Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

sms z internetu

Polecane posty

Gość gość

cześć ... dostałam smsa z internetu.... było że jestem pasorzytem, ze za grzechy sie placi itp. nie ułozylo mi sie troszku w zyciu Nie moja wina, po prostu moj facet nie potrafil wybrac ja czy zona i dzieci niby wybral mnie ale nie wzial rozwodu A potem jego corka zaczela mieszac miedzy nami Potem poznalam drugiego tez niby w separacji Bylo dobrze pod wzgledem finanoswym, wszystko placil, prawdziwy mezczyzna ale potem jakies problemy z dzieci Wiecej czasu spedzal z byla zona dziecmi niz ze mna Dobilo mnie to wrcilam do polski, niestety bez pieniedzy, bo nie pracowalam Mieszkam u rodzicow i oni mi pomagaja Podejrzewam ,ze tego smsa wyslala mi siostra, z ktora sie non stop kloce Glupia gowniara sie wtraca w nieswoje sprawy czy moge udowodnic z czyjego komputera ten sms zostal wyslany ? bo to nie jest sms z telefonu tylko z internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siostra sie wypiera, ze nie ona a ja jej chce udowodnic i rodzicom ,ze to ona podla i zawistna krowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy moze mi tu ktos pomoc ??!?!!?!?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za prostaki tu siedza, nikt nie chce pomoc !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tak czytam cie autorko to mysle, ze jestes wredna i na dodatek tuman nieznający ortografii A jesli to prawda co o sobie piszesz to rzeczywiście jestes pasoŻyt i nawet jakby to siostra napisala to ma racje I ma prawo sie wtracac, bo zyjesz na koszt rodziny pasozycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wacław Biurek z Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki waclaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brat Antosi przecież :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, jesteś pasożytem i bez mózgu w dodatku z kompletną nieznajomoscia natury facetow, masz 15 lat? Ze dwa razy dalas się nabrać żonatym facetom? Widać każdy Ci kit wcisnie hehe... a teraz upatrz sobie trzeciego zonatego, może ten się rozwiedzie :D i utrzyma Cie, nie będziesz musiała pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ahahah jakbym czytala o swojej szwagierce tyle ze ona zaliczyla z 5 zonatych albo oni ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×