Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ludmiła89

soczewki kontaktowe!!!!!

Polecane posty

Gość gość
oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mozna bo dziecko urodzi sie z wada wzroku, tak mi powiedziala okulistka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za głupoty ktoś tu wypisuje, oczywiście, że można, lekarka mi powiedziała, całą ciążę nosiłam soczewki i dziecko i ja zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja noszę okulary ale chciałabym przejść na soczewki, jednocześnie mam w planach dziecko i zastanawiam się czy one w ciąży jakoś nie szkodzą...teraz to już sama nie wiem co myśleć;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, że na płód one nie mogą mieć żadnego wpływu, bo niby jak??? ktos kto napisał,że dziecko mogłoby sie urodzić z wadą wzroku jest zupełnie nielogiczne. Mnie zastanawia czy jak w ciąży będę nosiła soczewki to pod wpływem hormonów zachodzących w tym czasie moje oczy nie będą się bardziej wysuszały i czy nie będę narażona na żadne zapalenie itp., pomimo stosowania prawidłowej higieny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez nie wydaje mi się, by było to problemem w jakikolwiek sposób, ale nikt z nas raczej lekarzem nie jest, więc dla pewności spytaj swojego okulistę jeszcze. Ja jak przechodziłam z okularów na soczewki, kontaktowałam się tutaj - http://www.drmichnowski.pl i powiedzieli co i jak, jak czyścić, zakładać itp, więc dla samego komfortu warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsze słyszę, by nie można było.. po prostu trzeba kupować soczewki dobrej jakości, wtedy oko jest nawilżone, ja zamawiam u http://www.sklepnemezis.net.pl/ i nie mam problemów z wysuszeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoje soczewki zamawiałam ze strony Optilux.pl tam też fachowo mi doradzono,mogę ich polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoje soczewki kupuje na www.ulicasoczewkowa.pl i jestem z nich bardzo zadowolona. Najczęsciej kupuje miesięczne UltraSoo z hialuronianem sodu w materiale dzieki czemu mam nawilzone oko i wogóle mi sie ono nie wysusza, nawet jak nosze soczewki przez cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna w ciazy nosic soczewki.sama nosze. Tylko czasem ciezarna musi bardziej nawilzac oczy kroplami bo moze miec suche lub podraznione(ciazowe chormony). Soczewki nie maja zadnego wplywu na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×