Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bezradna123_3

Spalacze tłuszczu dla początkujących

Polecane posty

Gość Bezradna123_3

Witam, Od roku intensywnie ćwiczę, tzn fitness, siłownia, basen. Jem zdrowo, trzymam się pewnych reguł co do ilości posiłków. Mam jednak duży problem, który towarzyszył mi od zawsze tłuszcz w okolicy bioder i ud. Nie mogę się go pozbyć. Pomyślałam o spalaczu tłuszczu. Proszę rady jaki miałby to być. Nigdy nie brałam takich wspomagaczy, ale też zależy mi na skuteczności, więc proszę o coś bardziej renomowanego niż produkty Olimp'u. Czytałam dobre opinie o ANS Performance Diablo, GAT JetFuel Superburn. Proszę o pomoc przy wyborze odpowiedniego środka. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to są trudne miejsca do spalania tłuszczu i potrzeba czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, jak zaczynałem też miałem podobny problem, trochę popróbowałem i myślę, że mogę Ci spokojnie polecić burn4all z Allnutrition. Moja dziewczyna zauważyła już efekty po kilku tygodniach zażywania go, no ale pamiętaj też, żeby nie wypadać z dotychczasowego rytmu ;D dieta, trening, spalacz i tak przez kilka miesięcy, a później już można się cieszyć sylwetką. Polecam brać przed treningiem BCAA, bo jak już pewnie wiesz, na początku spalana jest tkanka mięśniowa, później tłuszczowa, a takie bcaa właśnie chroni ci mięśnie przed rozpadem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co spalacze tłuszczu? lepsza dieta i dobrze dobrany plan treningowy, ja korzystałam z terenera online i jestem bardzo zadowolona, polecam. www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od zawsze miałam problem z nadwagą ,walczyłam na różne sposoby ..tabletki odchudzające ,głodówki to powodowało jedynie efekt jojo i zamiast chudnąć kilogramów przybywało co raz więcej .Jakiś czas temu trafiłam na tę dietę http://dieta-luks.pl/44535 ,schudłam już 8 kg i nie ma żadnego efektu jojo ,jestem bardzo zadowolona i mam nadzieję że w przyszłym roku uda mi się wrócić do rozmiaru jaki miałam gdy byłam nastolatką czyli 38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam Foreverslim, i bardzo gorąco ją polecam, nie miałam przy niej żadnych efektów ubocznych jak i po skończonej kuracj, schudłam 11 kilogramów sampoczucie mam świetne, oczywiście towarzyszyła mi dieta i ćwiecznia ale to chyba normalne że przy odchudzaniu trzeba się tego trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×