Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

słyszałyście? Pazerna pacjentka doktorka miliona żądaa

Polecane posty

Gość gość

sprytny babsztyl, najpierw oficjalnie na nfz ( a wiadomo kto chce wyskrobać to się nie czai) potem nagłośniła i zrobił się medialny szum a teraz MILIONA żąda od szpitala ( czyli wyciąga łapy pośrednio od nas podatników) tylko w imię czego? Co wyceniła na milion?-przecież nie życie niechcianego dziecka :o ludzie to by rodzine wlasna sprzedali za parę groszy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko, szpitale są ubezpieczone. Ubezpieczyciel zapłaci. A babce się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedzie miala na kolrjne invitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz o tej francy od Dr. Chazana, jak tak, to to była uknuta intryga! Dlaczego wybrała sobie szpital św. rodziny?, no powiedz???? Jeszcze chcieli odwrócić uwagę od tych wszystkich wydarzeń, golgota picnik i gęby sikorskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gówno jej się należy, zamiast zajmować się Dr. Chazanem, który słusznie postąpił, zajmijcie się tymi idiotkami, które idą po in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, nie miała gdzie pójść do szpitala tylko wybrała sobie świętej rodziny i lekarza pro rodzinnego :o to tylko pokazuje ze sprawa była nagrana od początku - zrobimy szum, zadyme odpali się idiotce kase i wszysty beda zadowoleni :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo pro rodzinny doktor Chazan kilkanascie lat temu robił skrobanki na zyczenie za łapówki a teraz sie nawrócił morderca z****** . to od niego powinna zarządac tego odszkodowania nie od szpitala stac go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie piszcie mi już o tej jędzy, która znienawidziła swoje dziecko dlatego, że było ono chore i zależało jej tylko na kasie a nie na dziecku. Taka k***a powinna zdechnąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewne kobieta wybierając się do lekarza nie wiedziała że ma chore dziecko... Przecież nie powiedzieli jej tego na pierwszej wizycie. A z ciebie smerfetka to taka chrześcijanko... To taka że ho ho... To tak po chrześcijańsku obrażać bliźniego? Idź się leczyć hipokrytko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że zrobiła to wszystko specjalnie- zrobiła sobie dziecko z tak licznymi wadami, a potem sama sobie odmówiła aborcji, przeżyła traumatyczne chwile, tylko po to, żeby jednego zasrańca udupić- takich kretynek jak wy, to dawno nie czytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siasialasia
Gość 15:21 daje 100 że w kościele w pierwszej ławce siedzisz!! A tu jadem plujesz! Uważasz że Bóg dał Ci prawo obrażać innych? Nawet nie znasz tej kobiety. Jakim prawem ją oceniasz?? Ja nie wierzę w nic co mówią media. Połowa to prowokacja a połowa nie prawda. Ta kobieta nigdy słowa w telewizji nie powiedziała. A ja nie znając jej wersji nie będę jej oceniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smerfetko , podaj adres wysle ci mega fajny moherowy berecik:-) z antenka, to moze w podrozy do lichenia tez bedziesz mogla odbierac telewiaje trwam. Naprawde czasami brakuje mi slow na ciemnote naszego spoleczenstwa. Gdyby jedna z druga stanely orzed takim wyborem, byly w podobnej sytuacji to moglyby sid wypowiadac, ale tak? Majac zdrowe dzieci, fizjologiczna ciaze? Nie macie prawa oceniac tej kobiety. Uwazam ze naleza sie jej te pieniadze, z ta roznica ze to profesorek od siedmiu bolesci powinien jej zaplacic. Ze swoich zaoszcaedzonych ze skrobanek w przeszlosc pieniedzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek krupski
Dobrze należy jej się, trzeba udupić chazana tego śmiecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytajcie sobie ten opis motto smerfetki sama się przyznaje, że jest jełopem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobrze kobieta robi, moze kolejnemu doktorkowi nie zachce sie decydowac za kogos, a to odszkodowanie powinien Chazan z własnej kasy płacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, nie miała gdzie pójść do szpitala tylko wybrała sobie świętej rodziny i lekarza pro rodzinnego pechowiec.gif to tylko pokazuje ze sprawa była nagrana od początku - zrobimy szum, zadyme odpali się idiotce kase i wszysty beda zadowoleni pechowiec.gif x x Ten lekarz jest tak pro rodzinny, że zrobił dziecko kochance, a potem porzucił żonę. fakt pro rodzinny facet wyszedl z założenia że najlepiej założyć kilka rodzin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha no to po chrześcijańsku pan profesor żyje. Nie ma co!! Stary hipokryta! Sam się do telewizji pchał że podpisał te lipną klauzulę a teraz ma pretensje że szum. Mój mąż jest lekarzem i uważa że taki nie powinien leczyć. Jest jasna zasada: "po pierwsze nie szkodzić"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha! od razu było wiadomo, ze ta baba zrobiła z tego taką aferę żeby wybulić niezłą sumkę :D ale milion? no chyba ją poje/bało :O ludzie o wiele gorsze tragedie przeżywają i tyle nie żądają, a przpomnę, że jakby naprawde chciała to by usunęła u innego, sama wybrała że jednak je urodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chazan kretyn to akurat milion skrobanek przeprowadził, a teraz na starość wielkie nawrócenie hahaha śmiać mi się chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta baba już któryś raz korzystała z in vitro (bodajże piąty) to znaczy, że wcześniej jej dzieci tez nie były "udane" więc dobrze wiedziała, że istnieje spore prawdopodobieństwo tego, że znowu urodzi się jakieś niedorobione a wiec po chooya poszła do lekarza pro-life ja się pytam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten doktorek jest k***a pro-głupi! Wy się wszystkie katoliczki za dychę, weźcie zamknijcie bo żenada aż to czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, że Chazan złamał prawo to nie oznacza, że ta pacjentka jest święta i bez winy. Świadomie wybrała szpital katolicki i świadomie urodziła zdeformowane dziecko. I jeszcze miliona paniusia żąda? Hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty siasialasia z 15.25 to ja z 15.21 jestem i powiem Ci że do kościoła chodzę raz na kilka miesięcy i raczej stoję przed kościołem z dziećmi a nie ławce nawet nie pierwszej, księża w*******ą mnie też, tak jak komuchy, pedały i inne lewackie ś****wa. Mam dosyć radykalne poglądy i uważam, że połowa tego plugawego społeczeństwa powina wisieć na latarniach. A do kościoła nie chodzę za często, moherem nie jestem ( moherów i dewotów też nie znoszę ) ale za aborcją też nie jestem, i każdego za aborcję z chęcią sama bym rozstrzelała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie trzeba być katoliczką żeby widzieć tu brak logiki frustratko jedna a kazać "zamknąć gębę" to możesz swojemu psu co najwyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Świadomie wybrała szpital katolicki i świadomie urodziła zdeformowane dziecko. I jeszcze miliona paniusia żąda?" swiadomie to Chazan ta ciaze poprowadzil i powinien za to z własnej kieszeni zapłacic a Twoja wypowiedz zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr Chazan nie był lekarzem prowadzącym tą ciąże. Weź się trochę podinformuj jak chcesz się tutaj wypowiadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siasialasia
Ja też nie jestem za aborcją. Ale uważam że jeśli miała do niej prawo to jej decyzja. Sytuacja w jakiej znalazła się ta kobieta, dla nas matek, posiadających zdrowe dzieci, to abstrakcja. A dla tej kobiety to rzeczywistość. Nie sądzę by zrobiła to dla pieniędzy. Było to dla niej zapewne bolesne przeżycie. I zrozumie ją tylko matka która sama straciła dziecko. Ja zamiast nią gardzić wolę jej po prostu współczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem katoliczką idiotko :D wrzucacie każdego nie-lewaka do jednego worka z katolami, bo boli was to, że ktoś mimo tego, ze nie jest katolikiem potrafi być po prostu obiektywny albo być bardziej po prawej stronie :) ale takie antyklerykalne oszołomki jak ty są nie raz większymi fanatykami niż nawiedzeni katole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×