ale mysle ze bedzie to ok 15-16:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...zainteresowana...
Nick Wiek Miasto Data Ślubu Godzina Deauville 26 Bydgoszcz 10.10.09 cymanonka 23 Lublin 17.10.09 patilllllka 23 Katowice 24.10.09 smerfetka_ 23 Katowice 17.10.09 13:00 ...zainteresowana... 26 Katowice 10.10.2009 14.00 witam dziewczyny :) u mnie zarezerwowane już: sala, dj, fotograf, kościół, wizażystka (makijaż + fryzura), krawcowa i to by było na tyle. jutro wybieramy się z K. na targi ślubne w poszukiwaniu samochodu, zaproszeń i może podpatrzenia co ciekawszych pomysłów ;) na podbój salonów ślubnych i wielkie przymierzanie wyruszę jak zrobi się ciut cieplej może w lutym a może w marcu. krawcowa powiedziała by zgłosić się końcem lipca i wtedy na spokojnie uszyjemy tą wielką kreację. myślę o czymś prostym i z klasą :P wesele planujemy na 60 osób tylko najbliższa rodzina i przyjaciele. uff rozpisałam się troszkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj zainteresowana! 🌻 ja także wybieram się jutro z moim Narz.na Targi do Spodka i także w poszukiwaniu samochodu i transportu dla gości :) Piszesz, że masz zamiówioną wizażystkę -> mogłabyś podać mi czy jest godna polecenia, ma swoją str.www? Jeśli tak to chętnie poproszę o namiar :) Luty, marzec - także zacznę poszukiwania sukni :) pozdrawiam 🌻 PS- jest już nas 5 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×