Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

smartfon z najlepszym aparatem

Polecane posty

Gość gość

W itam wszystkich Jaki smartfon według was robi najlepsze zdjęcia (możecie podać kilka modeli ) dobrze by było jakby był to smartfon z Androidem Dodam nie interesują mnie Nokie i iPhony Najbardziej chodzi mi o barwy kolorów (żeby była żywa, a nie wyblakła) na zdjęciu oraz nasycenie. Mam obecnie Samsunga Galaxy S4 i zdjęcia są dobre lecz gorzej z nasyceniem interesuje mnie telefon do dwóch tysięcy proszę o wasze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Xperia X.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iphone 6s+, androbiedo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myślicie o sony xperia Z3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iphone ma tragiczny aparat z 12 mpix telefon ze specyfikacją z 2012 roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej pory najlepszy aparat z telefonów, które używałem miała nokia lumia 930, jakość zdjęć lepsza niż z cyfrówki. Teraz jest ona dość tania, sprawdź sobie oferty od operatorów na jakiejś porównywarce, np. komórkomacie, może uda ci się coś z nią trafić, a jeśli nie to solo. Generalnie serio daje radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogo098
Dla jasności. To nie mpix są wykładnią dobrych zdjęć a obiektyw. Im wyższej jakości tym zdjęcia są lepsze. Mam idola 4 i robi całkiem fajne zdjęcia. Trzeba przyznać, że alcatel postarał się. Śmiało można powiedzieć, że jest to też najlepszy telefon muzyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arinka
Samsung S7, LG G5 to chyba najlepsze fotograficzne smartfony. Ja byłam szczególnie zachwycona G5 jak oglądałam go w teletorium, ciągle kusi by go kupić. No i jest sporo tańszy od S7 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
Ciężko powiedzieć. Pytasz o nasycenie na ekranie smartfona czy monitora? Przy 2000zł to też nie tak łatwo o najlepszy aparat. Poszukaj serwisów które specjalizują się w testach foto w smartfonach. LG V20 przekracza tą kwotę ale ma 3 aparaty i wypas funkcje foto i audio. Ale kiedy w EU to nie wiadomo. Acz warto odłożyć bo mało które obecne fony dostaną Androida 7. Nawet LG V10 (też świetne foto, ten bym Ci najbardziej polecał jeśli bezpieczny Android Cię obejdzie bo nie zapowiada się że dostanie Android 7).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siriana
Lg V10 jest po 2300zł na euro.com.pl i komputroniku.pl. LG G5 (świetne foto ale ma słabą baterię). Seria Huawei P9 dobra ale brak OIS a to też wpływa na jakość zdjęć. Xperia XA podobno dobra. Xperia X Compact ale za droga jak na specyfikację. Optyka powyżej f2.0 odpada (wyjątek Lg V10). Przedział od12 do16 MPixeli wystarczy. Asus Zenfone 3 (modele ZE552KL, ZS550KL, oraz ZS570KL) bym rozważył acz bateria niewymienna i bloatware'u ciut jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statham
Rozwiąż zagadkę i wygraj jeden z 5 Iphone 7 http://qmx7.pl/r/rbJIphone7 Chciałbyś wygrać najnowszego Iphona 6 ? Nie ma nic prostszego, wystarczy że rozwiążesz naszą zagadkę w jak najkrótszym czasie. Do wygrania jest 5 telefonów Iphone 6 najnowszej generacji. Sprawdź czy dasz radę rozwiązać naszą zagadkę. Podejmij nasze wyzwanie. DO WYGRANIA 5 SZTUK !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś pytał o xperie z3 ,mam,robi fantastyczne foty,chcialam kupic z5 ale jakośc fot taka sama,wiec finalnie zostałam przy z3 ,bardzo polecam,ma 23 pixle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam htc, ale powiem że alcatel idol 4 kumpeli robi lepsze zdjęcia, czasem ją proszę żeby mi fotki na bloga robiła bo są naprawdę dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwyedek
Rozwiąż zagadkę i wygraj jeden z 5 Iphone 7 http://tyi4.pl/r/rbJIphone7 Chciałbyś wygrać najnowszego Iphona 7 ? Nie ma nic prostszego, wystarczy że rozwiążesz naszą zagadkę w jak najkrótszym czasie. Do wygrania jest 5 telefonów Iphone 7 najnowszej generacji. Sprawdź czy dasz radę rozwiązać naszą zagadkę. Podejmij nasze wyzwanie. DO WYGRANIA 5 SZTUK !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasalgul
Siemka.Dwa tygodnie temu kolega powiedział mi, że Samsung rozdaje telefony S7,które były na wystawach, bo podobno nie mogą ich sprzedawać W piątek wszedłem na ich stronę i odpowiedziałem na pytanie konkursowe a dzisiaj przyjechał kurier z telefonem i jest super!! :D Polecam wam sprawdźcie sobie!! Tutaj możecie odebrać: http://hy34.pl/r/r1vSamsung-S7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam wam sprawdzenie tej strony: http://tyi4.pl/r/GxWkafeteria . Podesłał mi ją ostatnio kolega z klasy i powiedział, że bardzo łatwo można na jej wygrać nowego iPhone 7 i jemu się udało :P Według mnie warto próbować bo dużo osób wygrało. Ja mam takiego iPhone jak na zdjęciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiaczekk
ja mam X Pro i fajne foteczki robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucekk1
Sprawdz sobie na bestcena.pl tam masz bardzo dobre smartfony w najnizszych cenach. Ja mam p9 lite i z aparatu jestem mega zadowolony, ale wiadomo kazdy ma inne wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtinn
Ten obiekty Forevera z Frago.pl wygląda interesująco :) naprawdę poprawia to jakość zdjęć? :) to jest tanie to chyba kupię, warto sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweligorka
poprawia, ja kupiłam niedawno ten z frago tak dla testów by sprawdzić czy faktycznie działa bo i tak jest tani a okazał się naprawdę super gadżetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merry58
jesli chodzi o androidy to najnowszy samsung 8. Te zdjecia robia mega wrazenie, ostrosc jest super, barwy tez swietnie odworowane. Mam ten telefon od niedawna, ale naprawde stwierdzam, ze jest swietny tym bardziej, ze dorwalam go na bestcena.pl duuuzo taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
galaxy s8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pastuurek
a ja chce ogolnie aparat jakis dobry przegladam https://e-oko.pl/ ale nie wiem czym kierowac sie przy wyborze jaka marka jest najlepsza warto postawic np. na sony a6300 zna ktos ten model aparatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chłopakowi kupiłam Lg- M320n i jest zadowolony aparat jest bardzo dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×