Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam maly problem

Smierdzace stopy

Polecane posty

Gość mam maly problem

Sierdza i poca mi sie stopy:o Myje sie codziennie,nie mam jakis zmian chorobowych na stopach. czy ktos mi powie dlaczego??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam maly problem
ja to roznych talkow uzywam:o ale po 8h chodzenia w butach nie pomaga:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym obstawiala ze moze to byc po prostu grzybica (moze nie znaczy musi) bardzo latwo ja zlapac. glupio sie przyznac kiedys tez zlapalam. wyleczylam sie Miconalzelem on jest na recepte. dermatolog?? to chyba rozwiazanie. a! nie na recepte jest daktarin. ale jest drogi (ponad 20 zł) sprobujcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam maly problem
nie to nie grzybica,chyba ze mozna ja miec bez objawow:o mama wysyla mnie do lekarza ale to obciach:o co powiem dziendobry panie doktorze smierdza mi stopy:o A moze cos z apteki????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewqa2
Daktarin, Lamsilat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikrus
ale tu nie ma mowy o grzybicy, tylko o potliwych stopach. Ja tez mam taki problem. Buty - only skora, adidasy odpadaja, grube bawelniane skarpety i mycie nozek 3 razy dziennie i zminianie skarpet... Innej opcji nie ma:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brondynka
Nogi myć tlko raz dziennie, tak mi powiedziała pani dermatolog. Na noc umyte posmarować Antidralem (14 zł). Nie używać kremów, bo rozpulchniają skórę i żyja w niej te paskudne gzrzyby. Smarować stopy sokiem z cytryny zamiast kremu. Ten brzydki zapach to właśnie początkowe objawy grzybicy, a zarazić sie można wszędzie, w zdawałoby się najczystzych miejscach, na basenie, w przynieżalni sklepowej... Buty dezynfekuję formaliną, Formaldehyd można dostać w aptece robiącej leki. Buty włożyć do foliowej torby, spryskać formaliną w środku, szybko zawiązać torbę, po paru godzinach wyjąć i sobrze wywietrzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam ten problem
dosłownie w butach mma mokro, a myję co najmnije dwa razy dziennie rano i wieczorem plus dezedorant teraz schola ale to nic nie pomaga, poprostu śmierdza mi stopy i to baardzo ... buty równieź nie byle jakie, mi już po 3 - 4 h od załozenia zaczynajż śmierdzieć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet jesli nie grzyb
i gdy nawet wlozy czyste, umyte , pachnace stopy wlozy sie w buty,w ktorych juz nogi nam zasmierdly problem sie znowu robi...chyba wlasnie to buty trzeba wietrzyc, dezynfekowac itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stopy
się myje a nie wietrzy,to napewno nie beda smierdziały:)heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie gdzie mozna teraz kupic krem przeciwpotowy kaniona? tylko on mi pomaga a sie konczy , w jednym sklepie int. chca 21 zl za przesylke a reszta niby jest ale nie da sie kupic, blagam dajcie link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klusunia
mam ten sam problem i nie wiem jak sobie z nim poradzić antidral nie działa, buty skórzane to za mało a niestety na grzybice nie moge zwalić, bo juz jestem po wizycie u dermatologa. nic nie skutkuje pozostaje jedna szansa dla mnie może sie uda, ... etiaxil, jak on nie pomoże to nie wiem co dalej.... ratujcie mozna zgłupieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturekD Z
Mi tez strasznie zapierdalaja stopy niewiem co mam poczac koledzy mnie juz nie lubi:/ ja niewiem:( Nogi smierdza mi jak chuj :D czasami mi sie zygac chce :) nie mam sie z kimk pierdolic bo wszyscy uciekaja od mnie bo jebie jak szambo:D POMOCY!!!!!Rodzice chcieli mnie z domu wyjebac bo juz nie moge mnie wtrzymac:DSpokojnie sie obiadu nie moglo zjesc bo oczywiscie moje nogi zapierdalaja szmabem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fredzio
Wkładki w Rossmanie Frische Sohlen 8 par ,każda na ok. tydzień ,12zł rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkko
Kwas Borny lub Borowy różnie sie mówi.Biały proszek dostępny za grosze w każdej aptece.Należy wsypać do skarpetek,rajstop,butów.Z początku jest nieprzyjemnie bo czuje się jakby piasek ale rozpuszcza sie szybko i dział arewelacyjnie.Ja stosuje ponad dwa lata i nie mam żadnych problemów ze stopami,owszem stopy sie pocą ale żadnych zapachów nić.Należy troszką go wsypać do czystych skarpet,rajstop,butów i ok .Należy używać regularnie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedno z rozwiązań
1)po umyciu nóg w ciepłej wodzie i szarym mydłem undofen w spreay'u 2) moczenie stóp w wywarze z kory dębu 3) hartowanie zimną wodą 4) wytarcie do sucha ręcznikiem i dosuszenie stóp suszarką do włosów 5) używanie butów z wentylacją 6) używanie skarpet wełnianych/bawełnianych i codzienna zmiana skarpet 7)prawidłowe odżywianie 8) trening rekreacyjny na poziomie potu; wskazany basen z wodą chlorowaną i sauna sucha Szczegóły na: www.vademecum.zdrowia.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boska040
Urzywałam soli fizjologicznej pomagało, ochładzało i wysuszało stopy a ostatnio urzywam kremu do stup z olejkiem miętowym.Jest on przeciwgrzybiczny i bakteryjny, przynosi ulgę zmączonym i obolałym stopą a kosztuje tylko 6,90 trochę pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam może ktoś z was używał etiaxil do stóp bo ja stosuje go i nic nie pomaga tylko wysusza stopy i wybiela :( tzn.nogi opalone stopy białe od tego środka na stopki nie wiem czego mam już używać bo jak to nie pomogło to co może pomóc w tym przypadku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmazyna
Ja polecam spray do butów, żel do stóp i aromatyzowane wkładki do butów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam krem do stóp i dezodorant do obuwia Faromy- są to niezbyt drogie a skuteczne kosmetyki. Sprawdzałam w necie- na kremoteka.pl po ok. 10 zł. Dodatkowo jak najbardziej przewiewne buty tylko z naturalnych surowców (żadna pseudoskóra ani trampki), jak skarpetki to tylko bawełniane i nosić jak najmniej. No i jak najczęstsze mycie nóg oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysiazgazowni
Najbardziej potliwe są buty Nike . Po paru godzinach chodzenia w nich smierdzą mi strasznie stopy , tak jak moim 7 koleżanką które również mają buty nike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety to jest straszne kiedy smierdzą nam stopy i nic nie pomaga, tez miałam taki problem, ale podczas wizyty u rodziny w Walii znalazłam super produkt, jeszcze niedawno nie było go w polsce ale widzialam że juz pojawił się na allegro nazywa sie Neat Feat, produkowany jest w nowej zelandii, polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalalina
Ja mialam taki problem. Używam glinki kosmetycznaj firmy Benta jak ktos chce niech poczyta na ich strnce WWW.benta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANULETTA
Kupcie sobie " PEDIPUR " w aptece. Jest to puder w kremie. Cena około 10 zł . Sprawdzony i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehetnhn
a misie podobaja dziewczyny ktorym mocno pachna stopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikisha
Kobitki ! Posmarujcie sobie codziennie rano stopy pastą cynkową (cieniutka warstwa) i na to załóżcie skarpetki. Pasta cynkowa jest bakteriobujcza, po całym dniu w 'adidasach' nogi prawie nie 'śmierdzą' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Mąż pozbył się tego problemu w momencie kiedy zmienił dietę- ograniczył słodycze, napoje gazowane, solone przekąski, tłuste mięso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×