Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sędzia Kalosz

Smof kontra Wilk

Polecane posty

Gość Sędzia Kalosz

No wreszcie jakiś ruch w interesie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smof dziś szanowny panie wilk nie bede sie wypowiadac na temat czyjegos tchorzostwa pozwoli jednak szanowny, iz zauwaze, ze jestem jedna z osob ktorym to szanowny, mial obic ryja i owszem obiecalem , ze jak bede w polsce to sie po to obicie zglosze i co?? jeden mail, bez odpowiedzi, kolejny?? no popatrz, k***a serwery pocztowe pewnie wysiadly wiec niniejszym szanownego informuje jestem w polsce i owszem czekam na to obicie ryja podobno miales sie dostosowac i nawet podjechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A musi być koniecznie Wilku, czy jest Ci wszystko jedno od kogo zbierzesz wp*****l? Bo znam jednego gościa, który po amfie przegryza stalowe linki zabezpieczające od rowerów i strasznie się nudzi wieczorami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie jak historyczna walka Foreman- Ali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto przyjmuje zakłady? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sędzia Kalosz
zakłady przyjmuje profesor Dąb-Rozwadowski i ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sędzia Kalosz
spotkanie na ubitej ziemi, stawki po deklaracji podjęcia rękawic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3:1 na Wilka. Niewysoki, ale stał w młodości na bramce w klubie studenckim. Cały czas trenuje, nieobca mu jest sztuka przetrwania. Jego mocną stroną jest żelazna psychika i psychologiczne podejście do przeciwnika. Czy ktoś wie coś konkretniej o czalendżerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3:1 na Smofa.... wiem co mówię :) jak sie wk******i to ziemia drży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmmm lubie obu ze względu na moje erotyczne preferencje które pokrywają się z obydwoma osobnikami. Przy czym: Smof siedział na wątku bdsm i tu plus dla niego Wilk lubi brać kobiety siłą nie pytając o zgodę: punkt dla niego Wilk jest w związku raczej dominujący: plus punkt Smof: i tu nie wiem do końca czy jest dominujący? Bo nie chciał nic zdradzić... jeżeli jest uległy minus i wtedy wygrywa Wilk 3:2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doopa tam a nie zaklady ;) Wilk to z nazwy jedynie I jako choremu czlowiekowi nalezy sie wspolczucie bo przypadek nie rokuje ...a to ze ryczy stale te swoje W ,W ,W to tyle tylko ze jakala I tyle. Chce chlopina zaistniec to I dobrze :) Smoff to facet nie tylko z jajami ale I myslacy wiec kaleki nie bedzie szukal I bil no chyba ze sie ten nieszczesnik sam w rece wbije to wtedy jedynie wola boska;) Wilk siedzac w tej swojej norze jedynie wyje z podkulonym ogonem I jak nie poswiecicie mu uwagi to bedzie te swoje W. tylko w ubikacji palcem mogl napisac. Nie lubie takich igrzysk gdzie ktos z pajaca robi bohatera wiec nie postawie na nikogo;) wierzac ze I Smoff oleje ignorancja pana powsinoge co to niby z gor a nie zgor hehe ! Zostawil bym go z jego wymyslami I niech pisze dam do siebie te swoje odezwy narodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smof ściemnia, że pisał do Wilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za Smof'a :) Chociaż zdecydowanie wolę Go w innej roli. Coś tam robi by o nas, facetach nie mówiono źle. Szkoda by Jego talent zmarnował się na przewałki z Wilkiem :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisanie do wilka jest rownie efektowne co plucie do morza I sprawdzanie ile poziom wody sie podnosi ;) wilk to wilk i nic mu juz nie pomoze wiec po co go szczuc na kogos? Poujada powarczy I tyle ! Lepiej pomyslcie jak by go dokarmiac bo owiec malo a zima ma byc ostra:( wiec by znow po smietnikach nie szukal to zrobmy akcje "paprykarz szczecinski I wino " by ten marny symbol wolnosci przetrewal bo na razie to jedyny egzemplarz taki nieogarniety i nijaki a szkoda by futro wylenialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk to debil - i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przekazuję dla zwycięzcy tonę jabłek, co ich Putin nie chciał. Wyżerka w sam raz na zimę. Niech wygra lepszy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tak szczytnym celu, zastanowię się nad oddaniem siebie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapalony kibic
Będzie transmisja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetny pomysł. Lecę sprzedać historię to tvn-u :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dokupimy do jablek cukier I drozdze to mamy Wilma z glowy do drugiej zony hehe a teraz czas juz chyba skonczyc temat sierciucha zanim smoof nie zalozy mu obrozy I kazdy zobaczy ze to jedynie pekinczyk zmieszany z losem :( niech sobie zyje w koncu tez ma prawo byle nie ujadal ;) a Smoff pewnie znajac zycie wytresuje go wiec bez obaw;) jeszcze z wilka da sie zrobic psa przewodnika dla GOPRu bo pomoc z gor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tato ale jest tak fajnie :D Ja nie chcę kończyć ;) No dobra :( Zamykamy temat ;) :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kredek, wypnij sie... mam ochote wsadzic ci swojego fiuta w dupkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ich i tak nie odzyska. Pewne schematy się powtarzają. Nie ma Duchełłe, jest Wilk. To samo badziewie, ale w innym opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam badziewie zaraz. Ja się dzisiaj świetnie bawię jego kosztem. :D Wiem, nieładnie :( ale on i tak nie łapie, więc bez różnicy chyba ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromowładna
Ja stawiam na wilka. On i tak nawet jak przegra to będzie pewny że wygrał i wszystkim to będzie wmawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy to im może co najwyżej ręczniki na ring przynosić, juz chłopaczynka nie wie gdzie się wbić, na kazdym temacie woła o uwagę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że się wytłuką miedzy sobą i połamią "kredki", ;) próbując pomalować swój świat na kolorowo. Kto mi wtedy stanie na przeszkodzie, by powiedzieć Gromi, że cudownie wygląda... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×