Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Soczewki kontaktowe jakie najlepsze.

Polecane posty

Gość gość

Zastanawiam się nad wyborem soczewek kontaktowych. Od zawsze kupuje dwutygodniowe z firmy Johnson & Johnson. Jednak ostatnio nie najlepiej je znosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od lat nosze b&l pure vision hd 2 i nie zamienilabym ich na inne. Z tym ze w nich nie spie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałaś moze kiedys Focus Night & Day?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to kwestia indywidualna, ja np też nie przepadam za dwutygodniowymi j&j- tzn są super wygodne przez pierwsze 3 dni, a potem porażka. polecane przez kogoś pure vision są dla mnie tragiczne, to już 100x wygodniejsze są tanie soflens'y tej firmy. w ogóle wszystkie soczewki typu dzień i noc są niewygodne dla mnie- one muszą mieć bardzo dużą przepuszczalność tlenu, co odbywa się kosztem uwodnienia i większej sztywności. najwygodniejsze jakie ja miałam, to chyba AIR OPTIX[te zwykłe], ale też szukam nadal ideału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie dlatego tanie Ultra HD™ Aqua dobrze mi sie noszą. W sumie to nie wiadomo na co postawić Moze najlepiej zmieniać raz wieksza przepuszczalnosc tlenu raz mniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zwykle kupuje jednodniowe soczewki w http://www.panhilary.lodz.pl/ i jak dla mnie są super, 0 podrażnienia oczu, w ogóle nie czuję, że coś mam na oku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soczewkowy gość
Ofert soczewek jest teraz mnóstwo. Jednak oprócz jakości mi zależało na szybkości przesyłki, dlatego coraz częściej wykorzystuje do kupna http://mylenshop.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_Sad
a ja używam morning Q różne modele na zmianę, bo nie wolno nosić tylko jednych non stop. :) oko sie przyzwyczaja ;/ Na początku kupowałam soczewki morning Q u okulisty robiłam sobie zapas na rok, ale teraz kupuję w necie :) www.ulicasoczewkowa.pl soczewki są naprawdę wygodne rano zakładam,a wieczorem ściągam. Ostatnio nawet kupuję toryczne kolorowe i sa super :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uwielbiam morning Q !!! Kupuje je od 3 lat najpierw u optyka a teraz w tym samym sklepie internetowym co Kasia_Sad. Mają super ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz podrzucę Ci kontakt do salonu optycznego w którym ja kupuję; http://www.optyk-promed.pl/. Tam na miejscu jest optyk, zbada wzrok i może pomóc Ci wybrać dobre dla Ciebie soczewki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez kupuję na www.ulicasoczewkowa.pl Mają tam soczewki toryczne miesięczne, które jako jedyne nie przeszkadzają mi na oku- Morning Q Comfort for Astigamtism. Naprawde cięzko było mi wczesniej znaleść soczewki toryczne w przystepnej cenie, bo u optyków to ceny sa z kosmosu. Polecam ten sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1977
Przetestowałam już tyle soczewek, że nawet nie potrafię tego zliczyć, chyba nie ma firmy, której nie miałam. Mój ostateczny wybór padł na soczewki Acuvue, mają jednodniowe i dwutygodniowe http://www.acuvue.pl/rodzaje-soczewek-kontaktowych Moje oczy nie łzawią, nie mam problemu z ich zakładaniem, i jeśli się trafi na promocje to są w fajnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria

Nie ma najlepszych i najgorszych soczewek, wszystko jest kwestią ich odpowiedniego dopasowania, a z dobrych i godnych zaufania salonów optycznych polecam VisionOpticExpress.pl  pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×