Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miodekmiodek

śmierdzi mi z ust chodż mam zdrowe zęby;(czy ma ktos podobny problem

Polecane posty

Gość miodekmiodek

hej! mam powazny problem zmagam się z nieprzyjemnym zapachem z ust. zęby mam zdrowe!zero dziurek,zero kamienia.byłam u laryngologa migdałki super w porzadku,myślała lekarka ze to od zatok może,miałam nawet robiona tomografie zatok wszytko ok.wyszło dała mi skierowanie do gastroskopie ale ja powiedziałm ze na to badnie nie pójde w zyciu bo sie boje;lakearka internistka dała mi tabletki bioprazol powiedziła ze jak to od żoładka to pomogą te tabletki ale niestety te tabletki nie pomagają. juz mam dość żucia gumy do żucia,narzeczony mi mówi nawet że mi śmierdzi z ust a mi tak głupio przed nim;( i przed znajomymi;(;( dbam o higiena jamy ustnej szczotkuje zęby po każdym posiłku i język a tu nic nie pomaga moja zmora się zaraz pojawia nawet 2 minuty po umyciu zębów;(dodam ze z nosa nieraz tez mi śmierdzi jak oddycham ,,tak jak od starego dziadka'' ale to czasami ja tego nie czuje ale mój luby mi mówi. czy macie nato jakąś rade bo ja mam juz dość płakac mi się chce;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodekmiodek
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz no mi...
a czujesz czasem pieczenie w przełyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz no mi...
bo to może być związane z niedomkniętym żołądkiem i refluksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvgnc38tgvugh39
poczytaj o kamyczakach, może masz to. To są takie żółto - zielonkawe grudki na migdałkach, tam się zbierają bakterie i dlatego śmierdzi. mówię poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodekmiodek
własnie nie czuje pieczenie w przełyku a moje migdałki sa ok.jakaś musi byc inna przyczyna ale jaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie mogą to być problemy z żołądkiem lub migdałami, a byłaś u lekarza pierwszego kontaktu? może Cię skierować do gastrologa lub po prostu zapisać coś do płukania gardła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodekmiodek
migdałki ok.byłam u laryngologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"skierowanie do gastroskopie ale ja powiedziałm ze na to badnie nie pójde w zyciu bo sie boje" po co zakładasz tutaj topik? nikt Ci tu nie pomoże skoro nawet widocznie NIE chcesz znaleźć przyczyny i NIE chodzisz na badania :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodekmiodek
jakto chodze po lekarzach tylko na gasttroskopie nie pójde a poto zakladam ten topik droga koleżanko aby zapytac czy ktos ma podobny problem i sobie jak z nim radzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodekmiodek
halo ktoś ma podobny problem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodekmiodek
bardzo śmieszne hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic śmieszne
To ci powiem Niedomykalność żołądka czy też przepuklina rozworu przełykowego.. to tak jakby zapach z żołądka przedostawał się do góry............ to daje takie objawy, ale najpierw przez wiele lat wcale nie musi być refluksu, albo refluks jest taki wewnętrzny i nie dochodzi do przełyku więc nic nie odczuwasz i nic nie piecze, a innych dolegliwości brak lub nie identyfikujesz tych dolegliwości (czasem ucisk zamostkowy czy niesmak po wypiciu choćby piwa lub wytrawnego wina, czy inne mało wyczuwalne. jak.... nieokreślony dyskomfort gdy wieczorem położysz się spać na zbyt płaskiej poduszce....) Jednak po latach , tak bliżej emerytury pojawi się pewnie choroba refluksowa . Praktycznie nie jest to uleczalne, przykra dolegliwość a czasami pewne zapachowe gumy i inne , mogą tym bardziej nasilać wydzielanie zapachu z żołądka, choćby mięta czy inne słodkie używki...pędzą sok żołądkowy ,,jest go dużo i się przedostaje przez barierę żołądlkową która jest nieszczelna. Jedynie gastroskopia może zdiagnozować taką przypadłość...dodam że prawie co drugi człowiek ma coś takiego ale w różnym stopniu. A zaostrzona postać choroby dotyczy ponad 10% ludzi. Są leki poprawiające napięcie w tych partiach układu trawiennego, są potrawy które ulepszają ten zapach. Poszukaj sobie chłopaka który nie ma wyczulonego węchu jak pies, takiemu naturalne zapachy nie przeszkadzają i nie wyolbrzymia problemu....a jak ktoś ma pierwotny psi węch(jest bliżej zwierza niż człowieka) to takiemu wszystko śmierdzi wiecznie nawet jeśli zapach nie jest zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodekmiodek
o jakich lekach mówisz możesz podac na\zwe z góry dziekuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość getgt
a może masz cukrzycę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akris
prześledź temat tutaj, "jedzie ci z ust jak shrekowi?"... tam znajdziesz dużo cennych uwag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często jest to oznaką zanieczyszczonego jelita grubego(pisze o tym Tombak, Jelisejewa, Małachow).Pewnie masz często zaparcia. Należy je oczyścić, najlepsza lewatywa urynowa, ew. kawowa lub ostatecznie cytrynowa.Poszukaj wiadomości tutaj na kafe lub w książkach autorów w/w.Albo wrzuć w google ,,gest muszli".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessicacwiekkk
hej. Mam dokladnie to samo za kazdym razem gdy cos zjem albo wypije to nawet po 4 godzinach dalej czuje tego smak. jest mi wstyd przed rodzina, znajomymi chlopakie. ciagle kupuje gumy na ktore wydaje mnostwo kasy. chodze po lekarzach ale kazdy wysyla mnie do dentysty. a ja naprawde mam bardzo zdrowe zebe.. czuje sie z tym strasznie nie komfortowo. nawet nie moge zamieszkac z moim chlopakiem bo jest mi wstyd. a przeciez nie bede codziennie na noc zula gumy.. juz naprawde nie wiem co mam zrobnic ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Jessiki :) nie zamieszkam z chłopakiem, bo śmierdzi mi z ust hehehe czy Ty masz równo pod beretem ? jemu to pewnie pachnie fiołkami. Do miodka :) Zrób wszystkie badania, i wtedy będzie wiadomo co jest grane i nie będziesz opisywać takich pierdół. Aż Ci zazdroszczę problemów w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×