Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Smoczek po mamie?

Polecane posty

Gość gość

Taka sprawa. Jestem w 7 mies ciąży. Moja mama ostatnio wyciągnęła skądś mój stary smoczek i powiedziała, że synek będzie nosić. Że ja tak lubiłam i on na pewno też będzie. Mnie się to wydaje niehigieniczne. Niby mama go wyparzyła, ale ten smoczek długo leżał, zresztą ja bym chciała kupić dziecku nowe rzeczy. Z drugiej strony nie chcę jej zrobić przykrości :/ Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brother
Po tylu latach to sie ta guma dziecku w gebie rosplynie i sie zadusi, niech se durnowata mama sama tego smoka ssie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz matce, że chyba zwariowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aż dziw bierze, ze taka kwestia jest wogóle rozważana przez autorkę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalna jestes?? Przykrosci nie chcesz zrobic?? wiesz co jest na tym smoczku?? taka zaraza ze moze zabic noworodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta guma moze byc juz przeterinowana i moze byc szkodliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko kochana! Kobieto w zyciu nie dawaj tego dziecku! Moja teściowa stare zabawki po swoich dzieciach, ponad 30-letnie, mojemu chciała dać to się nie zgodziłam bo w większości jakies miski brudne, pelne roztoczy... Tylko resoraka po mężu ma ;) ale SMOCZEK???!! Koszt nowego 10zl a dziecku chcesz dać stary i zlezaly? Uświadom lepiej mamie ze to chorubskiem dziecka grozi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak swoja droga to ja swojemu dziecku wymieniam smoczek co miesiąc... A nie co 30 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle co?!!! Plzzz, mam nadzieje że matce nie ulegniesz. Może do zdjęcia. Po pierwsze ten smoczek się rozleci jak ktoś pisał. Po drugie to jest sam syf. Po trzecie kiedyś jeszcze do niedawna smoczki były z gumy która parcieje po latach. Jest różniaca z silikonami - http://www.larkis.pl/index.php/pl/produkty/materialy/silikon sory za linka ale to ci powinno dać do myślenia. Nie możesz tak ulegać matce to jest aż śmieszne. Oni mieli mniejszą wiedze a my bardziej przerąbane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×