Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Śluz bialy szczypanie i swędzenie !

Polecane posty

Gość gość

Witam mam 17 lat . Zaóważylam że od tygodnia strasznie swędzi mnie pochwa i szczypie oraz że wydziela mi sie bialy śluz w małej ilości nie ładnie pachnie . Nie wiem co robić proszę o pomoc !! U dinekologi jeszcze nigdy nie byłam strasznie się boje. :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Infekcja is coming! Idź do ginekologa, znajdź jakiegoś poleconego. Nie bój się nie ma czego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety, powinnaś pójść do ginekologa, na świąd możesz kupić bez recepty provag żel i smarować nim okolice intymne, uśmierzy świąd, ta wydzielina może być zapowiedzią jakiejś poważniejszej infekcji, dlatego powinnaś iść do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprócz tego sotsuj tez odpowiednie kosmetyki do higieny intymnej! Żele, płyny pod prysznic. Ze swej strony polecam Flosa i jego serie płynów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z infekcja intymna sama sobie nie poradzisz, możesz tylko złagodzić objawy ale nieodpowiednie leczenie powoduje nawroty choroby. Idz jak najszybciej do ginekologa po odpowiednie leki, a po leczeniu odbuduj florę probiotykami. Zasada jest taka, że jesli leczenie odbywa sie w postaci tabletek doustnych to kupuj probiotyk doustny, np provag, a jesli dostajesz maści czy globulki dopochwowe, to probiotyk też dopochwowy, np Lactovaginal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z objawów które opisujesz wynika, że to może być grzybica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze byc grzybica,która jest zawsze ogólnoustrojowa,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli już objawy są silne to idź do ginekologa z mamą. Możesz poprosić, żeby nie była obecna podczas badania, jednak musisz być z prawnym opiekunem. Nie bój się, wizyta nie jest taka zła. A żeby sobie tak doraźnie pomóc to smaruj okolice intymne żelem lacibios femina, który zakwasza skórę okolic intymnych, ma pH 4.5, kwas mlekowy i chlorheksydynę, więc działa przeciwgrzybiczo i bakteriobójczo. Złagodzi pieczenie i swędzenie, nawilży a przy tym nie uczuli, bo jest bez SLS, SLES, parabenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×