Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marudella

Soczewki iWear , proszę o opinie

Polecane posty

Gość marudella

Czy ktoś z Was używał soczewek kontaktowych iWear z Vision Express ?? Ciekawa jestem czy są dobre i kto je produkuje dla VE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam ja
VE nie produkuje własnych soczewek, tylko nalepia własne nalepki na markowe soczewki ja noszę soczewki Ciba, sprzedawane pod marką VE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam ja
no ja noszę soczewki Ciba Vision, kupione w VE pod marką VE (pod nalepką VE jest opakowanie Ciba) być może VE produkuje również swoje marki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudella
A jakie nosisz te soczewki iWear ? Miesięczne czy 2-tygodniowe ?? I ile one kosztują ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam ja
Miesięczne Nie pamiętam dokładnie, ile kosztują, coś powyżej 200 zł za pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) miałam ww soczewki ... tylko dlatego, że poleciła mi pani w vision (bo tam robiłam badanie wzroku) i to był błąd .... nie polecam nikomu ... oko mi się wysuszyło, no i był problem, bo coś sie tam zaczęło robić ... nosiłam chyba pół roku ... może trochę więcej .... używałam kropli nawilżających ... czyli wszystko zgodnie z zaleceniem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Losos23
Nie kupujcie takich przerabianych swinstw. Po pierwsze Vision Express oszukuje (ceny maja czasem 2 razy wieksze niz u normalnych optykow) ,po drugie te soczewki to totalne dono, sto razy lepiej kupic markowe B&L czy J&J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka 81
w zyciu nie czytalam wiekszych bzdur powiedz mi jakim prawem wypowiadasz sie na temat soczewek szczegolnie tych skoro niejwyazniej nie masz pojecia na ten temat.soczewki firmy i wear sa produkowane przez cibe jest to dokladnie o2 optix.natomiast jest 2 soczewki sa produkaowane przez clear lab uk.to samo jest z plynami sa produkowane przez czolowe firmy tylko pod logo i wear ! ana drugi raz radze dokladnie sprawdzic czy ma sie pojecie w danej dziedzinie zanim zacznie sie pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iWear są fatalne, nie polecam, kupiłam je raz, po czym po paru dniach wywaliłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samo_Zuo
Te soczewki jest produktem private'owym sieci VE. Jest to soczewka silikono-hydrożelowa ogólnie dostępna produkowana przez jedną ze znanych firm kontaktologicznych, ale pakowana specjalnie dla VE. VE nie produkuje SWOICH. Nie wiem gdziescie takich rzeczy sie wiewiedzieli ale to niezla bzdura. Zmiencie informatorow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam_zly_dzien
Ja opierając sie na własnym doświadczeniu soczewek iwear nie polecam. Kupiłam jakiś rok temu, zachęcona w salonie. To były moje pierwsze soczewki,o ile pamiętam mają wysoką przepuszczalność powietrza, i są tańsze od bausch & lamb czy j&j. Na moim dosyć suchym oku się nie sprawdziły, niby nie skończyło się żadnym uczuleniem, ale po 2-3godzinach dosyć mocno czułam je na oku, a po ok 8 godzinach zaczynały mi naprawdę przeszkadzać. Po zmianie na bauscha problem praktycznie zniknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anecior
Wszyscy Wy nosiciele soczewek kontaktowych najwyraźniej nie macie pojęcia jak zrobiona jest soczewka i o tym, jak ją pielęgnować i stąd Wasze problemy z soczewkami. A że trafiło akurat na markę I Wear'a to tylko nieszczęście firmy, że miało takich klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa333
Na opakowaniu jak wół jest napisane ze producentem soczewek iwear jest CIBA Vision. I to chyba wszystko wyjaśnia. Zresztą nie raz okuliści mi mówili że to są focus dailes w opakowaniu iwear...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PD
Od ponad 4-miesięcy noszę soczewki IWear miesięczne kupione w Vision Expres. Nie mam najmniejszych powodów do narzekań, nieraz przez 48 godzin nie wyjmowałem soczewek i mimo tego nie czułem dyskomfortu. Nadmieniam, że z racji wykonywanego zawodu często strzelam z broni palnej i jakoś wszystkie strzelania zaliczam. Wynika z tego, że soczewki nie zakłócają mi ostrości widzenia, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatrudniona
Witam, Jestem pracownikiem ve i jeśli chodzi o marke to płyny iwear all in one to stary płyn renu ten w granatowym opakowaniu producent b@l iwear no rub to opti free alconu a iwear premium to solo care aqua firmy ciba. wszystko jest napisane na etykiecie. Można w każdym salonie porównać składy i sprawdzić producenta. Nawet pojemniczki na soczewki są takie same. Jeśli chodzi o soczewki to na początku gdy weszły faktycznie byly produkowane gdzieś w azji przez niewiadomo kogo, ale teraz firma ve podpisała kontrakty i np iwear 1 dniowe to soczewka focus dailies tylko ta stara bez substancji nawilżającej, iwear mieisęczne to ta sama soczewka co o2optix ale tez ta stara. Ogólnie zamieniamy wszystkie soczewki niemarkowe na markowe i klient może sobie zrobić bezpłtne badanie jeśli chce zmienić sare iwear na nowe. Trzeba pamiętać, ze soczewki mieisięczne i dwutygodniowe to hydrożele i są trohę twardsze od tradycyjnych. Dlatego acuvue advance czy oasis nie każdemu podchodzą tak jak o2optix. Ja osobiscie najbardziej luie soflensy mimo, Ze technologicznie to bardzo stara soczewka, a płynu używam iwear z alconu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pero
ja mam soczewki iWear i sa super nic nie czuć że jest coś na oku nieraz nie zdejmowałem przez i 2 tygodnie i nic sie nie działo trzeba tylko często je nawilżać sztuczna łzą.Mam 2 pary miesięcznych i tylko je zmieniam co miesiąc.plecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia-427
Używałam ich soczewek jednodniowych -9 , mam duże oczy może przez to miałam z nimi duży problem..pękały mi w oczach..potem miałam problem z wyjęciem wszystkich cząstek..Raz musiałam zgłosic sie do okulisty.. Wczesniej używałam B&L i byłam zadowolona , nic się z nimi nie działo.. a były tej samej wielkości..więc wielkośc oka nie miała tu nic do rzeczy. Nie polecam soczewek iWear :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moule
Noszę soczewki iWear od ok. roku i jestem z nich bardzo zadowolona. Zdarza mi się nie zdejmować ich na noc jak gdzieś wyjeżdżam czy imprezuję:P no i naprawdę nie mam żadnych problemów. I faktycznie, są produkowane przez Ciba Vision. Osobiście polecam, nie są drogie a noszą sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iWear nie znam. Soczewki zazwyczaj kupuję w sklepie szkla.com Mają bardzo szeroki wybór soczewek. Mnie dobrali osobiście, więc polecam, bo obsługa jest naprawdę miła. Dobry kontakt ze sklepem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
uzywalalm sa dobre, nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tayler
Witam. Dzis w ve dostalem opakowanie soczewek 1 - dniowych. Chciałem J&J ale pani optyk bardzo nalegała , wiec mowie sobie a co tam i tak to tylko miesiac. Jesli chciałbym kupic inne soczewki później czym musze sie kierować? Moje soczewki to : -2.00 wada wzroku, ct 0.100, krzywizna 8.6 , dia 13.8. W vision express powiedzieli mi ze dia nie mam sie kierowac i to wogóle nie robi. Aha i soczewka na lewym oku lekko mi zawadza. podczas wizyty cos podsłyczalem ze moze byc za luzna , czy za duza. Odwrócilismy ja na druga strone i było lepiej , ale caly czas nie jest idealnie . ta na prawym jest luper lewa tak srednio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cube
smutek: to zależy jakie soczewki kupisz, przeważnie trzeba je na noc zdejmować, ale bywają soczewki tego typu: http://szkla.com/soczewki-kontaktowe-na-noc-i-dzien.html których zdejmować nie musisz nawet przez miesiąc, także to już od Ciebie zależy, co będziesz uważać za wygodniejsze i bardziej praktyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgdgd
co ciekawe iwear-te co niby są optixami- są prawie 2x droższe niż oryginalne optixy! jestem ciekawa ile kosztują u nich oryginalne optixy! ja tam nic więcej nie kupię. strasznie drogo w VE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam miesięczne
i po tygodniu były juz do wywalenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwear czy bauschlomb
Przez 2,5 roku stosowałam Iweary miesięczne z VE, tak tez poleciła mi okulistka na badaniach z VE. A dzisiaj zastosowałam bausch&lomb 3 miesięczne. Przy ściąganiu wieczorem soczewka tak mi się mocno skleiła,że nawet płyn nic nie pomagał,co nigdy mi się nie zdarzyło przy I wearach. Oderwałam ją na chama,co martwi mnie czy jej czasem nie uszkodziłam,skoro się tak zassała,że musiałam ją tak rozerwać. Prosze mi poradzić,czy mogę ją dalej stosować. Jutro idę jutro do optycznego gdzie je kupiłam zareklamować :P Nie wiem czy dorbze zrobiłam zmieniając iweary na bausch&lomb bez wcześniejszej konsultacji z okulistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ender75
jestem nieszczesnnym klientem tychze soczewek jednodniwych. przez miesiac bylo ok. Po miesiacu nie moglem juz ich nalozyc. Co nałożyłem, to mi wypadało. Kupiłem specjalny płyn, tez nic. Jak wypadały tak wypadały. Widac mam zbyt suche oczy do tych soczewek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChicagoNJ
Są dobre. Używam ich i nie mam z nimi kłopotów. Ja używam comfort'ów i supreme. Nie wiem na co narzekacie. Podczas treningów hokeja, jazdy konnej a nawet mma nie miałem z nimi najmniejszych kłopotów. Polecam. A swoją drogą rzeczywiście VE nakleja tylko swoją nalepkę bo to nie ich firma produkuje te soczewki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×