Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NIEznaj0my

"SONDA(Ż)"

Polecane posty

Gość NIEznaj0my

Cześć dziewczyny! Postanowiłem zrobić małą sondę prosząc Was jednocześnie o pomoc. Pytanie brzmi: "Czy przyjęłabyś swojego chłopaka do znajomych na Facebook-u?" W odpowiedzi proszę wpisać: "tak" lub "nie" podając krótkie uzasadnienie swojej decyzji. Przyczyn, dla których postanowiłem utworzyć ten temat - póki co - zdradzać nie będę. Nie zakładam również włączania się do dyskusji - o ile takowa zaistnieje - chyba, że uznam to za konieczne. Odezwę się dopiero w odpowiednim momencie. Nie chcę wpływać na przebieg dyskusji czy poglądy wypowiadających się. Napiszę jedynie najistotniejsze dla tej sytuacji fakty. Proszę wczuć się w rolę ;-). Związek trwa niespełna dwa lata i obie strony przyznają, że traktują go poważnie. Partnerzy mają ok. 25 lat. To tyle. Będę wdzięczny za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEznaj0my
Nie bardzo, ale dzięki za dobre chęci ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale masz problem, jeśli nie chcesz go oznaczać jako związek to mu jakoś powiedz że nie czujesz się jeszcze gotowa :D Odpowiedz jest prosta jak zasłużył to go dodaj, a jak nie to nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEznaj0my
Ekhm... Mój nick to: NIEznaj0my, nie: NIEznaj0ma. Poza tym: "Związek trwa niespełna dwa lata i obie strony przyznają, że traktują go poważnie". Nie chodzi o tzw. "status" czy jak tam to nazywacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam zasugerowałem się czymś innym - odnośnie tego że jesteś facetem. Natomiast odnośnie Twojego problemu to chciała bym mieć same takie :P Moja odpowiedz: Tak, przyjęła bym bo czemu niby miała bym tego nie zrobić? Skoro przyjmuję do znajomych jakiegoś pryszczatego bolka ze szkoły, którego nie widziałam 5 lata czemu miała bym nie przyjąć faceta, którego kocham?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEznaj0my
Brokeninside87 - Niestety cię zawiodę. Mam dziewczynę – jak wynika z mojego postu – więc nic z tego ;-). enitite – Zgadzam się. Taki problem – o ile tak to można traktować - to żaden problem. Brokeninside87 – Również w pełni się zgadzam ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×