Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juliaa2222

Smart Lipo - jakie efekty? Jest tu ktoś po tym zabiegu?

Polecane posty

Gość juliaa2222

Proszę o wrażenia po tym zabiegu. To nowa alternatywa dla liposukcji ale nie wiem o tej metodzie za dużo. Najlepsze są opinie osób ktore już to przeszły. Czy jest tu ktoś po Smart Lipo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beziimienna
Ja jestem po smart lipo bryczesó. Zabieg rewelacyjny na zasadzie bryczesy są i ich nie ma. Robiłąm w Sulecinie u dr Kasi Turczyńskiej. Zabieg trwał 2 godziny, zapłaciłam 2 tysiące. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hooly Mooly
Jakiej wielkosci miałaś bryczesy, czy w spodniach były widoczne? Moje są w stosunku do figury bardzo widoczne, jestem szczupła, a bryczesy to 1/3 mojego tyłka. Czy na takie duze tez ten zabieg pomoże? Jestem bardzo zainteresowana, napisz proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezimiennaaa
Średnie, widac je było w kostiumie kapielowym i w dzinsach. Przy tym zabiegu widzisz, że zostawiasz swój tłuszcz z bryczesów słoiku, mojego zostało 600ml. Nie wierze w brak efektów, bo masz tłuszcz w słoiku, nikt go tam nie dolał, tylko wyssał Ci lekarz z twojego ciała. Sądzę, że są to zabiegi dla osób, które sa ogólnie nie brube ( nie bedę brutalna). Jak zrobisz np. bryczesy a ogólnie jestes \"przy kosci \" to niewiele ci to da bo mniejsze bryczesy tylko z lekka wpłyną wyszczuplająco na twoja sylwetkę, musiałabys robić więcej zabiegó na inne partie ciała. Takze, konkludując, jezeli masz wyssany tłuszcz z jakiej części ciała, masz go w słoiku, to jak nie ma efektów. Przeciez masz go mniej w bryczesach, bo przeszedł do słoika. Ale jak jestes spaślaczkiem to i tak nim bedziesz po wyssaniu tłuszczu z bryczesów. Pomysl o tym. Życie jest jedno, dlatego warto mniej jeść. Życie nie jest po to żeby jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po Smartlipo
Pytanie zadano prawie rok temu, ale może innym przyda się informacja na temat SmartLipo. Jestem zaskoczona wypowiedzią "bezimiennej", że po Smartlipo miała odsysaną tkankę tłuszczową. Przecież cały urok Smartlipo polega na tym, że jest to jedyny laser, który tak rozbija tkankę tłuszczową, że nie ma konieczności odsysania. Tłuszcz sam się wchłania. Ja miałam robiony brzuch u dr Mrozowskiego i też upierałam się przy odsysaniu po zabiegu. Na moją prośbę dr odessał trochę tłuszczu, ale w końcu przekonał mnie, że nie jest to konieczne. Po powrocie do domu zaczęłam grzebać w internecie i na stronie producenta Smartlipo znalazłam informację, że przy Smartlipo nie odsysa się tłuszczu stąd urok zabiegu Smartlipo. Tłuszczyk faktycznie sam się wchłonął i teraz mam znacznie mniej za paskiem. Brzuch robiłam w październiku. Za tydzień idę robić tzw. "chomiki" i na pewno nie poproszę o odsysanie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość23
Hej, ja własnie mam podobne pytanie: 1. Czy ktoś robił sobie zabieg Smart Lipo, Vibro Lipo lub Liposukcji w okolicach kostek, kolan i łydek? 2. Jakie są efekty? czy jest ból pozabiegowy? jaki jest okres rehabilitacji? czy ktoś miał jakieś powikłania? 3. Czy ktoś może polecić jakieś inne skuteczne zabiegi na wyszczuplenie okolic kostek, łydek, kolan inne niż "operacyjne"? 4. Czy ktoś może coś powiedzieć o tym zabiegu robionym np. u Dr Chomickiej-Jandy, dr Radzikowskiej lub dr dr Szczyta? Robiłam lipolizę okolic kolan oraz wiele innnych zabiegów, które miałby dać efekt, ale niestety bez żadnych efektów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bondzo
witam.Czy ktos mial robiony zabieg smartlipo na pomniejszenie piersi.Dotyczy to sie męszczynz..Czekam na jakies opinie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomijany67
tak, ja miałem i jest ok, trochę bolało na następny dzień i wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanessas
Jestem po zabiegu smartlipo.Robiłam bryczesy,uda wewnętrzne,kolana oraz lipolizę iniekcyjną na tył ud;( Dzisiaj mijają 2 tygodnie. Pierwszy dzień nie był najlepszy:opuchlizna,krwiaki i mega ból podczas np.wstawania z fotela(wolałam cały czas chodzić,wtedy mniej bolało). Trzeci dzień to zakładanie plastrów szwowych.Po 5 dniach schodzi większość opuchlizny i można swobodniej się poruszać,jednak cały czas w ubranku uciskowym. Po tygodniu szwy zaczynają swędzieć,tzn,że się goi(?) Po 2 tygodniach mam mniej siniaków i zauważam już nowy,lepszy kształt nóg.Mam jednak jeden problem,właściwie 2. Po pierwsze :nie wiem,kiedy i jak ściągnąć te plastry szwowe(boję się,że otworzę rany). Po drugie:mam nierówność wewnątrz jednej nogi i nie wiem,czy to przejdzie. Czy ktoś miał podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hooly Mooly
Robiłam bryczesy i wnetrze ud, miałam nierówno na dole bryczesa, ale to trwało tylko jakiś czas po zabiegu, wzięłam 15 zabiegów endermologii, serię masażu klasycznego i rozeszło się. Na forum często piszą o tych nierównościach, ale one się rozchodzą, nikomu nie zostaje na stałe, widocznie tak jest. Zastanaiwam się nad kostkami, jakby je trochę wymodelować, też lipolizą laserową, czy coś innego tak działa? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
vanessas, gdzie robiłaś i za ile? i czy z odsysaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abdrop29
Hey dziewczyny, Jestem 4 dni po smartlipo, mialam robione, uda, kolana, brzuch i boczki. Boczki i brzuch ok, lekkie sniaki i opuchniecie ale nogi poprostu masakra!!! Cale opuchniete i masywne krwiaki ale powaznie caly tyl nogi od posladkow po lydki, wygladam jakby mnie samochod potracil! Kolana tak mi napuchly ze nie wchodze w zadne spodnie (9cm) mam zamiar sie skontaktowac z lekarzem jutro ale poki co czy ktoras z was miala takie krwiaki i opuchlizne? Chodze wmiare normalnie, lekko kulejac i nie boli mnie nic. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baziimienna
Ja tez tak miałam na bryczesach, to chyba tak jest zawsze, także nie przejmuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanessas
Tak,opuchlizna na początku jest spora,ale dzisiaj jestem 3 tygodnie po zabiegu i wyglądam znacznie lepiej:) Zabieg robiłam w Sulęcinie.Zapłaciłam 4800PLN. Tak ,jak myślałam:podczas zdejmowania niektórych szwów rany otworzyły się:( Jednak nie zakładałam nowych opatrunków,przemyłam wodą utlenioną i goi się samo. Siniaki były okropne,ale one też już prawie zeszły.Mieszczę się w stare dżinsyi nogi są wyrażnie smuklejsze. Obecnie zastanawiam się ,jak pozbyć się całkowicie cellulitu.Macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanessas
Aha,nadal noszę ubranko uciskowe.Im dłużej,tym lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dryyy
Napisz proszę czy jesteś zadowolona. Też wybieram się na smartlipo celem ujędrnienia skóry po liposukcji. A Może jeszcze coś sobie dorobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MZM
Trzy dni temu miałam robiony zabieg na okolice podbródka, uda wewnętrzne i kolana. W Katowicach u dr Mekle. Polecam tego lekarza i jego zespół. Bardzo miłe przyjęcie, wszystko dokładnie wyjaśnione.Jestem w ubranku (podbródek do tygodnia, a uda + kolana do miesiąca). Opuchlizna na podbródku jest niewielka, trochę był na początku dyskomfort przy jedzeniu ale teraz jest już OK.Doktor powidział, że po tygodniu opuchlizna powinna zejść - najszybciej właśnie z podbródka. Potem uda a na końcu kolana - podobno one "dochodzą do siebie" najdłużej.Przez te kolana trudniej wchodzi się po schodach, ale nie jest źle.Zdecydowanie bardziej mnie bolało po cesarce.Już się nie mogę doczekać jak będę wyglądała ! Aha ! W cenie są też 3 zabiegi IRF - nieinwazyjny, komfortowy zabieg techniką mikrofalową (oddziaływanie fal radiowych na kolagen) stymulujący produkcję nowego kolagenu przez osadzenie ciepła w głęboko położonych warstwach skóry. Rezultatem jest znacząca poprawa napięcia i tekstury skóry, co daje bardziej młodzieńczy wygląd przez naprężenie skóry, redukcję cellulitu i lokalnych złogów tłuszczu na twarzy i ciele. Zaczynam w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menwemen
O super ze ktos z Katowic napisal :) Tez chce miec zabieg w Centrum Estetyki. Ja chce sie pozbyc lipomastii (za duzo tluszczu w meskich piersiach). Mam pytanie czy w cene jest wliczone ubranie uciskowe i czy wykonuja tam zwykle smartlipo czy smartlipo z odsysaniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanessas
Tak,jestem zadowolona.Całkowite efekty za 2 miesiące.Dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MZM
To jest Smartlipo z odsysaniem (sama widziałam ). W cenie jest ubranko do zabiegu, ubranko uciskowe i zabieg IRF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menwemen
Acha czyli mialas z odessaniem :) Musze sie w koncu zdecydowac na ten zabieg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MZM
Jeśli zależy Tobie na zabiegu przeprowadzonym przez doktorka (polecam) to dopiero jest szansa po połowie czerwca, wcześniej się urlopuje.Najlepiej robić przed wekendem (czwartek, piątek), żeby mieć kilka dni na "dojście do siebie" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kekerefecici
Do menwemen - ja miałem usunięcie tkanki tłuszczowej z piersi za pomocą zabiegu smartlipo. Zabieg wykonywano w połowie kwietnia. Dziś, po upływie 1,5 miesiąca mogę stwierdzić, że zabieg bardzo zgrabnie usnął .... 3.000,00 PLN z mojego konta bo nic więcej .... nooo może ułamek procenta jest lepiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mindołek
Ja robiłam boczki. Obecnie nie wylewają mi się z jeansów. 6 cm w obwodzie mniej. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś jeszcze tu zaglada
chcę poddać sie temu zabiegowi, czy jestescie zadowoleni? Czy polecacie ten zabieg? Czy jest skuteczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kekerefecici
ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !!!! Zabieg usunięcia ginekomastii usunął tylko kasę z konta - 2 i 1/2 miesiąca po zabiegu i ZERO efektów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elena19
witam, chciałabym sobie zrobic smartlipo łydek oraz kolan, bylam juz na 2 konsultacjach w 2 roznych klinikach, ale nie jestem jeszcze do konca przekonana czy sie zdecydowac na ten zabieg, szczegolnie gdy czytam jakie sa pozabiegowe konsekwencje 1)czy ktos moze napisac jakie efekty przyniosl mu zabieg smartlipo lydek, np o ile sa mniejsze w obwodzie i czy rzeczywiscie zmiany sa widoczne? 2) czy ktos robil ten zabieg u doktora Mrozowskiego w łodzi? proszę o odpowiedz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×