Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iwona3232

SOCZEWKI

Polecane posty

Gość Iwona3232

mam pytanie do wszystkich co noszą soczewki. Chce kupić sobie zerówki soczewki kolor niebieski :-) Nigdy nie nosiłam soczewek. Czy one przeszkadzają? Czy nosząc je będę czuła że je mam czy nie czuć ich wcale? Czy czuć ich? Jest jakiś dyskomfort? Czy nosząc je czyję się tak jak bym ich niemiała? To drogi zakup więc chcę wiedzieć zanim się zdecyduję.... Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi i opinie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona3232
proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studentko kotku, soczewki będziesz nosić na oczkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuć, że je masz. Podobno te kolorowe nie są polecane gdyż zasłaniają kolorem źrenicę i nie jest zdrowe dla oka. na początek nauka zakładania. Trochę schodzi zanim nabierze się wprawy. Nosząc czuć lekki dyskomfort zanim się nie przyzwyczaisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
źle dopasowane kolorowe soczewki kontaktowe mogą pozbawić gałkę oczną tlenu, powodując poważne uszkodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_Sad
:) soczewki kolorowe są fajne, ale w umiarze. Nie chodzisz w nich 12h/dobę. Z umiarem i rozsądkiem i będzie ok :) ja kupuję tutaj soczewki kolorowe www.ulicasoczewkowa.pl najpierw miałam wadę sferyczną czyli tam minus -5, a później się okazało że mam astygamtyzm to zaczęłam nosić kolorowe torczyne :) Tutaj ktoś napisał, że przysłaniają źrenicę. Fakt przysłaniają jak jest ciemniej o źrenica się rozszerza, ale efekt przysłonięcia występuje rzadko, bo często otwór na źrenicę jest wystarczający :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszytko zależy tak naprawdę od tego jakie soczewki będziesz nosić. Musza Ci one podpasować. Najlepiej jak będą miały duże uwodnienie. Ja zanim znalazłam odpowiednie dla siebie soczewki to dużo się namęczyłam. Teraz nosze soczewki Morning Q Comfort, które są super wygodne i w ogóle nie czuje, że mam cos na oku. Moge Ci polecić fajny sklep internetowy w którym jest bardzo duży wybór fajnych i niedrogich soczewek: www.ulicasoczewkowa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×